XXVIII Suunto Games Eestis 01.10.2016-02.10.2016
1. 1.10.2016 Tavarada
Haanja (M.Oras)
2. 2.10.2016 Lühendatud tavarada
Haanja (M.Oras)
M10TR  M12  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M21E1  M21E2  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85  M8NR  M9NR 
N10TR  N12  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18  N20  N21A  N21B  N21C  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80  N85  N8NR  N9NR 
O3  O6 
W21E 

M10TR
1650m 4KP {Start nr:3 }
1590m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  300 Paul Piirimäe                  Kobras               EST 4504039  13:00    10:00    
  301 Hendrik Sooberg                TON                  EST 255700   13:00    10:00    
  302 Jooa Eronen                    Karkki-Rasti         FIN 1004602  13:00    10:00    
  303 Markus Zimmermann              Kape                 EST 503330   13:00    10:00    
  304 Markus Kaljur                  KEKRSK               EST 305787   13:00    10:00    
  305 Kennet Pisarev                 Jõhvikas             EST 1410834  13:00    10:00    
  306 Mihkel Tali                    Tartu Kivilinna Kool EST 361406   13:00    10:00    
  307 Jakob Kaur Kelder              Tartu Katoliku SK    EST 504598   13:00    10:00    
  308 Otto Pluum                     Tartu Katoliku SK    EST 2102147  13:00    10:00    
  309 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK    EST 255622   13:00    10:00    
  310 Mihkel Tomson                  Tartu Katoliku SK    EST 2102156  13:00    10:00    
  311 Jānis Ošiņš                    Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7206327  13:00    10:00    
  312 Bert Joosep Panker             Ilves                EST 305757   13:00    10:00    
  313 Märt Saega                     Otepää               EST 2061692  13:00    10:00    
  314 Laur-Rogert Sulg               Otepää               EST 2061693  13:00    10:00    
  315 Maanus Udam                    JOKA                 EST 9005041  13:00    10:00    
  316 Niklāvs Dravants                                    LAT          13:00    10:00    
  317 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

M12
2400m 7KP {Start nr:3 }
2450m 8KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  318 Toms Germanis                  IK Auseklis          LAT 2006269  13:32    10:36    
  319 Ralf Kivil                     LSF PT               EST 7000363  13:34    11:04    
  320 Olev Piirisild                 Võru                 EST 1006470  13:36    10:44    
  321 Uvis Sprogis                   Aluksne-Ape OK       LAT 2077165  13:38    10:48    
  322 Nansen Palo                    Võru SuKL            EST 428578   13:40    10:42    
  323 Ossi Priks                     Rakv                 EST 9101196  13:42    11:18    
  324 Sven-Andres Niglas             Jõhvikas             EST 1409456  13:44    11:30    
  325 Artur Michelson                Tartu Katoliku SK    EST 2102158  13:46    11:34    
  326 Rasmus Hannes Müürsepp         Tartu Tamme Gümn.    EST 504597   13:48    10:46    
  327 Markus Grasis                  Auseklis IK          LAT 7111333  13:50    11:20    
  328 Rasmus Saare                   Kobras               EST 4504109  13:52    11:22    
  329 Gustavs Godins                 42km.lv              LAT 896933   13:54    11:14    
  330 Daniel Sibul                   Kobras               EST 4504047  13:56    11:28    
  331 Timo Kudre                     Peko                 EST 997728   13:58    11:12    
  332 Kaspar Karolin                 Kobras               EST 4504480  14:00    11:00    
  333 Renārs Kļaviņš                 Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 4405187  14:02    11:16    
  334 Andri Kepler                   Kobras               EST 4504089  14:04    10:40    
  335 Marlon Virve                                        EST 302864   14:06    10:56    
  336 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool EST 2031724  14:08    10:52    
  337 Ronalds Aleksans               Ogre OK/SC           LAT 1399857  14:10    11:26    
  338 Laur Joonas Järvpõld           Võru                 EST 305702   14:12    10:38    
  339 Mehis Udam                     JOKA                 EST 211475   14:14    11:06    
  340 August Jakobson                Kobras               EST 4504262  14:16    11:32    
  341 Mathias Loona                  Tartu Katoliku SK    EST 504591   14:18    11:24    
  342 Edvards Krumins                Alnis-JNSC           LAT 2006360  14:20    11:08    
  343 Kristjan-Erik Kahu             Tartu Katoliku SK    EST 504594   14:22    10:58    
  344 Emil Eensaar                   Tartu SUKL           EST 9101169  14:24    10:50    
  345 Uku Viispert                   Tartu Katoliku SK    EST 1413761  14:26    11:02    
  346 Audris Odo Vitolins            Ogre OK/SC           LAT 2011710  14:28    11:10    
  347 Otto Georg Kikerpill           Tartu Katoliku SK    EST 1415235  14:30    10:34    
  348 1 Vacant                                            EST          14:32    10:32    
  349 Robert Sander                  Ilves                EST 338047   -        10:54    

M12TR
1780m 5KP {Start nr:3 }
1680m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  350 Saimon Tammiste                Rakv                 EST 351662   13:00    10:00    
  351 Toomas Mattus                  Kobras               EST 4504279  13:00    10:00    
  352 Kaspar Joala                   Põlva Spordikool     EST 4504084  13:00    10:00    
  353 Siim Roht                      Põlva Spordikool     EST 218341   13:00    10:00    
  354 Olari Reitel                   Spordiselts          EST 4630887  13:00    10:00    
  355 Ģirts Harkins                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 1394782  13:00    10:00    
  356 Kristers Larmanis              Aluksne-Ape OK       LAT 2077164  13:00    10:00    
  357 Siim Talumaa                   HOK                  EST 255678   13:00    10:00    
  358 Reiko Kallas                   Vastseliina SK/OKVõr EST 4504139  13:00    10:00    
  359 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

M14A
4740m 12KP {Start nr:2 }
4110m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  360 1 Vacant                                            EST          13:34    11:26    
  361 Kaarel Tampuu                  SRD                  EST 418118   13:36    11:46    
  362 Mattias Maidla                 Kobras               EST 255878   13:38    11:44    
  363 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool EST 1410843  13:40    11:30    
  364 Arturs Freimanis               Alnis-JNSC           LAT 2006356  13:42    11:36    
  365 Janar Saks                     Võru/Võru spordikool EST 1406470  13:44    11:50    
  366 Austris Kalnins                Aluksne-Ape OK       LAT 2077170  13:46    11:38    
  367 Ragnar Rooba                   Rakv                 EST 997905   13:48    11:34    
  368 Samuel Kolsar                  Kobras               EST 1394138  13:50    11:48    
  369 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool EST 1401170  13:52    11:54    
  370 Emils Germanis                 IK Auseklis          LAT 7000333  13:54    11:28    
  371 Mihkel Mahla                   Peko                 EST 354088   13:56    11:42    
  372 Andris Svilāns                 Ogre OK/SC           LAT 1399860  13:58    11:52    
  373 Ralfs Eizvertins               Alnis-JNSC           LAT 2006357  14:00    11:40    
  374 Vjatšeslav Safonov             SRD                  EST 305588   14:02    11:32    

M14B
3960m 8KP {Start nr:2 }
3050m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  375 1 Vacant                                            EST          13:16    10:16    
  376 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool EST 2101135  13:18    10:48    
  377 Oliver Tennisberg              Tartu Katoliku SK    EST 336070   13:20    10:36    
  378 Emils Zaicevs                  Ogre OK/SC           LAT 2025483  13:22    10:30    
  379 Andreas Tähnas                 JOKA                 EST 305150   13:24    10:34    
  380 Jakob Veske                    Tartu Katoliku SK    EST 2102155  13:26    10:24    
  381 Karl Jakop Pintmann            Võru/Võru spordikool EST 2088788  13:28    10:26    
  382 Hendrik Vija                                        EST 500073   13:30    10:42    
  383 Riko Mäesaar                   Vastseliina SK/OKVõr EST 4504149  13:32    10:50    
  384 Alarich Paas                   Võru/Võru spordikool EST 305015   13:34    10:20    
  385 Jaan Peeter Viljamaa           TON                  EST 335900   13:36    10:46    
  386 Paul Theodor Zupping           Peko                 EST 2102157  13:38    10:40    
  387 Taavet Tuisk                   Tartu Katoliku SK    EST 504595   13:40    -        
  388 Ginters Ķelps                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2086761  13:42    10:38    
  389 Mattias Võsupärg               Kobras               EST 4504066  13:44    10:22    
  390 Mihkel Abram                   Tammed               EST 2058438  13:46    10:28    
  391 Kerten Matto                   Kobras               EST 4504021  13:48    10:44    
  392 Joonas Mölder                  OK Käbi              EST 2021796  13:50    10:32    
  393 Mihkel Liivago                 Kobras               EST 4504478  13:52    10:18    

M16A
6200m 15KP {Start nr:1 }
4950m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  394 1 Vacant                                            EST          13:54    10:01    
  395 Raido Kiss                     Võru                 EST 2101131  13:56    10:17    
  396 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool EST 1406474  13:58    10:35    
  397 Raiko Jool                     Jõhvikas             EST 7202716  14:00    10:27    
  398 Eerik Priks                    Rakv                 EST 9101198  14:02    10:13    
  399 Matīss Platacis                Meridiāns            LAT 2006282  14:04    10:05    
  400 Sander Pritsik                 Rakv                 EST 7201940  14:06    -        
  401 Rihards Krumins                Alnis-JNSC           LAT 2006354  14:08    10:25    
  402 Siim Turban                    Rakv                 EST 1398303  14:10    10:37    
  403 Emils Zernis                   Saldus OK            LAT 9200342  14:12    10:07    
  404 Alex Treier                    Võru/Võru spordikool EST 1405523  14:14    10:39    
  405 Raiko Marrandi                 JOKA                 EST 7011227  14:16    10:11    
  406 Mati Kiisler                   SRD                  EST 2090253  14:18    10:15    
  407 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool EST 2073766  14:20    10:31    
  408 Kaarel Vesilind                SRD                  EST 9010600  14:22    10:19    
  409 Rihards Knēts                  Meridiāns OK         LAT 2006267  14:24    10:23    
  410 Rihards Gailis                 Auseklis IK          LAT 2021101  14:26    10:03    
  411 Markus Sulg                    JOKA                 EST 1392660  14:28    10:29    
  412 Rasmus Kruusa                  Kobras               EST 2058440  14:30    10:09    
  413 Samuli Peltola Peltola         Keuruun Kisailijat   FIN 886964   14:32    10:21    
  414 Aleksander Kepler              Kobras               EST 1413756  14:34    10:33    

M16B
5230m 11KP {Start nr:2 }
4600m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  415 1 Vacant                                            EST          13:47    11:49    
  416 Karel Kuragin                  Võru/Võru spordikool EST 305670   13:49    11:59    
  417 Renārs Akmins                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006296  13:51    11:57    
  418 Hanno-Laur Kunnus              Võru/Võru spordikool EST 2101133  13:53    11:51    
  419 Ronalds Orniks                 Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006309  13:55    11:53    
  420 Askar Neumann                  OK Käbi              EST 364456   13:57    11:55    

M18
8440m 18KP {Start nr:1 }
6930m 21KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  421 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    
  422 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST 9804150  13:02    10:38    
  423 Edgars Ustinovs                Ogre OK/SC           LAT 7205492  13:04    10:04    
  424 Andres Aruots                  Peko                 EST 2006428  13:06    10:32    
  425 Martin Sults                   Kobras               EST 7200986  13:08    10:40    
  426 Kiur Erik Eensaar              Ilves                EST 7206053  13:10    10:42    
  427 Kristofer Pähklepa             Kobras               EST 1391143  13:12    10:16    
  428 Otso Westerlund                Koovee               FIN 610624   13:14    10:26    
  429 Kristers Grasis                                     LAT 7870000  13:16    10:06    
  430 Jānis Valpuski                 Ogre OK/SC           LAT 1399849  13:18    10:34    
  431 Oliver Kütt                    Ilves                EST 9200501  13:20    10:02    
  432 Roberts Kalējs                 Ogre OK/SC           LAT 1399856  13:22    10:30    
  433 Villu Serv                     Kobras               EST 7206071  13:24    10:20    
  434 Niku Rintala                   Training Center MiGi FIN 227913   13:26    10:14    
  435 Antti Lammi                    Koovee               FIN 590529   13:28    10:18    
  436 Andres Rõõm                    Ilves/Tartu SUKL     EST 9200503  13:30    10:08    
  437 Valters Reneslācis             Ogre OK/SC           LAT 1399844  13:32    10:24    
  438 ILgvars Caune                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7208332  13:34    10:12    
  439 Mikko Lähdesmäki               Training Center MiGi FIN 227943   13:36    10:10    
  440 Alo Vahtre                     OK Käbi              EST 364457   13:38    10:28    
  441 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool EST 2044913  13:40    10:36    
  442 Tomi-Andre Piirmets            West                 EST 9200591  13:42    10:22    

M20
10790m 17KP {Start nr:1 }
8410m 23KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  464 Georg Caius Kutsar             Ilves/Tartu SUKL     EST 9101036  13:43    11:22    
  465 Rimmo Rõõm                     Ilves/Tartu SUKL     EST 9200507  13:45    11:30    
  466 Aivis Silins                   Alnis-JNSC           LAT 2006352  13:47    11:28    
  467 Valts Ulmanis                  Auseklis IK          LAT 7550001  13:49    11:26    
  468 Eero Lapila                    MS Parma             FIN 9102193  13:51    11:34    
  469 Akseli Ketola                  Koovee               FIN 227977   13:53    11:24    
  470 Jānis Veļķeris                 Aluksne-Ape OK       LAT 2006225  13:55    11:32    
  471 Severi Valkamo                 Koovee               FIN 227992   13:57    11:38    
  472 Topi Syrjalainen               Helsingin Suunnistaj FIN 1401230  13:59    -        
  473 Andreas Aadli                  Tammed               EST 500200   14:01    11:36    
  474 Anton Salmenkyla               Helsingin Suunnistaj FIN 8271297  14:03    -        

M21A
10790m 17KP {Start nr:1 }
8410m 23KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  443 1 Vacant                                            EST          13:01    10:44    
  444 Sergey Seleznev                SRD                  EST 8637590  13:03    10:50    
  445 Artur Rauk                     Võru                 EST 305453   13:05    10:52    
  446 Arvo Ambel                                          EST 503334   13:07    11:02    
  447 Hendri Parrol                  West                 EST 8271191  13:09    11:20    
  448 Timo Kaljur                    Orvand               EST 305454   13:11    11:00    
  449 Kaarel Kallas                  JOKA                 EST 1303015  13:13    10:48    
  450 Martin Laasmaa                 SK100                EST 991783   13:15    11:04    
  451 Timo Asikainen                 Hiisirasti           FIN 305572   13:17    10:46    
  452 Rain Jaaksoo                   Tartu                EST 8005000  13:19    10:56    
  453 Juho-Veikko Hytönen            SK100                FIN 444683   13:21    -        
  454 Vahur Veeroja                                       EST 7207383  13:23    10:54    
  455 Mattias Rennel                 KEKRSK               EST 1303031  13:25    11:08    
  456 Mattias Blehner                West                 EST 7000373  13:27    11:12    
  457 Kristjan-Martin Kirjanen       Võru                 EST 1008457  13:29    11:14    
  458 Priit Randman                  Rakvere OK           EST 505562   13:31    11:10    
  459 Taivo Timmusk                  HOK                  EST 1394136  13:33    10:58    
  460 Aleksandr Shved                SRD                  EST 920324   13:35    -        
  461 Andres Hiiemäe                 -                    EST 222877   13:37    11:18    
  462 Tarmo Tolm                     Orvand               EST 998984   13:39    11:06    
  463 Ragnar Kruusla                 West                 EST 899193   13:41    11:16    

M21B
7530m 15KP {Start nr:1 }
6710m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  475 1 Vacant                                            EST          14:36    11:57    
  476 Nauris Vartukapteinis          Aizupites            LAT 2086508  14:38    12:21    
  477 Sergei Kopeikin                S-Petersburg         RUS 05963    14:40    12:17    
  478 Normunds Vartukapteinis        Aizupites            LAT 8629973  14:42    12:03    
  479 Janis Salins                   Kāpa OK              LAT 8627783  14:44    12:15    
  480 Joonas Oja                     Rakv                 EST 997741   14:46    12:09    
  481 Kaspars Purmalis               30draugi.lv          LAT 1210001  14:48    -        
  482 Riho Enni                      HOK                  EST 349699   14:50    -        
  483 Augustinas Gipas               OK Medeina           LTU 1304276  14:52    12:25    
  484 Enar Nõmmiste                  Kape                 EST 218302   14:54    12:19    
  485 Allan Roosimägi                Jõhvikas             EST 9111110  14:56    12:07    
  486 Rubens Pāvils Šulcs            Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2018973  14:58    12:05    
  487 Tauno Murakas                  Rakv                 EST 9102064  15:00    12:27    
  488 Marko Teder                    Otepää jooksutuur    EST 1404054  15:02    12:13    
  489 Rihards Gross                  Aizupites            LAT 9102187  15:04    12:11    
  490 Priit Gross                    Swedbank Spordiklubi EST 227981   15:06    -        
  491 Martin Murakas                 Rakv                 EST 211485   15:08    12:23    
  492 Sander Tomson                  Kobras               EST 305716   15:10    12:01    
  493 Märt Kivila                    Ilves                EST 418153   -        11:59    

M21C
5810m 13KP {Start nr:2 }
4500m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  494 1 Vacant                                            EST          13:21    11:52    
  495 Leons Pelna                    30draugi.lv          LAT 9000001  13:23    -        
  496 Mati Sarap                     Ilves                EST 1006198  13:25    12:10    
  497 Kristjan Kivipalu              LSF PT               EST 305096   13:27    12:06    
  498 Anton Roolaid                  TAOK                 EST 771013   13:29    11:56    
  499 Koit Kolsar                    Kobras               EST 1399809  13:31    12:12    
  500 Mart Sooberg                   TON                  EST 1406411  13:33    12:00    
  501 Neeme Kalda                    Okas                 EST 9102063  13:35    12:02    
  502 Rain Aus                                            EST 500068   13:37    -        
  503 Artūrs Gulbis                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 1394781  13:39    12:04    
  504 Oleg Koshik                    SRD                  EST 7007775  13:41    12:08    
  505 Kristo Oja                     OK Käbi              EST 351669   13:43    11:58    
  506 Viljar Vainola                 Mercury              EST 842666   13:45    11:54    

M21E
15280m 23KP {Start nr:1 }
6020m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 2001 Anatolijs Tarasovs             Kapusils             LAT 503744   -        10:00    
 2002 Vitaly Kantsevitch             Omega                RUS *1411545 -        10:02    
 2003 Kenneth Buch                   Norwegian Orienteeri DEN *790730  -        10:04    
 2004 Mats Troeng                    OK Linne             SWE *780711  -        10:06    
 2005 Yury Tambasau                  MS Parma             FIN *888512  -        10:08    
 2006 Aleksandr Shved                SRD                  EST *920324  -        10:10    
 2007 Aleksi Mattila                 Lynx                 FIN *1603783 -        10:12    
 2008 Tanel Papp                     OK Voru              EST *7206061 -        10:14    
 2009 Man Long Chow                  Orienteering Associa HKG *1814080 -        10:16    
 2010 Mati Tiit                      Ilves OK             EST *511111  -        10:18    
 2011 Brian Poon                     Hong Kong Island Ori HKG *1815428 -        10:20    
 2012 Per Olaussen                   Fredrikstad SK       NOR *446247  -        10:22    
 2013 Reimo Liiv                     Estonian Orienteerin EST *9200600 -        10:24    
 2014 Lok Hin MA                     Hong Kong            HKG *1815432 -        10:26    
 2015 Anton Salmenkyla               Orienteering USA     USA *8271297 -        10:28    
 2016 Leif Stormer                   Norwegian Orienteeri NOR *886691  -        10:30    
 2017 Karl Walheim                   Aerla IF             SWE *907719  -        10:32    
 2018 Gerald Yip                     Orienteering Associa HKG *1814033 -        10:34    
 2019 Matiss Sliksjanis              Azimuts OK           LAT *2018833 -        10:36    
 2020 Jerker Lysell                  Swedish Orienteering SWE *890427  -        10:38    
 2021 Topi Syrjalainen               Helsingin Suunnistaj FIN *1401230 -        10:40    
 2022 Samuel Heinonen                Vaajakosken Tera     FIN *886962  -        10:42    
 2023 Kwok Keung Yeung               HKOXCC               HKG *1398023 -        10:44    
 2024 Reigo Teervalt                 Varska OK Peko       EST *1602774 -        10:46    
 2025 Eero Heinonen                  MS Parma             FIN *8636182 -        10:48    
 2026 Huzeyfe Sigirci                Turkish Orienteering TUR *2074556 -        10:50    
 2027 Andreas Kraas                  SK Saue Tammed       EST *9200492 -        10:52    
 2028 Veli Kangas                    Helsingin Suunnistaj FIN *9102195 -        10:54    
 2029 Jan Kocbach                    Fana IL              NOR *8632143 -        10:56    
 2030 Daniils Ozolins                Auseklis IK          LAT *1603074 -        10:58    
 2031 Arto Talvinen                  MS Parma             FIN *553318  -        11:00    
 2032 Kin Wai Lee                    Orienteering Associa HKG *9000717 -        11:02    
 2033 Georgiy Mavchun                Russian Orienteering RUS *1393833 -        11:04    
 2034 Wing Chung Tam                 Orienteering Associa HKG *1207364 -        11:06    
 2035 Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT *9200070 -        11:08    
 2036 Gediminas Janusis              OK Labirintas        LTU *1404017 -        11:10    
 2037 Tomi Mattila                   Angelniemen Ankkuri  FIN *996969  -        11:12    
 2038 Andres Saetalu                 SK Saue Tammed       EST *682052  -        11:14    
 2039 Tsz Wai Yu                     Orienteering Associa HKG *7641992 -        11:16    
 2040 Orhan Kutlu                    ISTANBUL ORIENTEERIN TUR *2083723 -        11:18    
 2041 Juho Veikko Hytonen            SK100                FIN *444683  -        11:20    
 2042 Topi Hasu                      OK Trian             FIN *682274  -        11:22    
 2043 Ainars Lupikis                 Kapa OK              LAT *1410528 -        11:24    
 2044 Simo Hasu                      Finnish Orienteering FIN *886692  -        11:26    
 2045 Roope Koskinen                 Kalevan rasti        FIN *682273  -        11:28    
 2046 Raul Ferra                     Spanish Orienteering ESP *8636820 -        11:30    
 2047 Ilari Sulkula                  Suunta Jyvaskyla     FIN *886961  -        11:32    
 2048 Ats Sõnajalg                   Harju KEK RSK        EST *500764  -        11:34    
 2049 Tuukka Jurvakainen             Vaajakosken Tera     FIN *886963  -        11:36    
 2050 Zigmars Gailis                 Auseklis IK          LAT *1007355 -        11:38    
 2051 Arttu Syrjalainen              Helsingin Suunnistaj FIN *1401229 -        11:40    
 2052 Topias Ahola                   Finnish Orienteering FIN *8636181 -        11:42    
 2053 Bryan RusselKeely              IFK Lidingo SOK      AUS *888407  -        11:44    
 2054 Robbin Kantarp                 Aerla IF             SWE *830211  -        11:46    
 2055 Mikko Knuuttila                Ikaalisten Nouseva V FIN *9200035 -        11:48    
 2056 Eetu Savolainen                Finnish Orienteering FIN *1720404 -        11:50    
 2057 Luis Nogueira                  Spanish Orienteering ESP *1391741 -        11:52    
 2058 Konstantin Serebryanitskiy     RehnsBK              RUS *1404917 -        12:02    
 2059 Santeri Sainio                 Kangasala SK         FIN *707707  -        11:54    
 2060 Aleksi Karppinen               Ikaalisten Nouseva V FIN *8628215 -        11:56    
 2061 Sergey Fedatsenka              Savedalens AIK       NED *981995  -        12:08    
 2062 Peeter Pihl                    SK Saue Tammed       EST *681660  -        12:12    
 2063 Aleksi Anttolainen             Lahden Suunnistajat  FIN *8639451 -        12:00    
 2064 Tõnis Laugesaar                Rakvere OK           EST *7206072 -        12:16    
 2065 Hans Petter Mathisen           Norwegian Orienteeri NOR *504600  -        12:20    
 2066 Eduardo Gil Marcos             Spanish Orienteering ESP *7202477 -        12:24    
 2067 Joni Hirvikallio               Koovee               FIN *9514200 -        12:06    
 2068 Anton Kuukka                   Finnish Orienteering FIN *7205510 -        12:04    
 2069 Vilius Aleliunas               Lithuanian Orienteer LTU *7000364 -        12:28    
 2070 Kristo Heinmann                Ilves OK             EST *890913  -        12:36    
 2071 Janne Mankarla                 Lynx                 FIN *871987  -        12:14    
 2072 Nikita Stepanov                Russian Orienteering RUS *9111999 -        12:32    
 2073 Aleksi Niemi                   Finnish Orienteering FIN *8631106 -        12:10    
 2074 Vetle Ruud Braten              IFK Goteborg         NOR *9900802 -        12:40    
 2075 Pau Llorens Caellas            Spain                ESP *7201467 -        12:48    
 2076 Aapo Leskinen                  Lynx                 FIN *851985  -        12:26    
 2077 Algirdas Bartkevicius          Lithuanian Orienteer LTU *7003277 -        12:44    
 2078 Sami Hamalainen                Finnish Orienteering FIN *1009739 -        12:46    
 2079 Borger Melsom                  Fossum IF            NOR *942803  -        12:50    
 2080 Artem Popov                    Russian Orienteering RUS *2040335 -        12:52    
 2081 Alain Denzler                  Swiss Orienteering   SUI *7205549 -        12:54    
 2082 Einari Heinaro                 Finnish Orienteering FIN *1090491 -        12:18    
 2083 Ivar Lundanes                  Norwegian Orienteeri NOR *671991  -        12:56    
 2084 Jani Lakanen                   Koovee               FIN *9200290 -        12:58    
 2085 Dmitrii Poliakov               Russian Orienteering RUS *1301574 -        13:00    
 2086 Sander Vaher                   KJSK                 EST *9101609 -        13:02    
 2087 Arturs Paulins                 Latvian Orienteering LAT *7208014 -        13:04    
 2088 Severi Kymalainen              Tampereen Pyrinto    FIN *7205545 -        12:38    
 2089 Elias Kuukka                   Finnish Orienteering FIN *9120294 -        12:22    
 2090 Dmitrii Nakonechnyi            Russian Orienteering RUS *1110111 -        13:06    
 2091 Oystein Kvaal Osterbo          IFK Lidingo SOK      NOR *810707  -        13:08    
 2092 Kenny Kivikas                  Ilves OK             EST *503327  -        13:10    
 2093 Jon Aukrust Osmoen             Norwegian Orienteeri NOR *440717  -        13:12    
 2094 Hakon Jarvis Westergard        Norwegian Orienteeri NOR *9444449 -        13:14    
 2095 Johan Hogstrand                Swedish Orienteering SWE *9020311 -        13:16    
 2096 Anton Johansson                Swedish Orienteering SWE *940425  -        13:18    
 2097 Andreu Blanes                  Spanish Orienteering ESP *504417  -        13:20    
 2098 Rassmus Andersson              Swedish Orienteering SWE *7204057 -        13:22    
 2099 Toni Saari                     Vaajakosken Tera     FIN *886969  -        12:42    
 2100 Ola Martner                    Swedish Orienteering SWE *870208  -        13:24    
 2101 Emil Svensk                    Swedish Orienteering SWE *9783675 -        13:26    
 2102 Yngve Skogstad                 Norwegian Orienteeri NOR *219182  -        13:28    
 2103 Jo Forseth Indgaard            Norwegian Orienteeri NOR *776677  -        13:30    
 2104 Andreas Rueedlinger            Swiss Orienteering   SUI *9101485 -        13:32    
 2105 Gaute Hallan Steiwer           Lillomarka OL        NOR *889137  -        13:34    
 2106 Mikko Siren                    Angelniemen Ankkuri  FIN *9101793 -        12:34    
 2107 Raffael Huber                  Swiss Orienteering   SUI *500876  -        13:36    
 2108 Miika Kirmula                  Finnish Orienteering FIN *9101785 -        12:30    
 2109 Andris Jubelis                 Latvian Orienteering LAT *8636153 -        13:38    
 2110 Jonas Vytautas Gvildys         Lithuanian Orienteer LTU *501151  -        13:40    
 2111 Martin Regborn                 Swedish Orienteering SWE *920210  -        13:42    
 2112 Jonas Leandersson              Swedish Orienteering SWE *900122  -        13:44    
 2113 Olli Markus Taivainen          Pellon Ponsi         FIN *1009733 -        13:46    
 2114 Oskar Sjoeberg                 Swedish Orienteering SWE *901220  -        13:48    
 2115 Timo Sild                      KJSK                 EST *504059  -        13:50    
 2116 Fredrik Bakkman                Swedish Orienteering SWE *860729  -        13:52    
 2117 Dmitry Tsvetkov                Russian Orienteering RUS *8625711 -        13:54    
 2118 Lauri Sild                     KJSK                 EST *8639392 -        13:56    
 2119 Andreas Kyburz                 Swiss Orienteering   SUI *7205541 -        13:58    
 2120 William Lind                                        SWE *9850212 -        14:00    
 2121 Eskil Kinneberg                Norwegian Orienteeri NOR *7205540 -        14:02    
 2122 Florian Howald                 Swiss Orienteering   SUI *910820  -        14:04    
 2123 Albin Ridefelt                 Swedish Orienteering SWE *911123  -        14:06    
 2124 Ruslan Glibov                  Ukrainian Orienteeri UKR *515305  -        14:08    
 2125 Fabian Hertner                 Swiss Orienteering   SUI *1406087 -        14:10    
 2126 Frederic Tranchand             French Orienteering  FRA *505593  -        11:58    
 2127 Gustav Bergman                 Swedish Orienteering SWE *909192  -        14:12    
 2128 Magne Daehli                   Norwegian Orienteeri NOR *870424  -        14:14    
 2129 Olav Lundanes                  Norwegian Orienteeri NOR *618213  -        14:16    
 2130 Matthias Kyburz                Swiss Orienteering   SUI *1406135 -        14:18    

M21E1
15280m 23KP {Start nr:1 }
6020m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    1 Nikita Stepanov                Russian Orienteering RUS 9111999  13:00    -        
    2 Aleksi Niemi                   Finnish Orienteering FIN 8631106  13:03    -        
    3 Vetle Ruud Braten              IFK Goteborg         NOR 9900802  13:06    -        
    4 Pau Llorens Caellas            Spain                ESP 7201467  13:09    -        
    5 Aapo Leskinen                  Lynx                 FIN 851985   13:12    -        
    6 Algirdas Bartkevicius          Lithuanian Orienteer LTU 7003277  13:15    -        
    7 Sami Hamalainen                Finnish Orienteering FIN 1009739  13:18    -        
    8 Borger Melsom                  Fossum IF            NOR 942803   13:21    -        
    9 Artem Popov                    Russian Orienteering RUS 2040335  13:24    -        
   10 Sven Hellmueller               Swiss Orienteering   SUI 1600470  13:27    -        
   11 Alain Denzler                  Swiss Orienteering   SUI 7205549  13:30    -        
   12 Einari Heinaro                 Finnish Orienteering FIN 1090491  13:33    -        
   13 Ivar Lundanes                  Norwegian Orienteeri NOR 671991   13:36    -        
   14 Kaspar Hagler                  Swiss Orienteering   SUI 1603316  13:39    -        
   15 Dmitrii Poliakov               Russian Orienteering RUS 1301574  13:42    -        
   16 Florian Schneider              Swiss Orienteering   SUI 7205547  13:45    -        
   17 Sander Vaher                   KJSK                 EST 9101609  13:48    -        
   18 Arturs Paulins                 Latvian Orienteering LAT 7208014  13:51    -        
   19 Severi Kymalainen              Tampereen Pyrinto    FIN 7205545  13:54    -        
   20 Elias Kuukka                   Finnish Orienteering FIN 9120294  13:57    -        
   21 Dmitrii Nakonechnyi            Russian Orienteering RUS 1110111  14:00    -        
   22 Oystein Kvaal Osterbo          IFK Lidingo SOK      NOR 810707   14:03    -        
   23 Kenny Kivikas                  Ilves OK             EST 503327   14:06    -        
   24 Jon Aukrust Osmoen             Norwegian Orienteeri NOR 440717   14:09    -        
   25 Hakon Jarvis Westergard        Norwegian Orienteeri NOR 9444449  14:12    -        
   26 Johan Hogstrand                Swedish Orienteering SWE 9020311  14:15    -        
   27 Anton Johansson                Swedish Orienteering SWE 940425   14:18    -        
   28 Andreu Blanes                  Spanish Orienteering ESP 504417   14:21    -        
   29 Rassmus Andersson              Swedish Orienteering SWE 7204057  14:24    -        
   30 Toni Saari                     Vaajakosken Tera     FIN 886969   14:27    -        
   31 Christoph Meier                Swiss Orienteering   SUI 1241293  14:30    -        
   32 Ola Martner                    Swedish Orienteering SWE 870208   14:33    -        
   33 Emil Svensk                    Swedish Orienteering SWE 9783675  14:36    -        
   34 Yngve Skogstad                 Norwegian Orienteeri NOR 219182   14:39    -        
   35 Jo Forseth Indgaard            Norwegian Orienteeri NOR 776677   14:42    -        
   36 Andreas Rueedlinger            Swiss Orienteering   SUI 9101485  14:45    -        
   37 Gaute Hallan Steiwer           Lillomarka OL        NOR 889137   14:48    -        
   38 Mikko Siren                    Angelniemen Ankkuri  FIN 9101793  14:51    -        
   39 Raffael Huber                  Swiss Orienteering   SUI 500876   14:54    -        
   40 Miika Kirmula                  Finnish Orienteering FIN 9101785  14:57    -        
   41 Andris Jubelis                 Latvian Orienteering LAT 8636153  15:00    -        
   42 Jonas Vytautas Gvildys         Lithuanian Orienteer LTU 501151   15:03    -        
   43 Martin Regborn                 Swedish Orienteering SWE 920210   15:06    -        
   44 Jonas Leandersson              Swedish Orienteering SWE 900122   15:09    -        
   45 Olli Markus Taivainen          Pellon Ponsi         FIN 1009733  15:12    -        
   46 Oskar Sjoeberg                 Swedish Orienteering SWE 901220   15:15    -        
   47 Timo Sild                      KJSK                 EST 504059   15:18    -        
   48 Fredrik Bakkman                Swedish Orienteering SWE 860729   15:21    -        
   49 Dmitry Tsvetkov                Russian Orienteering RUS 8625711  15:24    -        
   50 Lauri Sild                     KJSK                 EST 8639392  15:27    -        
   51 Andreas Kyburz                 Swiss Orienteering   SUI 7205541  15:30    -        
   52 Valentin Novikov               Russian Orienteering RUS 8625712  15:33    -        
   53 Eskil Kinneberg                Norwegian Orienteeri NOR 7205540  15:36    -        
   54 Florian Howald                 Swiss Orienteering   SUI 910820   15:39    -        
   55 Albin Ridefelt                 Swedish Orienteering SWE 911123   15:42    -        
   56 Ruslan Glibov                  Ukrainian Orienteeri UKR 515305   15:45    -        
   57 William Lind                   Swedish Orienteering SWE 9850212  15:48    -        
   58 Fabian Hertner                 Swiss Orienteering   SUI 1406087  15:51    -        
   59 Frederic Tranchand             French Orienteering  FRA 505593   15:54    -        
   60 Gustav Bergman                 Swedish Orienteering SWE 909192   15:57    -        
   61 Magne Daehli                   Norwegian Orienteeri NOR 870424   16:00    -        
   62 Olav Lundanes                  Norwegian Orienteeri NOR 618213   16:03    -        
   63 Matthias Kyburz                Swiss Orienteering   SUI 1406135  16:06    -        

M21E2
15350m 24KP {Start nr:1 }
6020m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  101 1 Vacant                                            EST          13:01    -        
  102 Vitaly Kantsevitch             Omega                RUS 1411545  13:04    -        
  103 Alar Kume                      OK Voru              EST 1008480  13:07    -        
  104 Michel Sol                     OPA Montigny         FRA 2000210  13:10    -        
  105 Yury Tambasau                  MS Parma             FIN 888512   13:13    -        
  106 Ott-Kaarel Kalm                Ilves OK             EST 1515650  13:16    -        
  107 Tanel Papp                     OK Voru              EST 7206061  13:19    -        
  108 Man Long Chow                  Orienteering Associa HKG 1814080  13:22    -        
  109 Brian Poon                     Hong Kong Island Ori HKG 1815428  13:25    -        
  110 Reimo Liiv                     Estonian Orienteerin EST 9200600  13:28    -        
  111 Lok Hin MA                     Hong Kong            HKG 1815432  13:31    -        
  112 Karl Walheim                   Aerla IF             SWE 907719   13:34    -        
  113 Gerald Yip                     Orienteering Associa HKG 1814033  13:37    -        
  114 Matiss Sliksjanis              Azimuts OK           LAT 2018833  13:40    -        
  115 Jerker Lysell                  Swedish Orienteering SWE 890427   13:43    -        
  116 Samuel Heinonen                Vaajakosken Tera     FIN 886962   13:46    -        
  117 Kwok Keung Yeung               HKOXCC               HKG 1398023  13:49    -        
  118 Reigo Teervalt                 Varska OK Peko       EST 1602774  13:52    -        
  119 Eero Heinonen                  MS Parma             FIN 8636182  13:55    -        
  120 Huzeyfe Sigirci                Turkish Orienteering TUR 2074556  13:58    -        
  121 Andreas Kraas                  SK Saue Tammed       EST 9200492  14:01    -        
  122 Veli Kangas                    Helsingin Suunnistaj FIN 9102195  14:04    -        
  123 Daniils Ozolins                Auseklis IK          LAT 1603074  14:07    -        
  124 Arto Talvinen                  MS Parma             FIN 553318   14:10    -        
  125 Kin Wai Lee                    Orienteering Associa HKG 9000717  14:13    -        
  126 Georgiy Mavchun                Russian Orienteering RUS 1393833  14:16    -        
  127 Wing Chung Tam                 Orienteering Associa HKG 1207364  14:19    -        
  128 Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT 9200070  14:22    -        
  129 Gediminas Janusis              OK Labirintas        LTU 1404017  14:25    -        
  130 Tomi Mattila                   Angelniemen Ankkuri  FIN 996969   14:28    -        
  131 Andres Saetalu                 SK Saue Tammed       EST 682052   14:31    -        
  132 Tsz Wai Yu                     Orienteering Associa HKG 7641992  14:34    -        
  133 Orhan Kutlu                    Turkish Orienteering TUR 2083723  14:37    -        
  134 Topi Hasu                      OK Trian             FIN 682274   14:40    -        
  135 Simo Hasu                      Finnish Orienteering FIN 886692   14:43    -        
  136 Roope Koskinen                 Kalevan rasti        FIN 682273   14:46    -        
  137 Raul Ferra                     Spanish Orienteering ESP 8636820  14:49    -        
  138 Ilari Sulkula                  Suunta Jyvaskyla     FIN 886961   14:52    -        
  139 Ats Sõnajalg                   Harju KEK RSK        EST 500764   14:55    -        
  140 Tuukka Jurvakainen             Vaajakosken Tera     FIN 886963   14:58    -        
  141 Zigmars Gailis                 Auseklis IK          LAT 1007355  15:01    -        
  142 Arttu Syrjalainen              Helsingin Suunnistaj FIN 1401229  15:04    -        
  143 Topias Ahola                   Finnish Orienteering FIN 8636181  15:07    -        
  144 Bryan RusselKeely              IFK Lidingo SOK      AUS 888407   15:10    -        
  145 Robbin Kantarp                 Aerla IF             SWE 830211   15:13    -        
  146 Mikko Knuuttila                Ikaalisten Nouseva V FIN 9200035  15:16    -        
  147 Eetu Savolainen                Finnish Orienteering FIN 1720404  15:19    -        
  148 Luis Nogueira                  Spanish Orienteering ESP 1391741  15:22    -        
  149 Konstantin Serebryanitskiy     RehnsBK              RUS 1404917  15:25    -        
  150 Santeri Sainio                 Kangasala SK         FIN 707707   15:28    -        
  151 2 Vacant                                                         15:31    -        
  152 Aleksi Karppinen               Ikaalisten Nouseva V FIN 8628215  15:34    -        
  153 Sergey Fedatsenka              Savedalens AIK       NED 981995   15:37    -        
  154 Peeter Pihl                    SK Saue Tammed       EST 681660   15:40    -        
  155 Aleksi Anttolainen             Lahden Suunnistajat  FIN 8639451  15:43    -        
  156 Tõnis Laugesaar                Rakvere OK           EST 7206072  15:46    -        
  157 Hans Petter Mathisen           Norwegian Orienteeri NOR 504600   15:49    -        
  158 Eduardo Gil Marcos             Spanish Orienteering ESP 7202477  15:52    -        
  159 Joni Hirvikallio               Koovee               FIN 9514200  15:55    -        
  160 Anton Kuukka                   Finnish Orienteering FIN 7205510  15:58    -        
  161 Vilius Aleliunas               Lithuanian Orienteer LTU 7000364  16:01    -        
  162 Kristo Heinmann                Ilves OK             EST 890913   16:04    -        
  163 Janne Mankarla                 Lynx                 FIN 871987   16:07    -        

M35
10100m 18KP {Start nr:1 }
8520m 23KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  507 Marko Külaots                  Tammed               EST 980556   13:01    12:21    
  508 Tanel Esta                     HOK                  EST 889116   13:03    12:43    
  509 Alar Abram                     Tammed               EST 7200505  13:05    12:47    
  510 Mati Mägi                      HOK                  EST 7122217  13:07    12:25    
  511 Sander Mirme                   Võru                 EST 8633650  13:09    12:53    
  512 Francois Gonon                 Swiss Orienteering T SUI 9790423  13:11    12:39    
  513 Tiit Poopuu                    JOKA                 EST 997984   13:13    12:27    
  514 Gatis Grinbergs                Saldus OK            LAT 2101444  13:15    12:35    
  515 Erko Jakobson                  Kobras               EST 255873   13:17    12:45    
  516 Lauri Beilmann                 Tammed               EST 9993326  13:19    12:33    
  517 Mārtiņš Dravants                                    LAT          13:21    12:29    
  518 Alar Alajaan                   EKJ SK               EST 1285050  13:23    12:23    
  519 Ville-Veikko Nurminen          Suosmeren Salpa      FIN 227960   13:25    09:59    
  520 Tiit Tähnas                    JOKA                 EST 7200492  13:27    12:31    
  521 Ott Rakkaselg                  HOK                  EST 7771666  13:29    12:37    
  522 Andrei Nikitin                 SRD                  EST 681111   13:31    12:51    
  523 Taavi Tatsi                    LUS                  EST 305089   13:33    12:49    

M40
8400m 15KP {Start nr:1 }
7770m 24KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  524 1 Vacant                                            EST          13:55    11:01    
  525 Marti Ranne                    G4S Spordiklubi      EST 7205914  13:57    11:21    
  526 Otārs Putrālis                 OK Azimuts           LAT 9101114  13:59    11:49    
  527 Meelis Merenäkk                Rae                  EST 9002014  14:01    11:15    
  528 Tarmo Klaar                    Ilves                EST 777777   14:03    11:41    
  529 Arthur Raichmann               LSF PT               EST 7205548  14:05    12:07    
  530 Sami Keskimäki                 Nakkilan Wisa        FIN 682404   14:07    11:25    
  531 Indrek Mahla                   Peko                 EST 1602002  14:09    11:39    
  532 Henrik Palmen                  Espoon Terassipyöräi FIN 1009898  14:11    11:33    
  533 Mart Eller                     HOK                  EST 2076641  14:13    12:17    
  534 Martin Aunin                                        EST 9102069  14:15    12:13    
  535 Martin Kaup                    LSF PT               EST 1392656  14:17    12:11    
  536 Heno Ivanov                                         EST 7201848  14:19    11:29    
  537 Gints Germanis                 IK Auseklis          LAT 7003139  14:21    11:47    
  538 Jaani Lantela                  Espoon Terassipyöräi FIN 9200756  14:23    11:37    
  539 Ilmar Udam                     JOKA                 EST 8636981  14:25    11:17    
  540 Raivis Kalnins                 Aluksne-Ape OK       LAT 2006208  14:27    11:31    
  541 Lauri Tarlap                   Saku Korvpalliklubi  EST 1408080  14:29    11:23    
  542 Silvar Savolainen              Saue                 EST 9101294  14:31    11:45    
  543 Ingus Grasis                   Auseklis IK          LAT 1392104  14:33    11:13    
  544 Kristjan Maade                 LSF PT               EST 7203389  14:35    11:51    
  545 Mart Jakobson                  KEKRSK               EST 1561057  14:37    11:03    
  546 Kaupo Järve                    LSF PT               EST 899068   14:39    11:55    
  547 Oskars Zernis                  Saldus OK            LAT 1301740  14:41    11:11    
  548 Margus Marrandi                JOKA                 EST 731117   14:43    11:09    
  549 Tõnis Piirisild                                     EST 9151273  14:45    11:35    
  550 Erki Kriks                     LSF PT               EST 350023   14:47    12:19    
  551 Audrius Smilgius               Azuolas              LTU 7003276  14:49    11:53    
  552 Ardo Pajur                     Swedbank Spordiklubi EST 255727   14:51    11:07    
  553 Danilo Piht                    Mercury              EST 720420   14:53    11:57    
  554 Markus Kaukonen                Espoon Terassipyöräi FIN 209097   14:55    11:43    
  555 Dmitrijs Frolovs               Auseklis IK          LAT 7000165  14:57    11:27    
  556 Ain Fjodorov                   Rae                  EST 7202718  14:59    12:09    
  557 Erki Ubina                                          EST 354096   15:01    11:05    
  558 Peep Otstavel                  LSF PT               EST 500092   15:03    11:59    
  559 Maxim Ryabkin                                       RUS 501414   15:05    12:05    
  560 Allar Kivil                    LSF PT               EST 980568   15:07    12:15    
  561 Margus Klementsov              Mercury              EST 8200572  15:09    11:19    
  562 Lauri Olli                     LSF PT               EST 500440   15:11    12:03    
  563 Vallo Vaher                    JOKA                 EST 2101105  -        12:01    

M45
7370m 13KP {Start nr:1 }
6920m 18KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  564 1 Vacant                                            EST          15:12    10:01    
  565 Priit Pääslane                 Ilves                EST 1391875  15:14    10:35    
  566 Ülar Mark                      MÕV                  EST 2105185  15:16    10:39    
  567 Indrek Viikmaa                 West                 EST 886250   15:18    10:07    
  568 Meelis Zimmermann              Kape                 EST 9680826  15:20    10:45    
  569 Juris Knēts                    Meridiāns OK         LAT 8000808  15:22    10:33    
  570 Raul Kangur                    Peko                 EST 2043859  15:24    -        
  571 Kaspars Cerjaks                OK Kāpa              LAT 1415740  15:26    10:23    
  572 Jaan Olvet                     Rakv                 EST 991970   15:28    10:43    
  573 Dainis Bormanis                Azimuts OK           LAT 9101033  15:30    10:49    
  574 Dagnis Kaņepe                  Meridiāns            LAT 2006338  15:32    10:57    
  575 Kristjan Leiger                Kape                 EST 9201519  15:34    10:27    
  576 Guntars Mankus                 Saldus OK            LAT 7000003  15:36    10:09    
  577 Raivo Erik                     Rae                  EST 7720720  15:38    10:41    
  578 Randy Korb                     Peko                 EST 504934   15:40    10:17    
  579 Frank Buytaert                 Trol Belgium         BEL 800098   15:42    10:25    
  580 Taivo Täht                     Tartu linn           EST 1394139  15:44    10:29    
  581 Tarvo Avaste                   Telia SK             EST 1006383  15:46    10:03    
  582 Johan Alenius                  IFK Lidingö          SWE 7200508  15:48    10:53    
  583 Sergei Shved                   SRD                  EST 2007517  15:50    10:59    
  584 Meelis Mälberg                 Peko                 EST 9005251  15:52    10:37    
  585 Māris Stabiņš                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7208029  15:54    10:15    
  586 Rein Zaitsev                   Peko                 EST 2012879  15:56    10:47    
  587 Pekka Saalasti                 Mustalammen Pallo    FIN 1304125  15:58    10:51    
  588 Mart Koppel                    Sangar               EST 9102072  16:00    10:11    
  589 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  ESP 418138   16:02    10:55    
  590 Jyrki Nieminen                 Lounais-Hämeen Rasti FIN 1201068  16:04    10:31    
  591 Allar Padari                   HOK                  EST 1396779  16:06    10:19    
  592 Andres Viira                   Viimsi               EST 7203361  16:08    10:21    
  593 Toomas Talumaa                 HOK                  EST 682051   16:10    10:13    
  594 Paavo Rõigas                   Peko                 EST 1602776  -        10:05    

M50
6700m 11KP {Start nr:1 }
5990m 19KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  595 1 Vacant                                            EST          13:44    11:35    
  596 Taivo Tali                     KEKRSK               EST 7208108  13:46    12:03    
  597 Veiko Pak                      Rae                  EST 7202378  13:48    12:05    
  598 Raivo Pellja                   JOKA                 EST 1390526  13:50    12:33    
  599 Ülo Viru                       Orvand               EST 929404   13:52    12:07    
  600 Jonas Gediminas Gvildys        Medeina OK           LTU 1100023  13:54    12:19    
  601 Timo Neuvonen                  Mustalammen Pallo    FIN 503313   13:56    11:47    
  602 Aigars Dudelis                 Azimuts-Smiltene     LAT 2032544  13:58    12:43    
  603 Toomas Telgma                  Voller               EST 1602778  14:00    11:53    
  604 Per Richard Olaussen           Fredrikstad SK       NOR 446247   14:02    -        
  605 Margus Jaanus                  Koop                 EST 7203388  14:04    11:43    
  606 Matti Yliluikki                Suomusjärven Sisu    FIN 305297   14:06    12:31    
  607 Eriks Udris                    Meridians            LAT 503704   14:08    12:15    
  608 Tõnu Tänav                     Rae                  EST 1399828  14:10    12:45    
  609 Juha Koskinen                  Vaajakosken terä     FIN 886965   14:12    12:01    
  610 Eerik Lossmann                 TTÜ SK               EST 7410464  14:14    12:27    
  611 Ants Turban                    Rakv                 EST 305545   14:16    11:37    
  612 Andres Saetalu                 Tartu                EST 7206052  14:18    12:35    
  613 Raivo Panker                   Mercury              EST 1417174  14:20    12:11    
  614 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             EST 305254   14:22    12:37    
  615 Janis Lucans                   Piepe                LAT 2012416  14:24    12:29    
  616 Konstantin Pigarev             Mile Sport           RUS 2040098  14:26    11:45    
  617 Jukka Honkasaari               Piikkiön Karhu       FIN 503307   14:28    12:53    
  618 Lauri Leppik                   TAOK                 EST 641211   14:30    11:41    
  619 Antti Roose                    Kobras               EST 7682249  14:32    12:23    
  620 Toomas Voolaid                                      EST 7201935  14:34    11:39    
  621 Einar Luup                     Võru                 EST 305114   14:36    12:49    
  622 Aleksander Pritsik             Rakv                 EST 889117   14:38    -        
  623 Priit Truusalu                 Kape                 EST 929402   14:40    11:57    
  624 Vytautas Gipas                 OK Medeina           LTU 201389   14:42    12:51    
  625 Maksim Gureev                  Kape                 RUS 2040988  14:44    12:09    
  626 Urmas Laev                     Mercury              EST 351674   14:46    12:21    
  627 Toomas Mast                    HOK                  EST 1120964  14:48    12:13    
  628 Priit Överus                   Mercury              EST 682399   14:50    12:17    
  629 Sarmis Āboliņš                 Aluksne-Ape OK       LAT 21576    14:52    11:55    
  630 Jaanus Viljamaa                TON                  EST 889108   14:54    11:49    
  631 Heikki Frilander               OK Trian             FIN 1008150  14:56    12:39    
  632 Jānis Nulle                    Azimuts OK           LAT 2050644  14:58    11:51    
  633 Einar Raudkepp                 Peko                 EST 1392658  15:00    12:47    
  634 Juris Rudītis                  Azimuts OK           LAT 9101031  15:02    -        
  635 Aivars Mihailovs               Auseklis IK          LAT 880223   15:04    12:25    
  636 Guntars Cīrulis                Azimuts OK           LAT 2048211  15:06    11:59    
  637 Māris Vabulnieks               Alūksne-Ape OK       LAT 1302000  15:08    12:55    
  638 Aigars Savickis                Azimuts OK           LAT 207962   15:10    12:41    

M55
6340m 15KP {Start nr:1 }
5250m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  639 1 Vacant                                            EST          15:35    10:21    
  640 Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST 897421   14:27    10:23    
  641 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             EST 980555   14:29    10:29    
  642 Risto Pettinen                 Mustalammen Pallo    FIN 504599   14:31    11:11    
  643 Viesturs Dandens               Aluksne-Ape OK       LAT 207961   14:33    11:07    
  644 Mart Külvik                    Estonia              EST 2060316  14:35    10:27    
  645 Jaanus Reha                    Koop                 EST 502564   14:37    11:15    
  646 Øivind Myhre                   Kongsberg O-Lag      NOR 1088794  14:39    11:19    
  647 Andres Talver                  Mercury              EST 1602780  14:41    10:43    
  648 Peteris Zarins                 Mona                 LAT 207679   14:43    11:09    
  649 Rein Rooni                     Orvand               EST 998985   14:45    10:59    
  650 Tiit Tali                      Ilves                EST 886244   14:47    11:21    
  651 Janis Augulis                  Sigulda              LAT 2021265  14:49    10:51    
  652 Maido Kaljur                   KEKRSK               EST 9200587  14:51    10:31    
  653 Ando Post                      Koop                 EST 7206065  14:53    11:27    
  654 Edmunds Zvaigzne               OK Aluksne           LAT 2012400  14:55    10:57    
  655 Juha Eronen                    Karkki-Rasti         FIN 424634   14:57    10:25    
  656 Vello Post                     Koop                 EST 263886   14:59    10:55    
  657 Tõnu Loog                      Kobras               EST 1000005  15:01    10:39    
  658 Andrus Sipsaka                 KEKRSK               EST 897418   15:03    10:47    
  659 Kalmer Keevend                 JOKA                 EST 1201037  15:05    10:49    
  660 Veli-Matti Heinonen            HIKIKI               FIN 682132   15:07    10:33    
  661 Uldis Bertuks                  Aluksne-Ape OK       LAT 255737   15:09    11:13    
  662 Arto Niemi                     HIKIKI               FIN 503320   15:11    11:25    
  663 Kaljo Julge                    Kape                 EST 305260   15:13    10:45    
  664 Ilkka Ojapalo                  Rajamäen Rykmentti   FIN 9101057  15:15    10:41    
  665 Ivo Tamla                      Koop                 EST 1404387  15:17    11:01    
  666 Mikhail Ivanov                 Pskov                RUS 899116   15:19    11:33    
  667 Sergei Iudov                   OK Kaliningrad       RUS 682269   15:21    11:23    
  668 Aigar Pindmaa                  Võru                 EST 1400360  15:23    10:35    
  669 Boris Krylov                   OK Kaliningrad       RUS 2300526  15:25    11:17    
  670 Tuomo Puustinen                Pihkaniskat          FIN 1201058  15:27    11:31    
  671 Varis Peisenieks               Kāpa OK                  1396666  15:29    10:37    
  672 Igors Buzs                     Meridiāns            LAT 2005114  15:31    11:03    
  673 Evgenii Mikhailov              Pskov                RUS 227975   15:33    11:29    
  674 Lam Freddy Leung               Akinalliance         HKG 7200998  14:25    10:53    
  675 Mati Preitof                   KEKRSK               EST 505075   15:37    11:05    

M60
5810m 14KP {Start nr:2 }
4820m 14KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  676 1 Vacant                                            EST          13:00    11:19    
  677 Jarmo Jumppanen                Pihkaniskat          FIN 7571955  13:02    11:57    
  678 Kalju Vaikjärv                 Vunder               EST 1406422  13:04    11:35    
  679 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          FIN 305772   13:06    11:29    
  680 Tore Högnäs                    Brahe                FIN 1401085  13:08    11:39    
  681 Heini Tammik                   Kape                 EST 305282   13:10    11:45    
  682 Juris Kokins                   OK Meridians         LAT 1301911  13:12    12:07    
  683 Anti Parik                     Otepää SK            EST 1303011  13:14    11:33    
  684 Pertti Laine                   Mustalammen Pallo    FIN 1304135  13:16    12:03    
  685 Pertti Kuosmanen               HIKIKI               FIN 503325   13:18    12:09    
  686 Vesa Tervo                     Rajamäen Rykmentti   FIN 520314   13:20    11:31    
  687 Sergei Movko                   OK Kaliningrad       RUS 2300050  13:22    11:25    
  688 Andrey Oshmarin                Novgorod             RUS 2018983  13:24    11:47    
  689 Heikki Susimaa                 Helsingin Suunnistaj FIN 54776    13:26    -        
  690 Eero Nevalainen                Pihkaniskat          FIN 7207422  13:28    11:21    
  691 Jaak Jaagus                    Saku                 EST 428179   13:30    11:55    
  692 Juhani Pörsti                  Suosmeren Salpa      FIN 338081   13:32    11:41    
  693 Aare Limberg                   Rakv                 EST 406026   13:34    11:59    
  694 Vilnis Veļķeris                Aluksne-Ape OK       LAT 1301999  13:36    11:37    
  695 Rein Kriks                     Rakv                 EST 1405608  13:38    11:51    
  696 Tõnu Sikkal                    Kobras               EST 305332   13:40    11:43    
  697 Arne Sammel                    Lehola               EST 9101384  13:42    12:05    
  698 Tõnu Kuusik                    LUS                  EST 1406468  13:44    12:15    
  699 Jüri Merirand                  Otepää SK            EST 361409   13:46    11:53    
  700 Kari Jylhä                     Joutsenon Kullervo       7300159  13:48    12:01    
  701 Jüri Rokko                     SK RT                EST 682491   13:50    11:27    
  702 Jaak Reimaa                    Ilves                EST 1417180  13:52    11:23    
  703 Ahto Karu                      JOKA                 EST 255869   13:54    11:49    
  704 Harry Veide                    LUS                  EST 520005   13:56    12:11    
  705 Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST 8636805  13:58    12:13    

M65
5530m 14KP {Start nr:2 }
4620m 14KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  706 Kari Huttunen                  Keravan Urheilijat   FIN          13:00    10:40    
  707 Jouni Savelainen               Helsingin Suunnistaj FIN 1396140  13:02    11:52    
  708 Vladimir Vari                                       EST 1303033  13:04    11:22    
  709 Åge Liljeström                 Suomi                FIN 1400490  13:06    10:58    
  710 Kari Löyttyjärvi               Rasti-Jyry           FIN 1006343  13:08    11:54    
  711 Volli Kukk                     KĀPA                 LAT 7003132  13:10    11:06    
  712 Rein Unt                       TON                  EST 750750   13:12    11:32    
  713 Aldis Lapiņš                   Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 1394801  13:14    11:28    
  714 Toomas Naelapää                KEKRSK               EST 305295   13:16    11:24    
  715 Kai Saksman                    TON                  FIN 8627824  13:18    11:18    
  716 Pentti Nykänen                 Rasti-Jyry           FIN 1396114  13:20    11:58    
  717 Janis Biezais                  Azimuts OK           LAT 886526   13:22    11:16    
  718 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 EST 1008456  13:24    11:42    
  719 Arvo Kivikas                   Ilves                EST 505076   13:26    11:04    
  720 Toivo Saue                     HOK                      895347   13:28    12:00    
  721 Timo Huovila                   Karkki-Rasti         FIN 500087   13:30    11:14    
  722 Tiit Tatter                    TON                  EST 2012898  13:32    10:50    
  723 Jorma Helin                    Rasti-Jyry           FIN 2073771  13:34    12:02    
  724 Lembit Nöps                    Ilves                EST 1007293  13:36    11:12    
  725 Anatolii Kubarskii             Pskov                RUS 227923   13:38    10:46    
  726 Reima Parkkonen                Pihkaniskat          FIN 234572   13:40    10:52    
  727 Ivan Kazantsev                 Novgorod             RUS 350026   13:42    11:36    
  728 Kari Sane                      Helsingin Suunnistaj FIN 9102131  13:44    10:56    
  729 Kari Hovi                      Rasti-Jyry           FIN 354044   13:46    11:20    
  730 Räty Jouko                     HIKIKI               FIN 503319   13:48    11:38    
  731 Ilmars Limbens                 Sigulda              LAT 9093312  13:50    11:26    
  732 Koit Paasma                    Lehola               EST 1008458  13:52    10:54    
  733 Heiki Rammul                   Ilves                EST 302827   13:54    11:30    
  734 Juri Vekshin                   Novgorod             RUS 7201346  13:56    11:40    
  735 Unto Tanttu                    Keravan Urheilijat r FIN 2000299  13:58    11:48    
  736 Jarmo Paikkala                 Rasti-Jyry           FIN 2078945  14:00    10:44    
  737 Rein Hanstein                  Okas                 EST 1398304  14:02    11:00    
  738 Kalle Nelk                     SK Saue Tammed       EST 1601620  14:04    11:34    
  739 Seppo Keskimäki                Nakkilan Wisa        FIN 682403   14:06    10:42    
  740 Juhani Nippala                 Rasti-Jyry           FIN 40717    14:08    11:50    
  741 Mati Randoja                   Jõhvikas             EST 1408073  14:10    11:08    
  742 Sergei Miasnikov               OK Kaliningrad       RUS 2088790  14:12    11:56    
  743 Tiit Ploompuu                  Jõhvikas             EST 305195   14:14    10:48    
  744 Atle Bergseth                  Auseklis Latvia      LAT 720 1829 14:16    11:10    
  745 Agu Koppa                      Jõhvikas             EST 9102228  14:18    11:46    
  746 Markku Nurminen                Suosmeren Salpa      FIN 227947   14:20    11:44    
  747 Pjotr Aksjonov                 Jõhvikas             EST 1405524  14:22    11:02    

M70
4760m 12KP {Start nr:2 }
4040m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  748 1 Vacant                                            EST          14:15    10:54    
  749 Rudolf Mürk                    OK Võru                  211464   14:17    11:28    
  750 Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST 305293   14:19    10:56    
  751 Peep Koppel                    Koop                 EST 1405601  14:21    11:16    
  752 Ilmar Mõistlik                 Orion                EST 305846   14:23    11:14    
  753 Elmo Pärna                     Lehola               EST 1398310  14:25    11:30    
  754 Uldis Alksnis                  Jekaba Agentura      LAT 8636840  14:27    11:22    
  755 Rafael Gordon                  Võru                 EST 1396774  14:29    11:06    
  756 Juhan Bachmann                 Jõhvikas             EST 2058651  14:31    11:24    
  757 Keijo Rantala                  Karkki-Rasti         FIN 1345678  14:33    10:58    
  758 Tiit Koppel                    Orion                EST 1401168  14:35    11:02    
  759 Risto Wessman                  HIKIKI               FIN 1405518  14:37    11:12    
  760 Jüri Tähemaa                   TON                  EST 2058432  14:39    11:18    
  761 Risto Sirola                   Keravan Urheilijat   FIN 1396113  14:41    11:04    
  762 Esa Tarkiainen                 Suunta sepot         FIN 305082   14:43    11:26    
  763 Heikki Kyyrönen                TON                  FIN 2800469  14:45    11:00    
  764 Paavo Inkinen                  Rasti-Jyry           FIN 9201396  14:47    11:10    
  765 Juris Zvirgzds                 seniors              LAT 2074158  14:49    11:20    
  766 Ants Tamm                      TON                  EST 305123   14:51    11:08    

M75
4010m 11KP {Start nr:2 }
3280m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  767 1 Vacant                                            EST          13:01    10:03    
  768 Reijo Seitajoki                Rasti-Jyry           FIN 9101387  13:03    10:05    
  769 Onni Rosenqvist                Suosmeren Salpa      FIN 503302   13:05    10:21    
  770 Mati Tõnus                     Orion                EST 886248   13:07    10:19    
  771 Reijo Leino                    HIKIKI               FIN 503303   13:09    10:17    
  772 Olavi Heinonen                 Karkki-Rasti         FIN 305090   13:11    10:09    
  773 Heikki Lepistö                 Helsingin Suunnistaj FIN 54798    13:13    10:27    
  774 Mihhail Taivere                Kape                 EST 2088111  13:15    10:29    
  775 Kalju Tilk                     Orion                EST 9102805  13:17    10:11    
  776 Heino Peeterson                West                 EST 302841   13:19    10:23    
  777 Jouko Karjalainen              Helsingin Suunnistaj FIN 252025   13:21    10:31    
  778 Lev Migdalski                  Jõhvikas             EST 1404116  13:23    10:07    
  779 Olavi Leino                    HIKIKI               FIN 503321   13:25    10:25    
  780 Nikolai Kuha                   Kape                 EST 2019005  13:27    10:15    
  781 Rodrigo Slavins                Ozons                LAT 1602133  13:29    10:13    

M80
3610m 8KP {Start nr:2 }
2840m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  782 1 Vacant                                            EST          13:09    10:00    
  783 Heino Mardiste                 Kape                 EST 338035   13:11    10:10    
  784 Kaarel Koitmets                Jõhvikas             EST 305246   13:13    10:06    
  785 Ilmar Kask                     Ilves                EST 302822   13:15    10:02    
  786 Juhani Salmenkylä              Helsingin Suunnistaj FIN 2078947  13:17    10:08    
  787 Antti Honkasaari               Piikkiön Karhu       FIN 503311   13:19    10:04    

M85
3030m 8KP {Start nr:2 }
2580m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  788 1 Vacant                                            EST          13:03    10:03    
  789 Heino Heinloo                  Tammed               EST 2048227  13:05    10:05    
  790 Feliks Kipper                  Orion                EST 305430   13:07    10:07    

M8NR
1220m 5KP {Start nr:3 }
1300m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  791 Erik Marten Zernant            Ilves                EST 2009626  13:00    10:00    
  792 Hannes Tammiste                Rakv                 EST 2103363  13:00    10:00    
  793 Sten Talumaa                   HOK                  EST 2077859  13:00    10:00    
  794 Karl-Mattias Juhkam            Põlva Spordikool     EST 4504447  13:00    10:00    
  795 Tanel Laaneväli                Põlva Spordikool     EST 4504114  13:00    10:00    
  796 Romet Paatsi                   Põlva Spordikool     EST 4504496  13:00    10:00    
  797 Manivald Jakobson              Põlva                EST 4504054  13:00    10:00    
  798 Villem Piirimäe                Kobras               EST 4504207  13:00    10:00    
  799 Aksel Avaste                   Telia SK             EST 305394   13:00    10:00    
  800 Jero Eronen                    Karkki-Rasti         FIN 500080   13:00    10:00    
  801 Markus Samuel Vaikjärv         Vunder               EST 218330   13:00    10:00    
  802 Joosep Tali                    KEKRSK               EST 305300   13:00    10:00    
  803 Uku Joonas                     Võru/Võru spordikool EST 305693   13:00    10:00    
  804 Sander Lepp                    Võru/Võru spordikool EST 350006   13:00    10:00    
  805 Severi Eerik                   Võru/Võru spordikool EST 350011   13:00    10:00    
  806 Oliver Viiask                  Võru/Võru spordikool EST 305667   13:00    10:00    
  807 Henri Kersna                   Ilves                EST 2067612  13:00    10:00    
  808 Markus Tõnisson                LSF PT               EST 4630886  13:00    10:00    
  809 Stefan Kivil                   LSF PT               EST 4630881  13:00    10:00    
  810 Rasmus Olli                    LSF PT               EST 4630889  13:00    10:00    
  811 Toms Berzins                   LVM                  LAT 207947   13:00    10:00    
  812 Kusti Priks                    Rakv                 EST 227925   13:00    10:00    
  813 Juhan Mahla                    Peko                 EST 7205450  13:00    10:00    
  814 Eke Ots                        Haanja rattaklubi/ O EST 227924   13:00    10:00    
  815 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    
  816 Aleks Siegert                  Vastseliina SK/OKVõr EST 4504177  13:00    10:00    
  817 Lukas Siegert                  Vastseliina SK/OKVõr EST 4504080  13:00    10:00    
  818 Madis Mäesaar                  Vastseliina SK/OKVõr EST 4504175  13:00    10:00    
  819 Robin Steven Kaldvee           Vastseliina SK/OKVõr EST 4504141  13:00    10:00    
  820 Justus Udam                    JOKA                 EST 305824   13:00    10:00    
  821 Roland Kivila                  Tartu Kivilinna kool EST 2012895  -        10:00    

M9NR
1220m 5KP {Start nr:3 }
1300m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  822 Karel Jung                     Põlva Spordikool     EST 4504185  13:00    10:00    
  823 Roland Johanson                Põlva Spordikool     EST 4504459  13:00    10:00    
  824 Markus Juhkam                  Põlva Spordikool     EST 4504024  13:00    10:00    
  825 Matīss Kalniņš                 Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006310  13:00    10:00    
  826 Riko Reitel                    Spordiselts          EST 418198   13:00    10:00    
  827 Sebastian Paat                 Võru/Võru spordikool EST 418155   13:00    10:00    
  828 Rando Jaaksoo                  Tartu                EST 7005000  13:00    10:00    
  829 Erik Kersna                    Ilves                EST 305557   13:00    10:00    
  830 Romet Kriks                    LSF PT               EST 2103364  13:00    10:00    
  831 Robin Olli                     LSF PT               EST 4630906  13:00    10:00    
  832 Reigo Keem                     Peko                 EST 255757   13:00    -        
  833 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

N10TR
1650m 4KP {Start nr:3 }
1590m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  834 Kate Salina                    Kāpa OK              LAT 9102032  13:00    10:00    
  835 Anni Linnus                    Peko                 EST 305484   13:00    10:00    
  836 Liisi Koppel                   HOK                  EST 2044910  13:00    10:00    
  837 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

N12
2400m 7KP {Start nr:3 }
2450m 8KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  838 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    
  839 Brigitte Panker                Ilves                EST 305755   13:02    10:06    
  840 Iris Abram                     Tammed               EST 889111   13:04    10:02    
  841 Maria Eller                    HOK                      9102080  13:06    10:18    
  842 Madara Celma                   Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7206345  13:08    10:20    
  843 Ernestīne Knēta                Meridiāns OK         LAT 200313   13:10    10:08    
  844 Herta Kesküla                  HOK                      2076646  13:12    10:10    
  845 Krista Annija Ermiņa           Ogre OK/SC           LAT 2025481  13:14    10:12    
  846 Mareli Vaher                   Tartu Katoliku SK    EST 2101104  13:16    10:24    
  847 Birgit Rõõm                    Ilves                EST 1394140  13:18    10:28    
  848 Anda Jaunmuktāne               Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7206344  13:20    10:30    
  849 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    EST 350022   13:22    10:16    
  850 Agnese Jaunmuktāne             Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7206346  13:24    10:14    
  851 Kris Jette Piht                Mercury              EST 345824   13:26    10:04    
  852 Helina Saega                   Otepää               EST 2061691  13:28    10:26    
  853 Gerda Kivil                    LSF PT               EST 9101262  13:30    10:22    

N12TR
1780m 5KP {Start nr:3 }
1680m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  854 Geteli Hanni                   Põlva Spordikool     EST 1398306  13:00    10:00    
  855 Siiri Lindroth                 Karkki-Rasti         FIN 500067   13:00    10:00    
  856 Kaidi Piirisild                Võru                 EST 305698   13:00    10:00    
  857 Agnija Kalēja                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006280  13:00    10:00    
  858 Roos Aliis Kelder              Tartu Katoliku SK    EST 504588   13:00    10:00    
  859 Dita Spalviņa                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 207952   13:00    10:00    
  860 Karolin-Kristiin Piirmets                           EST 2012369  13:00    10:00    
  861 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

N14A
3960m 8KP {Start nr:2 }
3050m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  862 1 Vacant                                            EST          13:54    10:52    
  863 Eliise Kesküla                 HOK                      9663313  13:56    11:08    
  864 Regina Poom                    Jõhvikas             EST 339362   13:58    11:10    
  865 Siiri Talts                    HOK                      9021120  14:00    10:56    
  866 Anete Saar                     Kobras               EST 998988   14:02    11:06    
  867 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool EST 1404452  14:04    11:04    
  868 Greta-Maria Pisarev            Jõhvikas             EST 1404105  14:06    10:54    
  869 Helena Maripuu                 HOK                      1090502  14:08    11:12    
  870 Johanna Laanoja                Kobras               EST 2076621  14:10    11:02    
  871 Leana Jete Korb                Peko                 EST 681662   14:12    -        
  872 Aiga Irbe Blūma                Auseklis IK          LAT 8632500  14:14    11:00    
  873 Kristine Brunere               Meridians            LAT 8000222  14:16    10:58    

N14B
2970m 6KP {Start nr:2 }
2380m 7KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  874 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    
  875 Liis Musta                     Võru                 EST 305914   13:02    10:06    
  876 Annija Slikšjāne               Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7208334  13:04    10:10    
  877 Kristina Sidorova              Käbi                 EST 255662   13:06    10:04    
  878 Kristīne Stoldere              Ozons/RSP            LAT 1398828  13:08    10:12    
  879 Evely Ostrov                   Kobras               EST 255773   13:10    10:08    
  880 Anete Anna Strazdiņa           Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006307  13:12    10:14    
  881 Kristiin Kalle                 Kobras               EST 4504046  13:14    10:02    

N16A
4740m 12KP {Start nr:2 }
4110m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  882 1 Vacant                                            EST          13:02    10:54    
  883 Maire Pärn                     Ilves                EST 427584   13:04    10:56    
  884 Kristina Haug                  Võru/Võru spordikool EST 1409453  13:06    11:12    
  885 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  EST 255613   13:08    11:16    
  886 Kaisa Kahre                    Võru/Võru spordikool EST 1410842  13:10    11:20    
  887 Elza Zacmane                   Ogre OK/SC           LAT 2089779  13:12    11:00    
  888 Elīna Skopāne                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7205509  13:14    11:06    
  889 Signe Sirma                    Alnis-JNSC           LAT 7203256  13:16    11:18    
  890 Carmel Poom                    Jõhvikas             EST 339361   13:18    11:24    
  891 Teele Telgma                   Tammed               EST 7204945  13:20    11:10    
  892 Zanda Stabiņa                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7208329  13:22    11:14    
  893 Lorely Kõrvel                  Kobras               EST 1405504  13:24    11:04    
  894 Paula Liis Viljamaa            Tammed               EST 8631755  13:26    10:58    
  895 Laura-Liis Kütt                Kobras               EST 1400364  13:28    11:22    
  896 Tekla Liisa Vilberg            West/Pärnu Spordikoo EST 7205915  13:30    11:02    
  897 Kelli Nurm                     Kobras               EST 1400365  13:32    11:08    

N16B
3890m 10KP {Start nr:2 }
3420m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  898 1 Vacant                                            EST          14:18    11:40    
  899 Dārta Cīrule                   Azimuts OK           LAT 2032533  14:20    11:48    
  900 Kairiin Märtson                Kobras               EST 1404057  14:22    11:46    
  901 Ingrid Sooberg                 TON                  EST 263873   14:24    11:42    
  902 Marta Eller                    HOK                  EST 2076645  14:26    11:50    
  903 Karina Harkina                 Aluksne-Ape OK       LAT 2077166  14:28    11:44    

N18
6200m 15KP {Start nr:1 }
4950m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  904 1 Vacant                                            EST          13:00    10:41    
  905 Tiina-Maria Tali               KEKRSK               EST 255910   13:02    10:57    
  906 Jana Marta Ivanovska           Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 1394771  13:04    11:03    
  907 Kristel Kõivo                  Peko                 EST 2006424  13:06    10:47    
  908 Signe Kallion                  Võru/Võru spordikool EST 2011132  13:08    10:51    
  909 Emily Raudkepp                 Peko                 EST 997732   13:10    11:05    
  910 Ieva Stoldere                  Ozons/RSP            LAT 1398820  13:12    10:55    
  911 Epp Paalberg                   Rakv                 EST 1144666  13:14    11:09    
  912 Merilin Anijärv                SRD                  EST 682050   13:16    10:53    
  913 Marie Anna Blehner             West                 EST 7200984  13:18    11:13    
  914 Birgit Russka                  Kobras               EST 7206056  13:20    10:43    
  915 Kati Iher                      Võru                 EST 436468   13:22    10:49    
  916 Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 691646   13:24    11:01    
  917 Krista Ķelpa                   Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006313  13:26    10:59    
  918 Liina Vesilind                 SRD                  EST 505561   13:28    11:07    
  919 Sanna Koskela                  Training Center MiGi FIN 227904   13:30    11:11    
  920 Kristin Viikmaa                West/Pärnu Spordikoo EST 7003271  13:32    10:45    
  921 Tiina Mäntylä                  Training Center MiGi FIN 227912   13:34    11:15    

N20
6200m 15KP {Start nr:1 }
4950m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  922 1 Vacant                                            EST          13:36    11:17    
  923 Henna Yliluikki                Angelniemen Ankkuri  FIN 1201078  13:38    11:19    
  924 Marie Tammemäe                 Orvand               EST 9200720  13:40    11:23    
  925 Laura Savicka                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 7202739  13:42    11:27    
  926 Ilvija Jakane                  Auseklis IK          LAT 7003142  13:44    11:21    
  927 Jenna Himanka                  Training Center MiGi FIN 227967   13:46    11:29    
  928 Anna Nikitna                   Pskov RUS            RUS 899115   13:48    11:31    
  929 Tanja Mäntylä                  Training Center MiGi FIN 227946   13:50    11:33    
  930 Jonne Rooma                    Jõhvikas             EST 1404120  13:52    11:25    

N21A
8030m 16KP {Start nr:1 }
6010m 20KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  931 1 Vacant                                            EST          13:35    11:35    
  932 Thea Kaljur                    KEKRSK               EST 424625   13:37    11:47    
  933 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 EST 7200491  13:39    11:49    
  934 Emma Kantarp                   Ärla IF              SWE 820723   13:41    11:39    
  935 Siiri Rist                     West                 EST 1006382  13:43    11:45    
  936 Eva-Maria Truusalu             Võru                 EST 1303030  13:45    11:43    
  937 Adele Puusalu                  Kobras               EST 7688648  13:47    11:37    
  938 Maria Novokovich               SRD                  EST 8637588  13:49    11:41    
  939 Kaisa Sander                   Ilves                EST 9102066  13:51    11:51    
  940 Triin Jäädmaa                  Võru                 EST 2048498  13:53    11:55    
  941 Kairi Tuulmägi                 Mercury              EST 9130884  -        11:53    

N21B
5230m 11KP {Start nr:2 }
4600m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  942 1 Vacant                                            EST          13:59    10:59    
  943 Merili Palu                                         EST 7202712  14:01    11:27    
  944 Britta Panker                  Ilves                EST 1008454  14:03    11:19    
  945 Erika Kalda                    Okas                 EST 2018966  14:05    11:17    
  946 Baiba Rata-Salina              Kāpa OK              LAT 9102031  14:07    11:09    
  947 Jaana Olvet                    Rakv                 EST 980554   14:09    11:45    
  948 Aiga Tarasova                  Kapusils             LAT 7870423  14:11    -        
  949 Marili Zimmermann              Kape                 EST 9931008  14:13    11:05    
  950 Erika Olberkyte                Aluksne-Ape OK       LAT 2032537  14:15    11:21    
  951 Ethel Madalik                  SK Saue Tammed       EST 7202710  14:17    11:07    
  952 Krista Strautniece             Alnis-JNSC           LAT 2006351  14:19    11:35    
  953 Džeina Riekstiņa               Alūksne-Ape OK       LAT 2032539  14:21    11:39    
  954 Olga Shved                     SRD                  EST 9950516  14:23    11:41    
  955 Marge Sargma                   Tammed               EST 2031708  14:25    11:23    
  956 Ruth Esta                      HOK                  EST 2007530  14:27    11:13    
  957 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               EST 9005117  14:29    11:01    
  958 Marje Zernant                  Ilves                EST 9200592  14:31    11:11    
  959 Kristi Heilman                 HOK                  EST 2044908  14:33    11:47    
  960 Marta Olvet                    Rakv                 EST 361462   14:35    11:33    
  961 Ade Timmusk                    HOK                  EST 428575   14:37    11:43    
  962 Ilona Poljakova                LSF PT               EST 418199   14:39    11:25    
  963 Monika Vehlmann                SK Mercury           EST 7201234  14:41    11:31    
  964 Heleri Kivil                   LSF PT               EST 889107   14:43    11:29    
  965 Siiri Mere                     SRD                  EST 7205916  14:45    11:37    
  966 Kadri Isakar                   LSF PT               EST 418162   14:47    11:03    
  967 Iveta Veļķere                  Aluksne-Ape OK       LAT 2006222  -        11:15    

N21C
3890m 10KP {Start nr:2 }
3420m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  968 1 Vacant                                            EST          14:30    11:14    
  969 Kristina Vesilind              SRD                  EST 682248   14:32    11:20    
  970 Riina Kink                     Koop                 EST 255603   14:34    11:16    
  971 Sanita Sproge                  Aluksne-Ape OK       LAT 345842   14:36    11:38    
  972 Diana Stoldere                 Ozons/RSP            LAT 1398811  14:38    11:24    
  973 Aet Tampuu                                          EST 255609   14:40    11:32    
  974 Kai Niinepuu                   Jõhvikas             EST 504593   14:42    11:22    
  975 Veste Kivipalu                 LSF PT               EST 227584   14:44    11:34    
  976 Ele Sisas                      TAOK                 EST 305616   14:46    11:30    
  977 Annika Silde                   Telia Spordiklubi    EST 332922   14:48    11:26    
  978 Ülle Paasoja                   KK Askus             EST 2007527  14:50    11:28    
  979 Mare Vahtre                    OK Käbi              EST 305803   14:52    11:18    
  980 Marina Väljas                  HOK                  EST 2076624  14:54    11:36    

N35
6340m 15KP {Start nr:1 }
5250m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  981 1 Vacant                                            EST          14:05    10:01    
  982 Ülle Hollo                     Võru                 EST 305692   14:07    10:17    
  983 Pille Vinne                    Kobras               EST 1405506  14:09    10:07    
  984 Ilze Pikšena                   LVM                  LAT 8120121  14:11    10:09    
  985 Kadri Parts                    Võru                 EST 2006230  14:13    10:05    
  986 Ilze Spalviņa                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 1394811  14:15    10:13    
  987 Zanda Abzalone                 Meridians            LAT 2012435  14:17    10:03    
  988 Merike Vanjuk                  Kape                 EST 760603   14:19    10:15    
  989 Piia Avaste                    SK Saue Tammed       EST 1000010  14:21    10:11    
  990 Külli Leiger                   Kape                 EST 9201520  14:23    10:19    

N40
5530m 14KP {Start nr:2 }
4620m 14KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  991 1 Vacant                                            EST          14:24    10:00    
  992 Natalia Toom                   OK Kaliningrad       RUS 2011545  14:26    10:32    
  993 Ingrid Piht                    Mercury              EST 1976526  14:28    10:20    
  994 Jana Kink                      Kape                 EST 500732   14:30    10:36    
  995 Zaiga Ozoliņa                  Auseklis IK          LAT 8627784  14:32    10:06    
  996 Leene Jespers                  Trol Belgium         BEL 800025   14:34    10:12    
  997 Ieva Godina                    42km.lv              LAT 980539   14:36    10:22    
  998 Riin Otstavel                  LSF PT               EST 7788990  14:38    10:14    
  999 Heidi Prits                    Mercury              EST 7207578  14:40    10:16    
 1000 Mall Alev                      SK Saue Tammed       EST 44616    14:42    10:26    
 1001 Kristine Veita                 Ozons                LAT 2012431  14:44    10:08    
 1002 Ilze Vilks                     IK Auseklis          LAT 896941   14:46    10:18    
 1003 Herje Aibast                                        EST 750211   14:48    10:02    
 1004 Kristi Vassil                  Ilves                EST 1006500  14:50    10:30    
 1005 Triina-Britt Preden            TON                  EST 500434   14:52    10:10    
 1006 Triin Jaaniste                 Ilves                EST 7200979  14:54    10:38    
 1007 Raili Rooba                    Rakv                 EST 1391139  14:56    10:24    
 1008 Elo Saue                       Ilves                EST 1391146  14:58    10:04    
 1009 Anita Saulīte                  Burkānciems          LAT 682487   15:00    10:28    
 1010 Teele Eensaar                  Ilves                EST 500577   15:02    10:34    

N45
4760m 12KP {Start nr:2 }
4040m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1011 1 Vacant                                            EST          14:53    11:32    
 1012 Pia Jokinen                    ViPa                 FIN 503318   14:55    11:36    
 1013 Helen Mast                     HOK                  EST 2007525  14:57    11:44    
 1014 Maari Idnurm                                        EST 1406425  14:59    11:48    
 1015 Ella Shved                     SRD                  EST 7008020  15:01    11:34    
 1016 Vroni Koenig-Salmi             Swiss Orienteering T SUI 500760   15:03    12:00    
 1017 Maira Zerne                    Saldus OK            LAT 1301719  15:05    11:56    
 1018 Mare Parve                     Peko                 EST 899200   15:07    12:08    
 1019 Minija Pääslane                Ilves                EST 2012366  15:09    12:04    
 1020 Iveta Bruvere                  Ozons                LAT 1302615  15:11    11:52    
 1021 Marika Jäädmaa                 Võru                 EST 1401238  15:13    11:38    
 1022 Anne-Ly Viikmaa                West                 EST 7003279  15:15    11:42    
 1023 Airi Alnek                     Võru                 EST 1008474  15:17    11:50    
 1024 Kersti Ehala                   JOKA                 EST 1006358  15:19    11:54    
 1025 Vita Cīrule                    Azimuts OK           LAT 2043919  15:21    11:40    
 1026 Daisy Kroon                    Jõhvikas             EST 1410833  15:23    12:06    
 1027 Inta Mihailova                 Auseklis IK          LAT 640806   15:25    11:46    
 1028 Piret Niglas                   Jõhvikas             EST 7204664  15:27    12:10    
 1029 Maret Viira                    Viimsi               EST 255864   15:29    11:58    
 1030 Kadre Maalma                   Jõhvikas             EST 7202719  15:31    12:02    

N50
4390m 11KP {Start nr:2 }
3870m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1031 1 Vacant                                            EST          14:33    10:09    
 1032 Riina Laev                     Mercury              EST 351679   14:35    10:53    
 1033 Mudite Zvaigzne                OK Aluksne           LAT 9990555  14:37    10:55    
 1034 Merike Paapson                 TON                      660309   14:39    11:03    
 1035 Ina Gipienė                    OK Medeina           LTU 303363   14:41    11:01    
 1036 Tiia Laul                                           EST 1410836  14:43    10:29    
 1037 Aari Talver                    Mercury              EST 1405505  14:45    11:09    
 1038 Gunta Dudele                   Azimuts-Smiltene     LAT 2032545  14:47    10:25    
 1039 Chieko Miyamoto                Keiyo OLclub         JPN 227972   14:49    10:45    
 1040 Tuulikki Salmenkylä            Helsingin Suunnistaj FIN 64337    14:51    10:31    
 1041 Videga Gaigala                 Azimuts OK           LAT 2032535  14:53    10:57    
 1042 Aleksandra Lebedeva            Pskov                RUS 2076634  14:55    11:05    
 1043 Annika von Schoultz            OK 77                FIN 1008123  14:57    10:33    
 1044 Mare Kitsnik                   Saku                 EST 7205544  14:59    10:47    
 1045 Anne Pelto-Huikko              Hiisirasti           FIN 2048121  15:01    10:41    
 1046 Olga Temnikova                 OK Kaliningrad       RUS 2024949  15:03    10:13    
 1047 Baiba Ozola                    Mona                 LAT 8628425  15:05    10:15    
 1048 Lea Leppik                     TAOK                 EST 651116   15:07    10:43    
 1049 Anu Järv                                            EST 406010   15:09    10:23    
 1050 Ülle Pellja                    JOKA                 EST 302849   15:11    10:21    
 1051 Galina Pigareva                Mile Sport           RUS 1301595  15:13    10:19    
 1052 Hilde Storløkken               Kongsberg O-Lag      NOR 9101428  15:15    10:11    
 1053 Tiina Tamla                    Koop                 EST 305371   15:17    10:27    
 1054 Rita Siniväli                                       EST 2060310  15:19    10:37    
 1055 Ellen Lembra                   Kape                 EST 7204949  15:21    10:59    
 1056 Inger Jalakas                  KEKRSK               EST 9200596  15:23    10:39    
 1057 Pille Illak                    Otepää               EST 222114   15:25    10:49    
 1058 Maris Roosipuu                 TON                  EST 9101932  15:27    11:07    
 1059 Epp Voitka                     Võru                 EST 1395607  15:29    10:17    
 1060 Anda Lejasblusa                Aluksne-Ape OK       LAT 2032532  15:31    10:35    
 1061 Meeli Kerem                    TON                  EST 7200990  15:33    11:11    
 1062 Ingrid Ranna                   Ilves                EST 8631403  15:35    10:51    

N55
4390m 11KP {Start nr:2 }
3870m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1063 1 Vacant                                            EST          13:43    11:13    
 1064 Marina Movko                   OK Kaliningrad       RUS 2300540  13:45    11:51    
 1065 Kirsi Hakomäki                 Helsingin suunnistaj FIN 338610   13:47    11:45    
 1066 Ārija Bertuka                  Aluksne-Ape OK       LAT 255825   13:49    11:29    
 1067 Aino Koser                     Ilves                EST 222148   13:51    11:49    
 1068 Seija Ojajärvi                 Helsingin Suunnistaj FIN 503316   13:53    11:37    
 1069 Aino Leppänen                  Rasti-Jyry           FIN 418255   13:55    11:53    
 1070 Tiina Metsmaa                  Rakv                 EST 305903   13:57    11:27    
 1071 Tiina Oras                     Ilves                EST 305206   13:59    12:03    
 1072 Siiri Poopuu                   JOKA                 EST 2014920  14:01    11:19    
 1073 Gea Rennel                     KEKRSK               EST 1007292  14:03    12:01    
 1074 Ülle Raudsepp                  Okas                 EST 1404069  14:05    11:33    
 1075 Maija Cerjaka                  OK Kāpa              LAT 1414540  14:07    11:17    
 1076 Merike Mändsoo                 TON                  EST 223650   14:09    11:55    
 1077 Marje Viirmann                 KEKRSK               EST 980565   14:11    11:41    
 1078 Saima Värton                   Kobras               EST 1391856  14:13    11:57    
 1079 Marika Kirsspuu                TAOK                 EST 7071003  14:15    11:23    
 1080 Dace Cebule                    Ogre OK              LAT 2066915  14:17    11:47    
 1081 Anne Vaikjärv                                       EST 352360   14:19    11:21    
 1082 Olga Nazaran                   Pskov                RUS 237168   14:21    11:25    
 1083 Lubovi Gerasimova              Novgorod             RUS 204768   14:23    11:35    
 1084 Reet Johanson                  Kobras               EST 1410837  14:25    11:39    
 1085 Ilme Roosi                     Orvand               EST 2014901  14:27    11:15    
 1086 Olga Jakovleva                 Jõhvikas             EST 1406430  14:29    11:31    
 1087 Ilze Tase                      Ogre OK              LAT 201081   14:31    11:43    
 1088 Ülle Põldoja                   Ilves                EST 305208   -        11:59    

N60
4010m 11KP {Start nr:2 }
3280m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1089 1 Vacant                                            EST          13:31    10:33    
 1090 Tamara Safonhic                Pskov                RUS 227987   13:33    10:37    
 1091 Anita Laaksonen                Tarpian Suunta       FIN 997886   13:35    11:11    
 1092 Irma Ahonkivi                  Rastikarhut          FIN 503308   13:37    10:51    
 1093 Natalia Ushakova               Pskov                RUS 1005469  13:39    10:45    
 1094 Inara Gipsle                   OK Kurmis            LAT 520227   13:41    11:15    
 1095 Alida Abola                    Ozons                LAT 895486   13:43    11:05    
 1096 Helena Jumppanen               Pihkaniskat          FIN 7311     13:45    10:41    
 1097 Gunta Lebedoka                 OK Kurmis            LAT 8040354  13:47    10:35    
 1098 Alina Kazantseva               Novgorod             RUS 1003277  13:49    10:59    
 1099 Anneli Ojapalo                 Rajamäen Rykmentti   FIN 9101051  13:51    10:39    
 1100 Maire Limberg                  Rakv                 EST 406021   13:53    10:53    
 1101 Anne Arold                     Ilves                EST 899196   13:55    10:49    
 1102 Aili Laanjõe                   Kobras               EST 682262   13:57    11:03    
 1103 Riina Kivikas                  Ilves                EST 1401239  13:59    10:43    
 1104 Eila Valonen                   Karkki-Rasti         FIN 2030907  14:01    10:47    
 1105 Ülle Kadak                     Lehola               EST 1000007  14:03    11:13    
 1106 Natalia Lazareva               OK Kaliningrad       RUS 2055107  14:05    11:09    
 1107 Tiina Talisoo                  KEKRSK               EST 9101170  14:07    10:55    
 1108 Ene Sulg                       Orvand               EST 1413764  14:09    10:57    
 1109 Virginija Gvildiene            Medeina OK           LTU 560615   14:11    11:17    
 1110 Eha Tolm                       Orvand               EST 305472   14:13    11:07    
 1111 Anu Pallon                     JOKA                 EST 255894   -        11:01    

N65
3670m 10KP {Start nr:2 }
3100m 10KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1112 1 Vacant                                            EST          14:04    10:01    
 1113 Kersti Mardiste                KEKRSK               EST 305292   14:06    10:29    
 1114 Anneli Sane                    Helsingin Suunnistaj FIN 403138   14:08    10:53    
 1115 Leili Prans                                         EST 1401172  14:10    10:05    
 1116 Ruta Kukka                     KĀPA                 LAT 8100018  14:12    10:47    
 1117 Rudite Šterna                  Sigulda              LAT 9200075  14:14    10:21    
 1118 Mirjami Tupitsa                Rasti-Jyry           FIN 418257   14:16    10:07    
 1119 Hille Tasa                     SK Saue Tammed       EST 681651   14:18    10:13    
 1120 Sirpa Tarkiainen               Suunta sepot         FIN 354048   14:20    10:09    
 1121 Kersti Ploom                   Jõhvikas             EST 305119   14:22    10:49    
 1122 Ludmila Miasnikova             OK Kaliningrad       RUS 1302197  14:24    10:51    
 1123 Liivi Parik                    Otepää SK            EST 1000006  14:26    10:19    
 1124 Ulla Lindsten                  Rasti-Jyry           FIN 354045   14:28    10:15    
 1125 Paula Honkavaara               Karkki-Rasti         FIN 500061   14:30    10:03    
 1126 Beatrice Malmsten              Lynx                 FIN 418260   14:32    10:27    
 1127 Tatjana Šumilo                 Jõhvikas             EST 2073773  14:34    10:45    
 1128 Marketta Savelainen            Helsingin Suunnistaj              14:36    10:57    
 1129 Mare Aibast                    KEKRSK               EST 305284   14:38    10:33    
 1130 Irma Liljeström                Helsingin Suunnistaj FIN 7203263  14:40    10:23    
 1131 Anu Saue                       HOK                      2007531  14:42    10:11    
 1132 Eha Kriks                      Rakv                 EST 351663   14:44    10:55    
 1133 Juta Virkepuu                  KEKRSK               EST 305303   14:46    10:17    
 1134 Ene Ehrenpreis                 Rakv                 EST 1415625  14:48    10:37    
 1135 Mudite Alksne                  Jekaba Agentura      LAT 8629196  14:50    10:43    
 1136 Tiiu Kaasik                    Ilves                EST 1401219  14:52    10:35    
 1137 Ritva Mononen                  Hämeenlinnan Suunnis FIN 354049   14:54    10:41    
 1138 Mare Leis                      Ilves                EST 1404455  14:56    10:39    
 1139 Liis Lille                     KEKRSK               EST 9101171  14:58    10:25    
 1140 Kaie Kivila                    Ilves                EST 1398559  15:00    10:31    

N70
3340m 9KP {Start nr:2 }
2710m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1141 1 Vacant                                            EST          13:25    10:36    
 1142 Ulla Finnilä-Seitajoki         Rasti-Jyry           FIN 302877   13:27    10:48    
 1143 Tytti Torp                     Helsingin Suunnistaj FIN 238942   13:29    10:38    
 1144 Ilona Vanaveski                Ilves                EST 1398311  13:31    10:40    
 1145 Anna Slavina                   Mona                 LAT 1602117  13:33    10:50    
 1146 Anne Jundas                    Jõhvikas             EST 1395672  13:35    10:44    
 1147 Helle Mürk                     OK Võru              EST 305706   13:37    10:52    
 1148 Tuulikki Karvinen              Helsingin Suunnistaj FIN 1944902  13:39    10:42    
 1149 Seija Piiparinen               Rastikarhut          FIN 503324   13:41    10:46    

N75
3340m 9KP {Start nr:2 }
2710m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1150 1 Vacant                                            EST          13:01    10:12    
 1151 Maimu Tornberg                 Koop                 EST 352353   13:03    10:18    
 1152 Ilse Uus                       TON                  EST 1405508  13:05    10:20    
 1153 Julija Zvirgzde                seniors              LAT 201164   13:07    10:24    
 1154 Marja Raatikka                 Helsingin Suunnistaj FIN 62835    13:09    10:32    
 1155 Ülle Mõistlik                  Orion                EST 255481   13:11    10:16    
 1156 Leena Norva                    Karkki-Rasti         FIN 500070   13:13    10:14    
 1157 Maie Abram                     Ilves                EST 1398315  13:15    10:34    
 1158 Maire Raid                     SK Saue Tammed       EST 681652   13:17    10:28    
 1159 Eila Pekkarinen                Keravan Urheilijat   FIN 415540   13:19    10:22    
 1160 Aino Kirkkala                  Suosmeren Salpa      FIN 503315   13:21    10:26    
 1161 Ludmila Gorhkova               Pskov                RUS 227940   13:23    10:30    

N80
3030m 8KP {Start nr:2 }
2580m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1162 1 Vacant                                            EST          13:01    10:01    

N85
2750m 6KP {Start nr:2 }
2010m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1163 1 Vacant                                            EST          13:00    10:01    

N8NR
1220m 5KP {Start nr:3 }
1300m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1174 Maarja Oras                    Põlva Spordikool     EST 4504253  13:00    10:00    
 1175 Johanna Oras                   Põlva Spordikool     EST 4504063  13:00    10:00    
 1176 Luisa Nõmmik                   Kobras               EST 1415239  13:00    10:00    
 1177 Anna Soo                       Haanja               EST 37616    13:00    10:00    
 1178 Laura Soo                      Põlva Spordikool     EST 223602   13:00    10:00    
 1179 Liisbeth Oja                   Põlva Spordikool     EST 2019007  13:00    10:00    
 1180 Kitija Abula                   Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 4405186  13:00    10:00    
 1181 Siru Lindroth                  Karkki-Rasti         FIN 500082   13:00    10:00    
 1182 Liis-Marie Kaljur              KEKRSK               EST 305286   13:00    10:00    
 1183 Maria Kaljur                   KEKRSK               EST 305285   13:00    10:00    
 1184 Liisa Laura Viru               TON                  EST 305708   13:00    10:00    
 1185 Eva Piirisild                  Võru                 EST 4501767  13:00    10:00    
 1186 Eliisabet Leiger               Kape                 EST 351667   13:00    10:00    
 1187 Katariina Leiger               Kape                 EST 351666   13:00    10:00    
 1188 Mirtel Vaher                   Tartu Katoliku SK    EST 350240   13:00    10:00    
 1189 Adele Brit Kivipalu            LSF PT               EST 4630885  13:00    10:00    
 1190 Astrid Heleen Tõnisson         LSF PT               EST 7731904  13:00    10:00    
 1191 Ketriin Olli                   LSF PT               EST 4630901  13:00    10:00    
 1192 Jasmiin Kraas                                       EST 1391175  13:00    10:00    
 1193 Jete Kraas                                          EST 305529   13:00    10:00    
 1194 Käti Kudre                     Peko                 EST 997730   13:00    10:00    
 1195 Grete Johanna Korb             XT Sport             EST 1391145  13:00    10:00    
 1196 Kaisa Kallas                   JOKA                 EST 305792   13:00    10:00    
 1197 Amanda Mankus                  Saldus OK            LAT 7000062  13:00    10:00    
 1198 Anna Godina                    42km.lv              LAT 2086491  13:00    10:00    
 1199 Teele Mäesaar                  Vastseliina SK/OKVõr EST 4504157  13:00    10:00    
 1200 Liisa Kunnus                   Vastseliina SK/OKVõr EST 4504153  13:00    10:00    
 1201 Rosibel Marii Kaldvee          Vastseliina SK/OKVõr EST 4504282  13:00    10:00    
 1202 Marta Maripuu                  HOK                  EST 1012009  13:00    10:00    
 1203 Mari Iher                                           EST 997745   13:00    10:00    
 1204 Marta Morīte                   Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006266  13:00    10:00    
 1205 Ginta Ābeltiņa                 Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 200838   13:00    10:00    
 1206 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

N9NR
1220m 5KP {Start nr:3 }
1300m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1164 Anete Stabiņa                  Azimuts OK-Sm BJSS   LAT 2006290  13:00    10:00    
 1165 Mariann Zernant                Ilves                EST 899272   13:00    10:00    
 1166 Marta Kalnina                  Aluksne-Ape OK       LAT 2077169  13:00    10:00    
 1167 Laura-Liis Kaljur              KEKRSK               EST 255974   13:00    10:00    
 1168 Agnes Tennisberg               Tartu Katoliku SK    EST 218943   13:00    10:00    
 1169 Annabel Mirtel Saskia Joakit   SK Saue Tammed       EST 211484   13:00    10:00    
 1170 Mehis Moor                     Vastseliina SK/OKVõr EST 4504299  13:00    10:00    
 1171 Kätlin Mast                    HOK                  EST 2044905  13:00    10:00    
 1172 Helisa Tartu                   HOK                  EST 2044907  13:00    10:00    
 1173 1 Vacant                                            EST          13:00    10:00    

O3
3000m 7KP {Start nr:2 }
3030m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1207 Egne Kriks                     Rakv                 EST 2103355  13:00    10:00    
 1208 Anita Augule                   Sigulda              LAT 1110777  13:00    10:00    
 1209 Tiina Gustafsson               Karkki-Rasti         FIN 504589   13:00    10:00    
 1210 Lasse Lindroth                 Karkki-Rasti         FIN 504596   13:00    10:00    
 1211 Liivi Tafenau                  Käbi                 EST 305807   13:00    10:00    
 1212 Emil Frilander                 OK Trian             FIN 41958    13:00    10:00    
 1213 Kadri Limberg                  LSF PT               EST 9820729  13:00    10:00    
 1214 Ulvi Oja                       Käbi                 EST 352400   13:00    10:00    
 1215 Valter Ploom                   Jõhvikas             EST 2076492  13:00    10:00    

O6
5920m 16KP {Start nr:2 }
6000m 18KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
 1240 Tiina Rillo                    -                    EST 305374   13:00    10:00    
 1241 Paco Delgado                   Ok Variopintos       ESP 893829   13:00    -        
 1242 Javier Luri                    Ok Variopintos       ESP 2045652  13:00    -        
 1243 Jorge Salgado                  Ok Variopintos       ESP 2045653  13:00    -        
 1244 Matea Srsen                    Ok Variopintos       ESP 442573   13:00    -        
 1245 Ainars Lupikis                 Kāpa OK              LAT 1410528  13:00    -        
 1246 Lauri Kikerpill                Tartu                EST 7204674  13:00    10:00    

W21E
10630m 20KP {Start nr:1 }
5110m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  201 Daisy Kudre                    Varska OK Peko       EST 997721   -        10:00    
  202 Elin Mansson                   IFK Goteborg         SWE 920208   13:03    10:02    
  203 Piibe Tammemäe                 SK100                EST 890517   13:06    10:04    
  204 Eleri Hirv                     OK Voru              EST 504034   13:09    10:06    
  205 Ekaterina Nikitina             Pskov RUS            RUS 1395019  13:12    10:08    
  206 Ka Ki Leung                    Orienteering Associa HKG 9850726  13:15    10:10    
  207 Charmaine Kai Wing Fung        Orienteering Associa HKG 1815038  13:18    10:12    
  208 Enni Jalava                    Turun Suunnistajat   FIN 8636170  13:21    10:14    
  209 Wai Lan Iris Lui               Orienteering Associa HKG 1814182  13:24    10:16    
  210 Erika Uotila                   Koovee               FIN 501243   13:27    10:18    
  211 Lotta Kirvesmies               Lahden Suunnistajat  FIN 8639455  13:30    10:20    
  212 Triinu Rooni                   SK100                EST 886246   13:33    10:22    
  213 Vesta Ambrazaite               Lithuanian Orienteer LTU 1406166  13:36    10:24    
  214 Goeril Roenning Sund           Norwegian Orienteeri NOR 2073797  13:39    10:26    
  215 Aislinn Prendergast            Orienteering Austral AUS 9101683  13:42    10:28    
  216 Margret Zimmermann             OK Kape              EST 9950412  13:45    10:30    
  217 Milla Mattila                  Helsingin Suunnistaj FIN 9120591  13:48    10:32    
  218 Krystal Neumann                Orienteering Austral AUS 7999111  13:51    10:34    
  219 Emma Bjessmo                   IFK Lidingo SOK      SWE 825001   13:54    10:36    
  220 Lisa Schubnell                 Swiss Orienteering   SUI 500088   13:57    10:38    
  221 Sigrid Ruul                    JOKA                 EST 997982   14:00    10:40    
  222 Kerstin Uiboupin               OK Voru              EST 1008467  14:03    10:42    
  223 Laura Joonas                   OK Voru              EST 9969999  14:06    10:44    
  224 Annika Bjork                   OK Linne             SWE 760301   14:09    10:46    
  225 Kirti Rebane                   SK Saue Tammed       EST 506009   14:12    10:48    
  226 Kine Hallan Steiwer            Halden SK            NOR 889129   14:15    10:50    
  227 Indre Valaite                  Lithuanian Orienteer LTU 7203282  14:18    10:52    
  228 Sari Nurmela                   OK Voru              FIN 2045580  14:21    10:54    
  229 Eveliina Hirvonen              Paimion Rasti        FIN 681954   14:24    10:56    
  230 Christiane Troesse             SV TU Ilmenau        GER 810504   14:27    10:58    
  231 Andrine Benjaminsen            Norwegian Orienteeri NOR 681793   14:30    11:00    
  232 Lilly Gross                    Swiss Orienteering   SUI 1602661  14:33    11:02    
  233 Kerstin Ullmann                Swiss Orienteering   SUI 500093   14:36    -        
  234 Aino Mankarla                  Lynx                 FIN 881988   14:39    11:04    
  235 Johanna Hulkkonen              Koovee               FIN 894970   14:42    11:06    
  236 Maija Sianoja                  MS Parma             FIN 553315   14:45    11:08    
  237 Lotta Karhola                  Tampereen Pyrinto    FIN 999999   14:48    11:10    
  238 Tekle Emilija Gvildyte         Lithuanian Orienteer LTU 900429   14:51    11:12    
  239 Lisa Holer                     Swiss Orienteering   SUI 500063   14:54    -        
  240 Tuulia Viberg                  MS Parma             FIN 1401082  14:57    11:14    
  241 Amilia Bjorklund               Swedish Orienteering SWE 8190893  15:00    11:16    
  242 Outi Hytonen                   Kangasala SK         FIN 2082607  15:03    11:18    
  243 Sina Tommer                    Swiss Orienteering   SUI 1390740  15:06    11:20    
  244 Ingjerd Myhre                  Norwegian Orienteeri NOR 1470502  15:09    11:22    
  245 Marianne Andersen              Norwegian Orienteeri NOR 7611479  15:12    11:24    
  246 Henna Riikka Haikonen          Anttolan Urheilijat  FIN 932008   15:15    11:26    
  247 Sara Hagstrom                  Swedish Orienteering SWE 775959   15:18    11:28    
  248 Lisa Risby                     Swedish Orienteering SWE 1394099  15:21    11:30    
  249 Evely Kaasiku                  JOKA                 EST 1390504  15:24    11:32    
  250 Miia Niittynen                 Koovee               FIN 9101434  15:27    11:34    
  251 Helena Karlsson                IFK Lidingo SOK      SWE 920427   15:30    11:36    
  252 Annika Rihma                   OK Polva Kobras      EST 840614   15:33    11:38    
  253 Karolin Ohlsson                Swedish Orienteering SWE 775751   15:36    11:40    
  254 Kamilla Olaussen               Fredrikstad SK       NOR 9101827  15:39    11:42    
  255 Sari Anttonen                  Keuruun Kisailijat   FIN 552460   15:42    11:44    
  256 Elena Roos                     Swiss Orienteering   SUI 8629582  15:45    11:46    
  257 Silje Ekroll Jahren            Norwegian Orienteeri NOR 890510   15:48    11:48    
  258 Alva Olsson                    Swedish Orienteering SWE 7201123  15:51    11:50    
  259 Svetlana Mironova              Russian Orienteering RUS 1301649  15:54    11:52    
  260 Inga Dambe                     Latvian Orienteering LAT 770815   15:57    11:54    
  261 Lilian Forsgren                Swedish Orienteering SWE 900202   16:00    11:56    
  262 Anna Bachman                   Swedish Orienteering SWE 8130590  16:03    11:58    
  263 Lina Strand                    Swedish Orienteering SWE 881223   16:06    12:00    
  264 Anastasia Denisova             Savedalens AIK       BLR 981991   16:09    12:02    
  265 Venla Harju                    Finnish Orienteering FIN 1009777  16:12    12:04    
  266 Sofia Haajanen                 Finnish Orienteering FIN 1445513  16:15    12:06    
  267 Anastasia Rudnaya              MS Parma             RUS 8625714  16:18    12:08    
  268 Marika Teini                   SK Pohjantahti       FIN 7200137  16:21    12:10    
  269 Sarina Jenzer                  Swiss Orienteering   SUI 1164980  16:24    12:12    
  270 Julia Gross                    Swiss Orienteering   SUI 582476   16:27    12:14    
  271 Saila Kinni                    Finnish Orienteering FIN 960719   16:30    12:16    
  272 Judith Wyder                   Swiss Orienteering   SUI 1207180  16:33    12:18    
  273 Sabine Hauswirth               Swiss Orienteering   SUI 2003247  16:36    12:20    
  274 Helena Jansson                 Swedish Orienteering SWE 850828   16:39    12:22    
  275 Natalia Gemperle               Russian Orienteering RUS 8625709  16:42    12:24    
  276 Tove Alexandersson             Swedish Orienteering SWE 1406185  16:45    12:26    

OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com