Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kristo HEINMANN198994.8110101.9496.7094.4992.9687.94
2Lauri SILD199093.285105.39103.4996.6984.2176.64
3Kenny KIVIKAS199189.92595.0292.2188.4188.0785.91
4Jaagup TRUUSALU198885.53892.9791.7987.4779.2776.15
5Reigo TEERVALT199483.04989.0489.0282.4780.7473.91
6Timo SILD198882.882106.71100.49
7Uku-Laur TALI199280.831388.8382.2780.6677.7774.64
8Sergei RJABõSHKIN199280.50794.6679.5677.8076.8873.61
9Tõnis LAUGESAAR199479.33885.2480.5579.0378.4273.41
10Ats SõNAJALG199077.361390.2275.3574.8673.3373.04
11Timmo TAMMEMäE198474.49683.9083.5973.2467.2364.50
12Kaarel VESILIND200074.141178.2975.3175.0272.3269.74
13Sander VAHER198573.51292.8890.89
14Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
15Rain EENSAAR197471.53877.7977.7269.5167.9464.67
16Andreas KRAAS197870.711377.1576.3568.8365.6765.54
17Raido MITT199169.14192.19
18Reimo LIIV199468.451576.4167.0966.9166.2165.64
19Oliver KüTT199866.67878.1468.1763.6562.9960.41
20Alar KUME199065.811472.9767.0364.9962.9761.08
21Juho WESTERLUND198965.55482.9471.7270.0466.64
22Lauri TAMMEMäE198865.50573.7669.5865.6362.9055.64
23Karel-Sander KLJUZIN199963.44184.58
24Markus PUUSEPP198662.59378.3578.3564.20
25Kustu KüNNAPAS200161.701666.8563.5661.7258.6057.78
26Hando ALLMANN200161.421466.2562.1460.0659.3859.27
27Marek KARM199061.25575.5862.4859.1756.3552.68
28Kaarel Hendrik ZERNANT199861.13679.2062.2455.9654.5153.73
29Andrei NIKITIN196859.071461.1760.9458.1557.7857.31
30Ain FJODOROV197258.881062.1860.0159.7756.4955.95
31Martin SIMPSON198758.47280.7465.43
32Kiur Erik EENSAAR199958.45774.8460.9858.0750.6247.74
33Vjatseslav SAFONOV200258.381763.0259.5958.6855.9454.67
34Jürgen JOONAS200357.991267.6157.9155.4255.2053.79
35Alar ABRAM197257.85860.6260.1358.8355.0954.60
36Artur RAUK198657.75566.3662.2561.7058.8039.62
37Raiko MARRANDI200157.681666.2357.9655.4055.0653.75
38Priit RANDMAN198957.49468.2064.5962.8159.90
39Sander NAHKOR198855.971169.7657.5051.5950.8250.20
40Marek NõMM197955.80956.6956.1155.7555.3755.09
41Raivo REIMAN196955.621062.0858.8653.8552.1451.19
42Mart KOPPEL196955.181757.3555.8855.1254.2853.29
43Mati KORROL197355.181559.3455.6954.5553.3552.98
44Siim KLAIS198654.86468.4867.0254.2454.10
45Rasmus KRUUSA200054.261461.6754.3553.6250.9750.71
46Raido LAIDLA198654.16573.9564.9761.9741.0328.88
47Kevin HALLOP199753.88275.6059.10
48Mihkel MAHLA200353.761456.5655.6053.1552.6750.82
49Kaido NURJA196953.591456.2855.3352.4852.4851.39
50Kaarel KALLAS198253.37955.4454.3753.6452.1151.30
51Kaido HALLIK197353.29957.8657.8453.7949.0347.92
52Olle KäRNER197753.24368.8564.1954.87
53Lauri MALSROOS198653.11268.0364.75
54Dmitri SHVED197053.11855.1454.6254.5651.0350.20
55Sander MIRME198153.08955.3654.4153.9452.0549.63
56Janek KäHR198353.051155.9455.7352.7450.8749.97
57Timo PALO197952.98854.2754.1452.7652.5751.16
58Sander PRITSIK200152.96561.6158.6457.0350.1637.38
59Kaupo JäRVE197452.781654.6854.1852.0551.6851.32
60Maido KALJUR196052.561457.9852.2551.4750.7350.37
61Tanel KANNEL197352.39757.3553.2053.1851.9846.24
62Rimmo RõõM199652.23275.2455.34
63Meelis MERENäKK197452.171554.2853.7751.7851.6249.40
64Mart KüLVIK196052.161359.3352.2150.0249.7849.44
65Kaljo JULGE195751.961153.8951.9851.4851.3151.13
66Paavo RõIGAS196951.781054.9953.2851.0150.5049.14
67Tarmo KLAAR197451.701952.8952.7452.4850.5949.82
68Antti ROOSE196451.691453.7753.7252.5350.1148.34
69Inno LING196551.651161.6151.3450.2548.2546.79
70Tõnu LILLELAID198051.581654.5853.6750.1950.0849.38
71Randy KORB197151.10954.1152.4150.9849.4848.51
72Andres TALVER196051.091556.6252.8051.8647.5546.60
73Renno MERENäKK200550.862053.8153.6951.6849.3245.79
74Kuno ROOBA197250.801055.2551.1149.8848.9748.77
75Andres RõõM199950.79278.6548.32
76Samuel KOLSAR200350.631555.3751.6049.8348.3148.05
77Ossi PRIKS200550.501253.8450.9050.7750.3446.63
78Jaan VIIRMANN200250.06956.9356.0748.4346.3542.52
79Aares FJODOROV198049.691351.1550.9550.0348.7647.58
80Olle Ilmar JAAMA200449.50753.7952.0848.0947.4846.07
81Priit PääSLANE196749.46554.4453.6953.6848.6136.86
82Risto RANDMA197749.221055.7751.9747.5447.3243.50
83Sander LINNUS199149.09165.45
84Mati PREITOF196049.001452.6751.3948.0547.1445.74
85Toomas MAST196448.79753.1552.2250.7647.8839.92
86Rainer KRAVETS200048.69263.7357.99
87Tõnu ILVES196348.42852.0451.6648.7645.0644.59
88Karmo TISLER200348.311254.8850.5349.9243.7242.52
89Hannes POOLAMETS199448.09460.4356.6548.8947.76
90Vladimir SAVINOV196447.921050.0649.7147.3746.4845.96
91Nansen PALO200547.711650.5348.4748.0146.0245.53
92Martin KAUP197547.64754.5148.2245.3545.1644.94
93Tiit TäHNAS198047.38264.2154.25
94Martin AUNIN197147.131350.1549.4445.6745.2245.17
95Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
96Heiti HALLIKMA197047.06455.0253.0250.5950.53
97Alar VIITMAA197047.06455.1354.9154.7944.31
98Lauri RUBERG198746.64750.5647.7846.6344.5943.65
99Mati TIIT197146.40261.7554.24
100Mihkel JäRVEOJA198646.25161.67
101Mati MäGI197846.11848.9346.5145.9944.6944.42
102Meelis ZIMMERMANN196846.031046.9246.8946.5345.5944.24
103Lauri BEILMANN197646.03749.5446.1945.9344.8843.60
104Andre NõMM197445.99458.4152.5751.2142.23
105Priit TALU197245.84853.4849.0243.6443.1539.91
106Urmas SULAOJA196345.64948.5047.2744.9544.1543.32
107Raul KUDRE197045.56455.7452.5049.6844.55
108Allar PADARI196845.441048.1746.2145.0844.1143.64
109Mihkel NAHKUR195945.221648.7345.1645.0744.6642.50
110Taivo TIMMUSK198345.14848.0947.2944.8044.7340.81
111Indrek LILLSOO197344.91649.4947.6446.1244.9336.35
112Ülo VIRU196444.901052.0546.7944.5640.8240.27
113Jaanus REHA195944.71651.1948.4342.9641.3639.61
114Danilo PIHT197244.37849.7246.0945.2242.5438.28
115Oliver ANNUS200344.241154.0846.2243.5441.1136.25
116Ragnar KRANBERG200244.221050.4846.6842.5941.1440.20
117Meelis MäLTER197544.18451.6851.0048.0845.58
118Arthur RAICHMANN197243.98750.9445.6042.7542.6038.02
119Tiit TALI196043.86452.8050.8249.8841.45
120Margus KLEMENTSOV197243.85648.7346.6842.7542.6938.39
121Arti ALBERT198043.69158.25
122Dag AINSOO197743.59357.0652.0244.75
123Vladislav PAHHOMENKOV197143.451646.8145.1544.3640.8340.10
124Sander ANNUS197343.38854.4642.1541.8639.6238.80
125Silver EENSAAR197843.30360.0246.9445.85
126Jüri ROKKO195342.891645.9444.7041.6541.1940.96
127Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
128Taivo TALI196642.821257.2542.8540.1537.5636.31
129Mairo KIRSS198042.79259.5047.47
130Marko KüLAOTS197842.591144.9744.4843.6642.4437.41
131Ragnar ROOBA200242.56255.7150.68
132Chris Marcus KRAHV200542.191445.6443.4841.4640.7539.61
133Lauri OLLI197242.06951.4248.0244.5336.3929.95
134Anti SULAVEE198341.95555.9150.0950.0442.2011.52
135Madis OSJAMETS198141.93849.4448.6143.8834.3533.38
136Mairolt KAKKO196841.82843.4542.2141.8541.0440.56
137Raio PIIROJA197941.80354.3352.0641.14
138Oliver IMMATO198641.79352.6351.5943.28
139Tarmo SIIMSAARE198141.73252.4551.88
140Mehis MURU198941.67362.6354.2330.20
141Arvo KIVIKAS195041.391044.8744.6239.5238.9638.96
142Andrus RäMMANN196041.26448.5046.5444.9243.41
143Jonatan KARJUS199141.17269.7133.21
144Rein KRIKS195140.991143.8242.6940.1939.9438.31
145Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
146Indrek ÜMARIK196540.80253.9148.09
147Kaur KASE198740.79154.39
148Erki KRIKS197640.72947.0744.2241.9136.0634.33
149Aivar MEINDOK196240.60848.6340.6039.4939.2934.99
150Andres LAUBA197740.57751.6845.4443.0540.0622.60
151Riho MäNNI195140.141143.8042.9339.3038.3336.33
152Guntis ARNICANS196839.82153.09
153Tiit TATTER194839.64843.0641.7841.3636.5635.42
154August JAKOBSON200639.571543.6942.2639.2337.0135.66
155Toomas TARVE196339.36548.8044.1637.9833.0832.78
156Martin Erik MARIPUU200239.28646.5345.2737.4234.5332.63
157Kristjan LEIGER197039.20747.7539.4438.2636.9433.61
158Kristjan KARABELNIK198139.06251.4146.24
159Tarvo AVASTE196939.04152.05
160Heini TAMMIK195338.822040.6540.4638.5737.8436.60
161Raivo ERIK196838.73844.7943.2841.9833.9529.66
162Markus KALJUR200638.331845.8344.0335.1933.8232.78
163Andrus SIPSAKA196138.301043.5938.7037.0236.8235.39
164Lauri TARLAP197538.301345.1738.7937.4436.3433.76
165Toomas MARRANDI197938.12150.83
166Jüri MERIRAND195537.921440.0638.7537.4437.2036.13
167Vallo VAHER197637.85745.5544.5134.5333.7230.96
168Tammo ESTA197437.72344.7244.5843.82
169Raido KISS200037.66742.7538.6537.6535.4133.82
170Rein ZAITSEV196937.42643.3238.7536.2935.2933.43
171Rain LILLSOO197037.24451.3939.5738.9435.60
172Veiko HINTSOV196937.22647.8245.3445.0929.1318.71
173Kurmet KUTTI200537.111538.8337.6036.9836.0736.05
174Kalmer KOOSAPOEG197237.07739.9339.9039.3037.4328.77
175Kaspar KAROLIN200536.941440.2340.1337.2634.1132.95
176Emil EENSAAR200436.93842.2740.7840.0434.9026.68
177Bert Joosep PANKER200636.601540.9337.0135.3735.3534.35
178Matti BETLEM196036.55842.9436.7436.0034.3932.69
179Enn JAAMA196936.37450.1649.9634.3227.21
180Peeter VõRK196536.16256.5733.84
181Meelis MäLBERG197036.06638.9537.4536.1735.0832.63
182Tanel ESTA197735.951245.2540.2133.6330.5430.11
183Kalev RUBERG195935.94838.4436.4136.2735.9532.64
184Lauri LEPPIK196435.871139.2538.4934.2734.0833.24
185Eduard PUKKONEN196035.80843.7341.9232.3331.3229.72
186Anti KALLE197035.60244.6144.38
187Anti PARIK195335.541339.3538.3934.4233.1732.36
188Jürgen EINPAUL198335.47259.0729.61
189Artur SOO200335.211047.0036.0935.2429.8827.86
190Joe LEPP196735.03146.70
191Neeme LOORITS196835.01146.68
192Tõnu SIKKAL195534.911337.7635.6835.1334.7731.19
193Priit ÖVERUS196634.87541.9240.3437.4630.0124.61
194Kai SAKSMAN195034.51541.8339.0337.9832.3021.42
195Aleksander PRITSIK196234.48639.6436.9234.9631.5829.28
196Heiki SAVITSCH197234.381535.6834.9334.7533.9232.63
197Lauri LEPALAAN197634.36145.81
198Rein UNT194934.06542.3641.7939.5233.5413.10
199Urmas TAMMEMäE196034.03441.7041.1934.5133.85
200Toomas TAMMER197633.91145.22
201Timo KUDRE200533.79739.4339.3438.0932.1519.95
202Raul LAAS195933.60736.8435.5235.3330.4029.90
203Aleksandr SHVED199233.55462.4235.3930.3220.99
204Rain VELLERIND196533.45744.1540.5930.8530.1221.53
205Vello UIBOUPIN196233.43245.4938.09
206Rafael GORDON194633.41939.4836.7331.1029.9029.85
207Kai WILLADSEN195233.35638.6637.8637.3335.9117.01
208Valeri KURAGIN197333.27144.36
209Tanel KALM198433.27144.36
210Peep KOPPEL194633.261536.2833.8033.0232.2430.96
211Aare LIMBERG195333.141136.9933.2733.0131.4031.01
212Markus JUHKAM200733.011439.3835.2233.1129.1628.17
213Tarmo KUUB197832.81544.7740.6032.9624.5021.21
214Jüri VANAVESKI196632.78143.71
215Enar NõMMISTE198732.78538.2338.0434.7827.9324.91
216Tõnis JääDMAA200232.53945.6232.8729.4828.5926.11
217Koit PAASMA195032.53241.9639.37
218Ott RAKKASELG197932.36241.3539.55
219Kalle NELK195032.201036.8836.4531.2530.6825.72
220Riho KLEMENT198932.00541.5240.7529.4625.7922.48
221Rain JAAKSOO198331.84142.45
222Toomas TELGMA196531.681035.9735.4330.0629.7627.20
223Tarmo RAIDMA196931.62239.7439.30
224Peeter SALONG198231.61142.14
225Mattis ALLIKSOO197931.44343.3041.2426.43
226Hannu PLOOMPUU198731.43243.1335.44
227Fred NEEDO198331.27141.69
228Mario MADDISON197931.16141.55
229Mihkel MäLTER194531.161436.8033.4928.8428.3328.33
230Indrek KAROLIN197331.10247.1730.57
231Kristo SIRK199931.02141.36
232Gert SAAMANN196830.98242.7334.73
233Oleg KOSHIK198530.89141.19
234Sven RINGVEE197930.78443.3641.2231.4620.76
235Tõnis HALDNA196530.74346.7141.8619.91
236Raul OLESK196030.63638.1930.9230.2629.4324.35
237Sixten SILD196430.43241.1634.91
238Gert MüüRSEPP197430.27140.36
239Martin MURAKAS198930.24241.1634.45
240Väino AUL194829.87338.9536.7029.77
241Kristjan MAADE197329.68139.58
242Ragnar KRUUSLA198529.49236.9936.74
243Kari LEHTO196029.45139.27
244Otto Toomas KIBENA200529.44837.2531.0828.6226.5823.68
245Sander KUUSK199129.34244.4328.93
246Urmas LAEV196229.26637.7932.0627.5026.4322.52
247Tarmo TARLAP197029.22744.7137.8729.6219.6514.24
248Tiit POOPUU198129.20138.94
249Tarmo TOLM197929.20339.7333.3729.97
250Priit TRUUSALU196329.041340.4127.8726.9626.1623.78
251Andres VIIRA196728.92240.0532.24
252Tõnu TäNAV196328.87342.3841.4418.08
253Aleksander KEPLER200128.83646.1937.8623.3819.2117.49
254Kristian PILBAS197728.79138.38
255Ülo TIMUSKA196128.76541.7938.2136.0419.93 7.81
256Pärtel KüLVIK200728.681135.1930.3926.7225.8825.20
257Aivar SARAP196928.66138.21
258Kevin Markus KORROL200428.52932.3430.9628.6226.3824.28
259Kalle METSOJA197428.45340.4138.4621.54
260Renno NELLIS198228.43137.91
261Meelis LAURIMAA198328.33342.0631.4526.47
262Marko TEDER198528.31137.75
263Jüri JOONAS199228.24137.65
264Heno IVANOV197628.21137.61
265Madis HAUG196528.201033.6230.4626.9625.2424.70
266Marek PRITSIK198728.19137.59
267Olavi LOO197128.09239.5430.69
268Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
269Raul VIITMAA200227.70255.5313.72
270Lauri Juhan LIIVAMäGI198127.64136.86
271Airet KOLK196327.62136.82
272Tarmo LILLSOO027.55136.74
273Ilmar KIRJANEN195027.41332.6032.3031.83
274Taavi TAMBUR198327.06349.2731.8214.40
275Tiit RIISALO196727.03136.04
276Siim LANNES197826.97441.7937.5622.9317.57
277Kardo KUTTI200826.861637.6028.2524.2622.1422.03
278Allar KIVIL197626.78451.9423.5722.9520.55
279Priit POOPUU198026.55533.9233.7533.1524.44 7.49
280Toivo SAUE194826.42342.1330.3120.82
281Kalju VAIKJäRV195426.13632.3328.8227.3422.7119.43
282Jakob KOPPEL200626.001527.2927.0625.8725.7024.06
283Mart ARU197425.98233.7131.25
284Hanno-Laur KUNNUS200125.92841.8131.3521.5019.8315.11
285Tarmo MAASING196325.77134.36
286Mati KüLAASE194925.73134.31
287Ando POST196025.72134.30
288Erik KEERBERG196525.58134.10
289Mikk PõDRA198425.51134.01
290Lembit NöPS195125.37531.1025.9024.1723.5322.15
291Eerik LOSSMANN196425.21534.2329.7223.3022.3216.49
292Märt KESKüLA197625.11237.6725.11
293Kristjan LINNUS199324.95133.27
294Arvo SALA197024.83133.10
295Ilmar UDAM197324.66354.2428.62 4.18
296Kert LINDEBERG198024.50642.5832.9022.6713.6410.70
297Jaak ROHTSALU196024.49441.7739.7026.75 0.63
298Raiko ALLIKSAAR200624.331132.0422.8922.7822.6021.36
299Timo SUPPI197824.32240.1220.67
300Kain VäLJAOTS197424.29132.39
301Veiko PAK196524.28132.37
302Mattias MAIDLA200324.18828.4127.2926.9919.1419.05
303Eerik PRIKS200124.10233.6226.64
304Mati RANDOJA194924.07333.4831.9019.58
305Indrek MAHLA197624.01729.3526.6423.7520.6919.61
306Mati POOM194423.851826.0424.9024.2022.5521.58
307Erko ÕUNAPUU197423.70340.2930.5012.87
308Robin OLLI200723.68929.3427.1223.5521.2617.14
309Ralf KIVIL200523.67440.0738.7421.64 4.74
310Andres KäVER197423.64832.0228.8923.2818.4815.55
311Dag KIVILA196423.45131.26
312Märt KIVILA198223.42244.4314.11
313Jüri LEESMäE194623.36131.15
314Marco MURAKAS200623.14130.86
315Üllas JAASKA195423.11630.1329.8223.6622.48 9.45
316Uku AASRAND200423.10130.80
317Vahur PALU196523.05130.73
318Davis KOSTõGOV197922.91436.3330.7619.3215.42
319Karel JUNG200722.681229.2822.7822.2120.7418.39
320Enn AEDNA194422.55827.1824.9922.2119.6218.73
321Vermo SIIM197022.49129.99
322Veljo VASK197422.46242.3213.84
323Jaak KõIVA198222.45129.93
324Mati TATRIK196522.43129.91
325Tarvo KLAASIMäE198122.42129.90
326Tõnu RAID193922.33823.7023.5421.8421.3821.18
327Sergey SELEZNEV199022.26332.6129.7216.24
328Paul PIIRIMäE200622.19726.7226.0924.2719.7614.11
329Jürgen SMIDT199922.14129.52
330Risto KALJUND198922.05129.40
331Kaimo KääRMANN-LIIVE197522.02242.0213.02
332Riho KOKK195621.98129.30
333Mihhail TAIVERE194021.93825.8123.6721.8619.3218.98
334Heimar STEINPILM197621.88239.8314.87
335Kiur KALDMAA200721.82228.1626.40
336Jaan TARMAK198521.82241.8112.73
337Kaspar ANNUS200621.77230.3124.11
338Meelis ATONEN196621.75829.4822.8020.4118.8017.24
339Siim PELLO200721.681427.2224.4220.3120.2616.18
340Margus MARRANDI197321.55128.73
341Kevin LEPP199621.55128.73
342Raido AREN198321.53128.71
343Ivo MILLER197721.53632.7526.2820.8315.3912.38
344Maarius KOTSULIM200521.401128.3023.9720.9118.3115.50
345Ragnar LEIMANN198121.33342.2517.0815.94
346Andrei SEMENKOV197621.29128.38
347Indrek REITSAK197721.28546.9723.9620.5813.90 1.00
348Urmo KESKüLA197721.24128.32
349Märt MARIPUU198121.13632.2232.0214.8613.8712.67
350Mehis UDAM200421.12235.5417.25
351Udo LüüS195520.941023.3421.0020.8619.8719.64
352Kaspar MILL200420.921032.5326.7419.9515.1710.21
353Juhan BACHMANN194320.861522.6021.6221.2919.4419.35
354Mati PILT195120.77230.6421.28
355Erko JAKOBSON197920.71533.5828.8325.7010.29 5.17
356Raivo PANKER196520.71625.2325.0419.9616.7016.60
357Jaan AINELO195820.61127.48
358Igors BOGDANOVS196920.36429.3924.3419.2017.56
359Viktor KASSATKIN197120.23331.8522.0417.52
360Tago TEETAMM197520.17126.89
361Vello POST195820.01330.5823.2516.80
362Koit KOLSAR197719.87226.4123.27
363Rünno SULG197319.86826.6824.5519.3915.7612.94
364Rando JAAKSOO200719.86927.0320.4317.8017.2416.82
365Tanel SAUE197419.76536.5932.9011.7810.10 7.45
366Laur-Rogert SULG200619.761224.5721.6818.2917.1417.11
367Jürmo ROOMA200019.55126.07
368Rein ROONI195719.501425.6020.4519.6116.7215.10
369Paul AUG195119.46434.5324.0823.11 4.75
370Kerto KAASIKU200719.41826.1822.8622.2016.46 9.37
371Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
372Ahto KARU195519.30431.7823.6315.4814.91
373Arvo SOOSALU195219.18125.57
374Erkki PENU197119.11125.48
375Endel REMMET193719.081023.7021.3218.5916.9014.91
376Erkki LEPIK197619.03125.37
377Allan ANNISTE196418.82438.4136.64 6.75 1.86
378Rein HANSTEIN194918.77325.7223.6516.88
379Otto PLUUM200618.761031.2224.0014.7112.7211.17
380Urmas LIPS196018.71532.4523.7121.2115.65 0.53
381Peedo PIHLAMäGI195818.69224.8521.88
382Morten ULP200418.68124.91
383Raino LEOPARD197918.50124.67
384Ago KäIS195318.48239.38 6.83
385Kalmer KEEVEND195718.41922.9520.0916.7316.5015.79
386Henri PERILLUS200518.391225.5519.0916.4915.8614.94
387Mart OSTRA196918.36431.5126.2414.37 9.50
388Jüri KõIV196418.36124.48
389Ain PELLO196918.22327.9623.2413.10
390Heinar RADIN197318.22331.6325.25 7.41
391Rein KüTTIM193918.15430.0826.9017.52 6.18
392Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
393Veiko LILLE198318.14124.19
394Karl-Markus JANNO200718.111121.1219.2318.5517.7513.88
395Martin TAMPUU199918.01244.38 0.64
396Mihkel KALMARU197017.93123.91
397Raul KANGUR197017.88437.4529.0910.05 2.86
398Silver REBENITS197817.73223.9020.42
399Jaanus VILJAMAA196317.71426.7424.1014.2713.59
400Andri KEPLER200417.70927.0925.5514.5911.0510.23
401Rivo KENK197717.69123.59
402Mihkel JäRVE198517.59325.7023.2213.15
403Jüri TäHEMAA194417.45722.9719.9915.1615.0114.10
404Alari LUMBERG198217.36228.1715.24
405Siim TURBAN200117.28441.3819.0911.10 5.21
406Indrek SAAREPERA196817.27230.4112.77
407Kaimo MAISTE198017.18226.8916.07
408Tauno KURE195717.18823.3221.2120.8412.52 7.99
409Indrek VIIKMAA197117.03327.6723.37 9.06
410Kalju TOOMAS194717.02222.2820.28
411Mati KALLEMETS194716.96122.61
412Mart JAKOBSON197216.95221.9420.43
413Viljar VAINOLA197516.90723.3520.4917.6112.1110.96
414Tarmo PERTEL198316.56122.08
415Argo KAUGE196416.52122.02
416Romet LEOPARD198916.23121.64
417Rait LILLE197116.23121.64
418Rasmus SAARE200516.21727.1824.5112.9812.78 3.58
419Kalev HUNT195115.79121.06
420Tiit OLJU195415.77624.3915.1214.6614.1110.59
421Erik KERSNA200715.501125.9920.3610.6610.3310.14
422Ants TAMM194315.48817.3016.6016.1114.4812.92
423Toomas TALUMAA197015.38120.50
424Ragnar ILP197915.25430.6727.04 6.88 3.18
425Mattias BLEHNER199515.19120.25
426Mati METSANURK196214.92119.90
427Aimur RAUDSEPP195514.84524.8319.3019.07 8.38 2.64
428Stanislav TOLMATSOV198614.79332.0713.53 6.59
429Marlon NAAN200614.74817.9315.3114.7913.1412.51
430Arne KOLK195014.68319.7218.5013.58
431Lauri LIPP196014.63119.51
432Aare HUIK196914.39119.19
433Sander SAARING200514.36119.15
434Ain NEMVALTS196814.08118.77
435Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
436Kristjan LAUGESAAR199813.80118.40
437Margus JAANUS196213.78221.8412.62
438Robert SANDER200513.75118.33
439Aigar PINDMAA195713.73118.30
440Marko SüLD197813.63118.17
441Markus ZIMMERMANN200613.61727.1215.7714.62 6.83 3.69
442Leivo LUHA200413.25117.67
443Eimar JõGISU194213.21117.61
444Heiki RAMMUL194813.17919.7116.4811.3710.72 7.58
445Elmo PäRNA194413.16721.4515.4014.15 8.35 6.43
446Jan AAS197413.14323.1818.45 4.75
447Priit VISLAPUU199213.10332.4710.69 3.07
448Jaanus JõGIS197612.91117.22
449Madis MEIMRE197912.84221.6310.46
450Argo PAAVEL199112.76117.01
451Vello LOORITS194112.73116.97
452Tõnu JääDMAA196612.69219.0412.68
453Kristian ESULA197612.34333.19 8.18 2.20
454Jaak JAAGUS195611.75216.3313.04
455Taavi TAMMIK199311.65115.53
456Silvar SAVOLAINEN197411.64430.1517.16 2.57 1.86
457Kaspar Mathias KORROL200711.481015.7912.6510.9910.15 7.82
458Arne ANSPER197011.36115.14
459Joosep AINJäRV200211.06423.0714.34 6.75 4.98
460Sulev TUUDE195510.95114.60
461Heino PEETERSON193710.85519.8612.05 8.00 7.48 6.87
462Konstantin RAZDOLSKI200710.63114.18
463Villem PIIRIMäE200810.62820.99 8.25 8.19 8.00 7.66
464Siim LIIVAND197810.46113.95
465Aleksandr HLEBNIKOV197110.451020.4612.8910.14 5.72 3.05
466Jörn AADNEVIK197510.37319.0111.93 5.67
467Romet KRIKS200710.27524.3213.4910.07 3.09 0.40
468Tiit PLOOMPUU195110.17113.56
469Raivo MITT1971 9.94426.3412.91 4.54 0.37
470Kalju TAMMEVESKI1963 9.92213.0511.74
471Sergei SHVED1967 9.90321.5511.51 1.87
472Georg RUTE1990 9.77113.02
473Alexander KHALYAPIN1968 9.58112.78
474Kaarel PIIRIMäE1979 9.53112.71
475Alar ALAJAAN1979 9.53223.19 0.64
476Kevin POLJANS2002 9.52112.70
477Jaanus AUS1974 9.44112.58
478Toomas MATTUS2005 9.16423.2810.42 4.40 2.59
479Paul Aares FJODOROV2008 8.961318.7612.95 5.47 4.72 2.92
480Vaido SALIS1985 8.77111.70
481Pjotr AKSJONOV1948 8.70217.01 4.73
482Indrek KARJA2007 8.68111.57
483Märt VIIDU2007 8.57810.91 8.85 8.78 7.58 6.72
484Juss LEINER2006 8.50111.33
485Ando VIISPERT1976 8.48530.9610.29 0.61 0.31 0.22
486Marek LEINER1973 8.21110.94
487Johannes TASA1950 8.18110.91
488Mikk Valter KINDEL2007 8.17110.89
489Ürjo RAITAR1970 8.09110.79
490Kaur NELLIS2006 7.81110.41
491Laurits RüTMAN2005 7.76419.19 7.88 6.88 0.53
492Henri KERSNA2009 7.461019.94 4.83 4.82 4.00 3.72
493Kaur KENK2006 7.34524.57 6.29 2.94 2.78 0.11
494Toomas NAELAPää1950 7.32612.49 9.72 8.58 5.63 0.20
495Jaan VIRU1990 7.211 9.62
496Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
497Ralf REITSAK2008 7.061 9.41
498Erik Marten ZERNANT2009 7.01910.52 7.26 6.57 6.22 4.47
499Mairo TOHUS2003 6.951 9.26
500Audun PALO2008 6.876 8.51 7.71 7.26 5.72 5.17
501Maanus UDAM2006 6.80415.8211.09 1.89 1.44
502Kristjan MAISTE2006 6.712 9.59 7.19
503Rein LANI1958 6.621 8.82
504Karel KURAGIN2001 6.48622.05 6.86 1.71 1.20 0.57
505Karl-Mattias JUHKAM2009 6.33810.38 6.81 5.32 5.25 3.87
506Urmo KIVISELG1983 6.00211.28 3.71
507Raivo ARU1976 5.851 7.80
508Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
509Sten REISI1984 5.621 7.50
510Teet BELJAEV2002 5.53413.80 7.90 1.96 0.90
511Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
512Andres KEERNIK2009 5.359 6.31 5.67 5.35 5.04 4.38
513Lembit TALLI1949 5.321 7.10
514Johann Markus LäTT2009 5.261 7.01
515Magnar MõTTUS2007 5.21612.94 6.42 3.14 2.69 0.88
516Sander VALVAS1975 4.921 6.56
517Rein KIISLER1941 4.671 6.22
518Martin TõRRA1941 4.616 6.20 5.90 5.40 4.64 0.91
519Glen Eric KOKK2008 4.401 5.86
520Mart SOOBERG1978 4.331 5.77
521Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
522Hugo RüüTLI2008 4.039 5.27 4.18 3.83 3.67 3.22
523Martin ILVES1942 3.941 5.26
524Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
525Tarvo HENDRIKSON1966 3.781 5.04
526Indrek JENTSON1964 3.701 4.93
527Rasmus OLLI2009 3.527 9.44 4.32 2.77 0.69 0.38
528Kaur KOOSAPOEG2007 3.472 6.58 2.10
529Markus Samuel VAIKJäRV2009 3.479 4.89 3.61 3.53 3.30 2.01
530Sven KADASTE2002 3.351 4.47
531Vladimir TSUZAS1970 3.081 4.11
532Lennart SEIN2008 3.042 4.30 3.29
533Stenver MATT1993 3.021 4.03
534Kert PIIRAK2008 3.011 4.02
535Jaan MILJAN1947 2.931 3.91
536Stefan KIVIL2009 2.922 5.78 1.52
537Mait REI1974 2.751 3.66
538Uku JOONAS2008 2.736 4.30 3.95 2.50 2.06 0.86
539Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
540Jan SAMORODNI2009 2.508 4.47 2.35 2.26 2.02 1.42
541Karel KETS2009 2.509 5.06 3.20 1.80 1.26 1.18
542Anti TOHVA2008 2.487 2.73 2.72 2.63 2.22 2.11
543Uku VIISPERT2004 2.454 4.93 3.51 2.10 0.36
544Aleksandr GNIDENKO1961 2.391 3.18
545Tanel LAANEVäLI2008 2.286 3.97 2.65 1.72 1.60 1.45
546Allan ROOSIMäGI1985 2.282 3.90 1.79
547Margus MURDSALU1972 2.261 3.01
548Peeter KOPPAS1957 2.251 3.00
549Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
550Karel Markus KäHR2009 1.978 3.41 2.78 1.86 0.97 0.82
551Vello KROHN1940 1.831 2.44
552Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
553Rihard KIVISELG2009 1.743 3.50 1.86 0.79
554Romet PAATSI2008 1.686 3.07 2.25 1.89 1.12 0.09
555Aimar JAAKSON1978 1.591 2.12
556Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
557Lembit MäNNASOO1967 1.461 1.95
558Oliver KIMASK2004 1.462 1.89 1.76
559Ralf KUUSMAA2010 1.182 2.59 0.35
560Oliver KASK2005 1.131 1.51
561Juhan MAHLA2009 1.094 2.17 1.36 0.68 0.64
562Sven-Andres NIGLAS2004 1.041 1.39
563Lukas LILLELAID2011 0.953 2.33 0.69 0.33
564Anton ROOLAID1977 0.884 2.12 1.15 0.63 0.02
565Antti NöPS1969 0.811 1.08
566Erik PETERSEN2006 0.793 1.91 0.87 0.01
567Reno Robin REHEMETS2008 0.755 2.39 0.86 0.39 0.07 0.02
568Andreas AUS2009 0.701 0.94
569Markel HANIMäGI2006 0.672 1.05 0.62
570Mattias ILP2009 0.591 0.79
571Uku NõMM2009 0.572 0.75 0.68
572Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
573Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
574Georg Sebastian VAIKJäRV2012 0.481 0.64
575Roland JOHANSON2007 0.431 0.57
576Ranet RäNDLA2008 0.371 0.49
577Sander LEPP2008 0.375 0.84 0.59 0.16 0.15 0.09
578Mattias MEIMRE2006 0.361 0.48
579Andero-Stig SAARPERE2011 0.341 0.45
580Jakob VESKI2009 0.331 0.44
581Alarich PAAS2005 0.321 0.42
582Lev MIGDALSKI1939 0.292 0.69 0.04
583Hannes TAMMISTE2008 0.202 0.42 0.08
584Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
585Oliver VIITMAA2009 0.141 0.18
586Nikolai KUHA1941 0.131 0.17
587Jasper KäRNER2010 0.111 0.14
588Vitali SHVED2001 0.082 0.16 0.03
589Joosep TALI0 0.061 0.08
590Hendrik KAVANT2004 0.051 0.07
591Timo POOPUU2009 0.052 0.11 0.01
592Simmo Hendrik SISASK2008 0.053 0.11 0.03 0.02
593Rasmus UIBO2009 0.021 0.03
594Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.021 0.03
595Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
596Jan-Erik KäRNER2006 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 89.32
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind