Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS1991100.4610105.37103.6699.4198.8595.02
2Kristo HEINMANN198996.5417101.9496.7096.6394.4992.96
3Lauri SILD199096.166105.39103.4996.6991.0184.21
4Sergei RJABõSHKIN199291.5311102.9397.5194.6682.9779.56
5Jaagup TRUUSALU198889.821192.9791.7989.3987.4787.47
6Timo SILD198886.963106.71100.4999.72
7Ats SõNAJALG199083.8218103.8890.2275.3574.8674.80
8Reigo TEERVALT199483.041189.0489.0282.4780.7473.91
9Uku-Laur TALI199281.201688.8382.2780.6677.7776.47
10Tõnis LAUGESAAR199479.55985.2480.5579.0378.4274.50
11Sander VAHER198577.84392.8890.9690.89
12Kaarel VESILIND200076.641582.2878.2975.3175.0272.32
13Timmo TAMMEMäE198474.49683.9083.5973.2467.2364.50
14Rain EENSAAR197472.751077.7977.7270.7869.5167.94
15Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
16Andreas KRAAS197870.711577.1576.3568.8365.6765.54
17Reimo LIIV199469.481976.4170.7967.0966.9166.21
18Juho WESTERLUND198969.23582.9471.7270.0466.6454.82
19Raido MITT199169.14192.19
20Oliver KüTT199867.961178.1468.1766.8363.6562.99
21Lauri TAMMEMäE198867.51673.7669.5865.6865.6362.90
22Alar KUME199065.811872.9767.0364.9962.9761.08
23Kustu KüNNAPAS200165.612469.1466.8566.7763.5661.72
24Markus PUUSEPP198665.55478.3578.3570.4364.20
25Kaarel Hendrik ZERNANT199863.56879.2065.8962.2455.9654.51
26Raiko MARRANDI200163.502466.2365.8965.5261.8957.96
27Marek KARM199062.75775.5862.4860.1759.1756.35
28Hando ALLMANN200161.421966.2562.1460.0659.3859.27
29Vjatseslav SAFONOV200260.552563.0261.0160.0659.5959.05
30Kiur Erik EENSAAR199960.09974.8460.9858.0755.9350.62
31Peeter PIHL198459.95179.94
32Andrei NIKITIN196859.271761.1760.9458.3158.1557.78
33Siim KLAIS198659.19568.4867.0254.2454.1052.10
34Alar ABRAM197259.041160.6260.1359.4858.8356.15
35Ain FJODOROV197258.881262.1860.0159.7756.4955.95
36Jürgen JOONAS200358.881767.6158.2557.9155.4255.20
37Martin SIMPSON198758.47280.7465.43
38Raivo REIMAN196957.971262.0858.8658.3056.7753.85
39Artur RAUK198657.75566.3662.2561.7058.8039.62
40Priit RANDMAN198957.49468.2064.5962.8159.90
41Sander PRITSIK200156.301061.6158.6457.0352.4551.75
42Sander NAHKOR198855.971369.7657.5051.5950.8250.20
43Marek NõMM197955.801056.6956.1155.7555.3755.09
44Renno MERENäKK200555.332666.4453.8153.6951.6851.05
45Sander MIRME198155.291156.5956.1455.3654.4153.94
46Rainer KRAVETS200055.20470.1563.7357.9953.45
47Mart KOPPEL196955.182057.3555.8855.1254.2853.29
48Mati KORROL197355.181759.3455.6954.5553.3552.98
49Kaido NURJA196954.791657.3856.2855.3352.4852.48
50Rasmus KRUUSA200054.261461.6754.3553.6250.9750.71
51Raido LAIDLA198654.16573.9564.9761.9741.0328.88
52Heiti HALLIKMA197054.11660.4855.0253.0251.4250.59
53Janek KäHR198354.091455.9455.7355.1652.7450.87
54Kaido HALLIK197354.041157.8657.8453.7951.6949.03
55Tõnu LILLELAID198053.981956.4854.9954.5853.6750.19
56Dmitri SHVED197053.861055.1454.6254.5653.8351.13
57Kaarel KALLAS198253.811155.4454.3753.6453.4852.11
58Mihkel MAHLA200353.761756.5655.6053.1552.6750.82
59Alar VIITMAA197053.71559.4255.1354.9154.7944.31
60Tiit TäHNAS198053.28464.2161.9456.4154.25
61Olle KäRNER197753.24368.8564.1954.87
62Lauri MALSROOS198653.11268.0364.75
63Aares FJODOROV198053.071660.0753.1351.1550.9550.03
64Timo PALO197952.981054.2754.1452.7652.5751.16
65Hannes POOLAMETS199452.87560.4356.6550.6448.8947.76
66Kaupo JäRVE197452.781854.6854.1852.0551.6851.32
67Priit PääSLANE196752.71754.4453.6953.6851.1450.62
68Maido KALJUR196052.681857.9852.2551.4750.9650.73
69Ossi PRIKS200552.501655.8853.8451.1250.9050.77
70Tanel KANNEL197352.42957.3553.2053.1851.9846.40
71Rimmo RõõM199652.23275.2455.34
72Antti ROOSE196452.201753.7753.7252.5350.8550.11
73Meelis MERENäKK197452.171854.2853.7751.7851.6249.40
74Mart KüLVIK196052.161459.3352.2150.0249.7849.44
75Tarmo KLAAR197452.122452.8952.7452.4851.9250.59
76Kaljo JULGE195751.961453.8951.9851.4851.3151.13
77Paavo RõIGAS196951.781154.9953.2851.0150.5049.14
78Inno LING196551.651461.6151.3450.2548.2546.79
79Risto RANDMA197751.641255.7753.1251.9749.7847.54
80Olle Ilmar JAAMA200451.291153.7953.0452.0849.4548.09
81Randy KORB197151.10954.1152.4150.9849.4848.51
82Andres TALVER196051.091756.6252.8051.8647.5546.60
83Kuno ROOBA197250.801155.2551.1149.8848.9748.77
84Samuel KOLSAR200350.631955.3751.6049.8348.3148.05
85Kevin HALLOP199750.10475.6059.1047.6740.29
86Jaan VIIRMANN200250.06956.9356.0748.4346.3542.52
87Andres RõõM199950.05478.6558.1548.3237.32
88Kristjan KARABELNIK198149.39551.4151.1950.5247.5746.24
89Sander LINNUS199149.09165.45
90Mati PREITOF196049.001652.6751.3948.0547.1445.74
91Oliver ANNUS200348.801259.0554.0846.2243.5441.11
92Toomas MAST196448.79753.1552.2250.7647.8839.92
93Karel-Sander KLJUZIN199948.70284.5837.17
94Mati MäGI197848.631055.6748.9346.5146.0445.99
95Tõnu ILVES196348.421052.0451.6648.7645.0644.59
96Karmo TISLER200348.311654.8850.5349.9243.7242.52
97Taivo TIMMUSK198348.231153.3148.0947.6547.2944.80
98Vladimir SAVINOV196447.921350.0649.7147.3746.4845.96
99Priit TALU197247.811153.4849.0248.5244.4043.64
100Lauri BEILMANN197647.76952.2649.5446.1945.9344.88
101Nansen PALO200547.711950.5348.4748.0146.0245.53
102Martin KAUP197547.64754.5148.2245.3545.1644.94
103Martin AUNIN197147.501550.1549.4446.8345.6745.39
104Jaanus REHA195947.23951.1948.4347.6745.8942.96
105Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
106Meelis MäLTER197546.96551.6851.0048.0845.5838.45
107Lauri RUBERG198746.64750.5647.7846.6344.5943.65
108Mati TIIT197146.40261.7554.24
109Urmas SULAOJA196346.371148.5047.2746.9844.9544.15
110Raio PIIROJA197946.23554.8254.3352.0641.1428.80
111Margus KLEMENTSOV197246.10849.6548.7346.6842.7542.69
112Meelis ZIMMERMANN196846.031146.9246.8946.5345.5944.24
113Andre NõMM197445.99458.4152.5751.2142.23
114Danilo PIHT197245.951049.7246.0945.8545.2242.89
115Dag AINSOO197745.63457.0652.0248.9844.75
116Vladislav PAHHOMENKOV197145.621846.8146.1945.5945.1544.36
117Raul KUDRE197045.56455.7452.5049.6844.55
118Allar PADARI196845.441448.1746.2145.0844.1143.64
119Mihkel NAHKUR195945.221948.7345.1645.0744.6642.50
120Andrus RäMMANN196045.17548.5046.5444.9243.4142.49
121Oliver IMMATO198645.14453.1252.6351.5943.28
122Indrek LILLSOO197344.91649.4947.6446.1244.9336.35
123Ülo VIRU196444.901052.0546.7944.5640.8240.27
124Marko KüLAOTS197844.761248.2444.9744.4843.6642.44
125Mihkel JäRVEOJA198644.38261.6749.28
126Ragnar KRANBERG200244.221050.4846.6842.5941.1440.20
127Arthur RAICHMANN197243.98750.9445.6042.7542.6038.02
128Tiit TALI196043.86452.8050.8249.8841.45
129Arti ALBERT198043.69158.25
130Sander ANNUS197343.66954.4642.1541.8640.2239.62
131Arvo KIVIKAS195043.641245.1044.8744.6244.1139.52
132Aleksandr SHVED199243.54662.4252.4537.1435.3930.32
133Silver EENSAAR197843.30360.0246.9445.85
134Tarmo SIIMSAARE198143.23452.4551.8845.1742.65
135Taivo TALI196643.011457.2542.8540.1537.5637.25
136Jüri ROKKO195342.891945.9444.7041.6541.1940.96
137Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
138Mairo KIRSS198042.79259.5047.47
139Ragnar ROOBA200242.56255.7150.68
140Chris Marcus KRAHV200542.191745.6443.4841.4640.7539.61
141Vallo VAHER197642.161047.6345.5544.5138.5734.53
142Rein UNT194942.11743.4343.4342.3641.7939.52
143Madis OSJAMETS198142.07949.4448.6143.8834.3534.07
144Lauri OLLI197242.06951.4248.0244.5336.3929.95
145Anti SULAVEE198341.95555.9150.0950.0442.2011.52
146Mairolt KAKKO196841.821043.4542.2141.8541.0440.56
147Mehis MURU198941.67362.6354.2330.20
148Martin MARGA198841.62155.50
149Jonatan KARJUS199141.22369.7142.5633.21
150Tõnu TäNAV196341.05552.7850.5542.3841.4418.08
151Rein KRIKS195140.991343.8242.6940.1939.9438.31
152Kaur KASE198740.98254.3948.07
153Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
154Indrek ÜMARIK196540.80253.9148.09
155Erki KRIKS197640.72947.0744.2241.9136.0634.33
156Aivar MEINDOK196240.60848.6340.6039.4939.2934.99
157Andres LAUBA197740.57751.6845.4443.0540.0622.60
158Heini TAMMIK195340.412444.5140.6540.4638.5737.84
159Tiit TATTER194840.331043.0641.7841.3637.8837.56
160Aleksander KEPLER200140.21946.8146.7946.1937.8623.38
161Riho MäNNI195140.141643.8042.9339.3038.3336.33
162Raivo ERIK196839.95944.7943.2841.9835.7633.95
163August JAKOBSON200639.881643.6942.2639.2337.2337.01
164Guntis ARNICANS196839.82153.09
165Toomas TARVE196339.36648.8044.1637.9833.0832.78
166Kristjan LEIGER197039.35947.7539.4438.2636.9434.38
167Martin Erik MARIPUU200239.28946.5345.2737.4234.5332.63
168Matti BETLEM196039.201042.9441.4738.8736.7436.00
169Toomas TAMMER197639.10252.5245.22
170Tarvo AVASTE196939.04152.05
171Bert Joosep PANKER200638.752145.1040.9337.0135.3735.35
172Hannu PLOOMPUU198738.74453.0643.1340.5335.44
173Rein ZAITSEV196938.53743.3239.0038.7536.2935.29
174Lauri TARLAP197538.411645.1738.7937.4436.3434.29
175Markus KALJUR200638.332345.8344.0335.1933.8232.78
176Andrus SIPSAKA196138.301143.5938.7037.0236.8235.39
177Toomas MARRANDI197938.12150.83
178Jüri MERIRAND195537.921640.0638.7537.4437.2036.13
179Artur SOO200337.881347.0040.9236.0935.2430.15
180Indrek REITSAK197737.78757.7846.9739.6323.9620.58
181Taavi PALO198737.77150.36
182Tammo ESTA197437.72344.7244.5843.82
183Raido KISS200037.66742.7538.6537.6535.4133.82
184Eduard PUKKONEN196037.34943.7341.9237.4132.3331.32
185Tarmo TARLAP197037.34948.3644.7137.8729.6226.12
186Raul LAAS195937.321141.6037.3136.8435.5235.33
187Rain LILLSOO197037.24451.3939.5738.9435.60
188Veiko HINTSOV196937.22647.8245.3445.0929.1318.71
189Joe LEPP196737.16246.7046.20
190Kurmet KUTTI200537.111738.8337.6036.9836.0736.05
191Kalmer KOOSAPOEG197237.07739.9339.9039.3037.4328.77
192Meelis MäLBERG197036.95838.9537.4537.1236.1735.08
193Kaspar KAROLIN200536.941540.2340.1337.2634.1132.95
194Emil EENSAAR200436.93842.2740.7840.0434.9026.68
195Andres SAETALU199536.88149.18
196Kai SAKSMAN195036.78641.8339.0337.9832.7632.30
197Sixten SILD196436.65447.4841.1639.3534.91
198Enn JAAMA196936.37450.1649.9634.3227.21
199Peeter VõRK196536.16256.5733.84
200Tanel ESTA197735.951345.2540.2133.6330.5430.11
201Kalev RUBERG195935.94838.4436.4136.2735.9532.64
202Allar KIVIL197635.92651.9451.3129.8523.5722.95
203Lauri LEPPIK196435.871139.2538.4934.2734.0833.24
204Eerik PRIKS200135.73545.4037.2135.7733.6226.64
205Anti PARIK195335.621439.3538.3934.4233.1732.77
206Anti KALLE197035.60244.6144.38
207Aivar SARAP196935.50250.5538.21
208Jürgen EINPAUL198335.47259.0729.61
209Koit PAASMA195035.46442.6341.9639.3733.62
210Tõnis JääDMAA200235.131245.6234.2833.3932.8729.48
211Neeme LOORITS196835.01146.68
212Raivo PELLJA196435.00245.0042.49
213Kalle NELK195034.961239.3336.8836.4531.2530.88
214Tõnu SIKKAL195534.911337.7635.6835.1334.7731.19
215Priit ÖVERUS196634.87541.9240.3437.4630.0124.61
216Peep KOPPEL194634.811938.6936.2833.8033.0232.24
217Kristjan-Martin KIRJANEN199434.53245.0941.24
218Aleksander PRITSIK196234.48639.6436.9234.9631.5829.28
219Toivo SAUE194834.47542.2642.1336.8330.3120.82
220Heiki SAVITSCH197234.381535.6834.9334.7533.9232.63
221Tarmo RAIDMA196934.28439.7439.3037.1536.17
222Urmas TAMMEMäE196034.03441.7041.1934.5133.85
223Timo KUDRE200533.93939.4339.3438.0932.1520.66
224Rafael GORDON194633.801139.4836.7331.7731.1029.90
225Ahti BLEIVE196733.66144.88
226Rain VELLERIND196533.45744.1540.5930.8530.1221.53
227Vello UIBOUPIN196233.43245.4938.09
228Kai WILLADSEN195233.35638.6637.8637.3335.9117.01
229Valeri KURAGIN197333.27144.36
230Tanel KALM198433.27144.36
231Aare LIMBERG195333.141336.9933.2733.0131.4031.01
232Ragnar KRUUSLA198533.08343.0136.9936.74
233Markus JUHKAM200733.011739.3835.2233.1129.1628.17
234Tarmo KUUB197832.81544.7740.6032.9624.5021.21
235Jüri VANAVESKI196632.78143.71
236Enar NõMMISTE198732.78538.2338.0434.7827.9324.91
237Pärtel KüLVIK200732.491335.3835.1934.7930.3926.72
238Ott RAKKASELG197932.36241.3539.55
239Riho KLEMENT198932.00741.5240.7529.4625.7922.48
240Tarmo TOLM197931.86544.0939.7333.3729.9712.15
241Mihkel MäLTER194531.831636.8033.4931.6728.8428.33
242Urmas LAEV196231.73837.7933.0732.0628.2427.50
243Johannes EHALA198631.70349.0735.1827.62
244Toomas TELGMA196531.681035.9735.4330.0629.7627.20
245Peeter SALONG198231.61142.14
246Urmo KESKüLA197731.56250.5728.32
247Mattis ALLIKSOO197931.44343.3041.2426.43
248Fred NEEDO198331.27141.69
249Jaan TARMAK198531.12355.3141.8112.73
250Kristo SIRK199931.02141.36
251Jaan OLVET196930.98141.31
252Siim LANNES197830.90641.7937.5634.6322.9317.57
253Tõnis HALDNA196530.80446.7141.8628.3919.91
254Sven RINGVEE197930.78443.3641.2231.4620.76
255Raul OLESK196030.63838.1930.9230.2629.4324.35
256Gert MüüRSEPP197430.27140.36
257Martin MURAKAS198930.24241.1634.45
258Raul KANGUR197029.89644.9837.4529.0927.8910.05
259Väino AUL194829.87338.9536.7029.77
260Jakob KOPPEL200629.631942.2127.2927.0625.8725.70
261Rain JAAKSOO198329.60242.4531.54
262Indrek KAROLIN197329.54347.1730.5726.53
263Kari LEHTO196029.45139.27
264Otto Toomas KIBENA200529.44937.2531.0828.6226.5823.68
265Sander KUUSK199129.34244.4328.93
266Meelis LAURIMAA198329.30442.0631.4530.2426.47
267Margus MARRANDI197329.26244.4128.73
268Tiit POOPUU198129.20138.94
269Lembit NöPS195129.13832.5831.8931.1025.9024.17
270Priit TRUUSALU196329.041440.4127.8726.9626.1623.78
271Kristian PILBAS197728.79138.38
272Mikk PõDRA198428.76340.1434.0127.36
273Ülo TIMUSKA196128.76541.7938.2136.0419.93 7.81
274Lauri LEPALAAN197628.66245.8125.83
275Airet KOLK196328.62236.8234.73
276Ivo MILLER197728.59937.0232.7526.2826.0820.83
277Ando POST196028.54237.0634.30
278Kevin Markus KORROL200428.521132.3430.9628.6226.3824.28
279Kalle METSOJA197428.45340.4138.4621.54
280Viktor KASSATKIN197128.43540.5931.8530.1322.0417.52
281Marko TEDER198528.31137.75
282Erko ÕUNAPUU197428.28442.0440.2930.5012.87
283Heno IVANOV197628.21137.61
284Madis HAUG196528.201333.6230.4626.9625.2424.70
285Marek PRITSIK198728.19137.59
286Otto PLUUM200628.131245.2331.2225.4724.0014.71
287Olavi LOO197128.09239.5430.69
288Ralf KIVIL200527.95640.0738.7422.6321.6416.69
289Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
290Raul VIITMAA200227.70255.5313.72
291Lauri Juhan LIIVAMäGI198127.64136.86
292Gert SAAMANN196827.62442.7334.7324.2121.09
293Tarmo LILLSOO027.55136.74
294Hanno-Laur KUNNUS200127.451041.8131.3522.7821.5019.83
295Ilmar KIRJANEN195027.41332.6032.3031.83
296Risto KALJUND198927.24238.6929.40
297Jaak ROHTSALU196027.23541.7739.7027.2926.75 0.63
298Taavi TAMBUR198327.06349.2731.8214.40
299Tiit RIISALO196727.03136.04
300Kardo KUTTI200826.861837.6028.2524.2622.1422.03
301Eerik LOSSMANN196426.80634.2329.7224.4123.3022.32
302Priit POOPUU198026.55533.9233.7533.1524.44 7.49
303Igors BOGDANOVS196926.55634.8729.3924.9324.3419.20
304Kristjan MAADE197326.53239.5826.75
305Renno NELLIS198226.44237.9128.19
306Erkki PENU197126.43240.5925.48
307Heimar STEINPILM197626.33339.8338.2214.87
308Kalju VAIKJäRV195426.31732.3328.8227.3422.7120.37
309Jüri JOONAS199225.93337.6529.8524.00
310Tarmo MAASING196325.77134.36
311Mati KüLAASE194925.73134.31
312Andres VIIRA196725.63440.0532.2426.9214.70
313Erik KEERBERG196525.58134.10
314Kristian ESULA197625.53542.0842.0033.19 8.18 2.20
315Sergey SELEZNEV199025.27433.7532.6129.7216.24
316Märt KESKüLA197625.11237.6725.11
317Kristjan LINNUS199324.95133.27
318Vadim SHVED199624.91133.22
319Arvo SALA197024.83133.10
320Mart ARU197424.75333.7131.2522.41
321Ilmar UDAM197324.66354.2428.62 4.18
322Hannes LUIDALEPP198224.53234.0127.31
323Kert LINDEBERG198024.50642.5832.9022.6713.6410.70
324Alo SäKK198024.36132.48
325Raiko ALLIKSAAR200624.331132.0422.8922.7822.6021.36
326Timo SUPPI197824.32240.1220.67
327Rünno SULG197324.311027.7426.6824.5523.2019.39
328Kain VäLJAOTS197424.29132.39
329Veiko PAK196524.28132.37
330Mattias MAIDLA200324.181128.4127.2926.9919.1419.05
331Siim PELLO200724.151828.5627.2224.4220.3120.26
332Mart ELLER197224.11132.14
333Mati RANDOJA194924.07333.4831.9019.58
334Indrek MAHLA197624.01729.3526.6423.7520.6919.61
335Koit KOLSAR197723.97334.9326.4123.27
336Kevin LEPP199623.91231.0428.73
337Mati POOM194423.852226.0424.9024.2022.5521.58
338Erkki LEPIK197623.83234.2125.37
339Robin OLLI200723.68929.3427.1223.5521.2617.14
340Andres KäVER197423.641032.0228.8923.2818.4815.55
341Dag KIVILA196423.45131.26
342Märt KIVILA198223.42244.4314.11
343Jüri LEESMäE194623.36131.15
344Paul PIIRIMäE200623.32826.7226.0924.2719.7619.76
345Marco MURAKAS200623.14130.86
346Üllas JAASKA195423.11630.1329.8223.6622.48 9.45
347Uku AASRAND200423.10130.80
348Heigo PõLD196823.06130.75
349Vahur PALU196523.05130.73
350Davis KOSTõGOV197922.91436.3330.7619.3215.42
351Tõnu RAID193922.78923.7023.5423.4621.8421.38
352Enn AEDNA194422.72927.1824.9922.2119.6219.60
353Karel JUNG200722.681429.2822.7822.2120.7418.39
354Mihhail TAIVERE194022.641025.8123.6722.5521.8619.32
355Veljo VASK197422.46242.3213.84
356Jaak KõIVA198222.45129.93
357Mati TATRIK196522.43129.91
358Tarvo KLAASIMäE198122.42129.90
359Kaspar MILL200422.241332.5326.7419.9516.8115.17
360Roman SHVED197022.18230.0425.40
361Kaimo KääRMANN-LIIVE197522.02242.0213.02
362Riho KOKK195621.98129.30
363Veiko LILLE198321.92230.6124.19
364Kiur KALDMAA200721.82228.1626.40
365Jaak KANNISTE196021.81129.08
366Kaspar ANNUS200621.77230.3124.11
367Meelis ATONEN196621.75829.4822.8020.4118.8017.24
368Udo LüüS195521.661323.3423.2221.0020.8619.87
369Raido AREN198321.53128.71
370Margus VENELAINE197021.46128.62
371Alari LUMBERG198221.44332.2528.1715.24
372Maarius KOTSULIM200521.401328.3023.9720.9118.3115.50
373Rein KüTTIM193921.35730.0826.9018.4617.5213.79
374Ragnar LEIMANN198121.33342.2517.0815.94
375Tanel MõTTUS198521.29227.8525.38
376Andrei SEMENKOV197621.29128.38
377Ahto KARU195521.18731.7823.6320.1115.4814.91
378Märt MARIPUU198121.13632.2232.0214.8613.8712.67
379Mehis UDAM200421.12235.5417.25
380Oleg KOSHIK198520.98341.1923.25 9.60
381Juhan BACHMANN194320.971722.6021.6221.2919.9119.44
382Jürgen SMIDT199920.86229.5222.62
383Erko JAKOBSON197920.71533.5828.8325.7010.29 5.17
384Raivo PANKER196520.71625.2325.0419.9616.7016.60
385Laur-Rogert SULG200620.661424.5721.6821.6418.2917.14
386Silvar SAVOLAINEN197420.62639.2930.1517.1613.95 2.57
387Jaan AINELO195820.61127.48
388Mati PILT195120.43330.6421.2820.18
389Viljar VAINOLA197520.181023.3520.4920.3719.0617.61
390Tago TEETAMM197520.17126.89
391Rando JAAKSOO200719.861027.0320.4317.8017.2416.82
392Rein ROONI195719.861725.6020.4519.6116.9316.72
393Vermo SIIM197019.80229.9919.50
394Tanel SAUE197419.76536.5932.9011.7810.10 7.45
395Kalev KüLAASE198119.70226.1723.08
396Jürmo ROOMA200019.55126.07
397Paul AUG195119.46434.5324.0823.11 4.75
398Kerto KAASIKU200719.41826.1822.8622.2016.46 9.37
399Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
400Tauno KURE195719.391023.3221.2120.8419.0412.52
401Andri KEPLER200419.241227.0925.5517.9214.5911.05
402Vello POST195819.19530.5823.2520.0116.80 5.30
403Arvo SOOSALU195219.18125.57
404Endel REMMET193719.081123.7021.3218.5916.9014.91
405Allan ANNISTE196418.82438.4136.64 6.75 1.86
406Rein HANSTEIN194918.77325.7223.6516.88
407Urmas LIPS196018.71532.4523.7121.2115.65 0.53
408Peedo PIHLAMäGI195818.69224.8521.88
409Morten ULP200418.68124.91
410Raino LEOPARD197918.50124.67
411Jüri TäHEMAA194418.49922.9719.9919.3215.1615.01
412Ago KäIS195318.48239.38 6.83
413Rasmus SAARE200518.431027.1824.5114.6812.9812.78
414Kalmer KEEVEND195718.411122.9520.0916.7316.5015.79
415Henri PERILLUS200518.391425.5519.0916.4915.8614.94
416Mart OSTRA196918.36431.5126.2414.37 9.50
417Jüri KõIV196418.36124.48
418Ain PELLO196918.22327.9623.2413.10
419Heinar RADIN197318.22331.6325.25 7.41
420Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
421Karl-Markus JANNO200718.111421.1219.2318.5517.7513.88
422Jaanus VILJAMAA196318.05626.7424.1014.2713.5911.54
423Martin TAMPUU199918.01244.38 0.64
424Indrek VIIKMAA197117.99627.6723.3716.8013.03 9.06
425Taavi TAMMIK199317.87229.1515.53
426Silver REBENITS197817.73223.9020.42
427Rivo KENK197717.69123.59
428Mihkel JäRVE198517.59325.7023.2213.15
429Mihkel KALMARU197017.43223.9119.67
430Siim TURBAN200117.28441.3819.0911.10 5.21
431Indrek SAAREPERA196817.27230.4112.77
432Mario MADDISON197917.10241.55 1.20
433Aimur RAUDSEPP195517.05724.8319.3019.0713.69 8.38
434Kalju TOOMAS194717.02222.2820.28
435Paul Aares FJODOROV200816.971524.3123.3718.7612.95 5.47
436Mati KALLEMETS194716.96122.61
437Margus JAANUS196216.82421.8420.6119.6912.62
438Tarmo PERTEL198316.56122.08
439Argo KAUGE196416.52122.02
440Rait LILLE197116.23121.64
441Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
442Kalvo KRIISK197916.16121.54
443Indrek ROASTO198016.14224.4215.93
444Tiit OLJU195416.05724.3915.1214.6614.1111.96
445Erik KERSNA200715.501325.9920.3610.6610.3310.14
446Ants TAMM194315.48917.3016.6016.1114.4812.92
447Mart JAKOBSON197215.45321.9420.4312.16
448Jaanus AUS197415.39225.8912.58
449Toomas TALUMAA197015.38120.50
450Ragnar ILP197915.25430.6727.04 6.88 3.18
451Mattias BLEHNER199515.19120.25
452Elmo PäRNA194415.11921.4515.4014.1513.0311.52
453Mati METSANURK196214.92119.90
454Stanislav TOLMATSOV198614.79332.0713.53 6.59
455Sergei SHVED196714.77521.5520.2718.6411.51 1.87
456Marlon NAAN200614.74817.9315.3114.7913.1412.51
457Kaimo MAISTE198014.72326.8916.07 9.01
458Rando MARRANDI199614.69219.5017.23
459Arne KOLK195014.68319.7218.5013.58
460Lauri LIPP196014.63119.51
461Aare HUIK196914.39119.19
462Viesturs LUCANS196014.23118.97
463Ain NEMVALTS196814.08118.77
464Jüri KADAJA195314.07118.76
465Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
466Karel KURAGIN200113.85823.0222.0515.59 6.86 1.71
467Kristjan LAUGESAAR199813.80118.40
468Robert SANDER200513.75118.33
469Aigar PINDMAA195713.73118.30
470Marko SüLD197813.63118.17
471Markus ZIMMERMANN200613.61727.1215.7714.62 6.83 3.69
472Sander SAARING200513.52219.1514.66
473Leivo LUHA200413.25117.67
474Eimar JõGISU194213.21117.61
475Heiki RAMMUL194813.17919.7116.4811.3710.72 7.58
476Jan AAS197413.14323.1818.45 4.75
477Priit VISLAPUU199213.10332.4710.69 3.07
478Jaanus JõGIS197612.91117.22
479Madis MEIMRE197912.84221.6310.46
480Argo PAAVEL199112.76117.01
481Vello LOORITS194112.73116.97
482Tõnu JääDMAA196612.69219.0412.68
483Aleksandr HLEBNIKOV197112.371120.4612.8912.6610.14 5.72
484Heino PEETERSON193711.76619.8612.0511.43 8.00 7.48
485Jaak JAAGUS195611.75216.3313.04
486Uko KõRGE196511.56115.42
487Kaspar Mathias KORROL200711.481015.7912.6510.9910.15 7.82
488Arne ANSPER197011.36115.14
489Marios TAMMES200111.17220.26 7.66
490Kalev HUNT195111.09221.06 6.66
491Joosep AINJäRV200211.06423.0714.34 6.75 4.98
492Eero JOONAS196911.00220.00 7.50
493Sulev TUUDE195510.95114.60
494Romet KRIKS200710.85624.3213.4910.07 3.26 3.09
495Konstantin RAZDOLSKI200710.63114.18
496Villem PIIRIMäE200810.62920.99 8.25 8.19 8.00 7.66
497Siim LIIVAND197810.46113.95
498Jaak REIMAA195510.38317.1116.33 3.19
499Jörn AADNEVIK197510.37319.0111.93 5.67
500Rainer JõESAAR198510.27113.69
501Alar ALAJAAN1979 9.99523.1918.07 7.96 0.64 0.10
502Raivo MITT1971 9.94426.3412.91 4.54 0.37
503Kalju TAMMEVESKI1963 9.92213.0511.74
504Margus MäLL1985 9.86320.89 8.36 5.56
505Glen Eric KOKK2008 9.79218.62 5.86
506Georg RUTE1990 9.77113.02
507Alexander KHALYAPIN1968 9.58112.78
508Toomas MATTUS2005 9.54523.2810.42 7.01 4.40 2.59
509Kaarel PIIRIMäE1979 9.53112.71
510Kevin POLJANS2002 9.52112.70
511Vaido SALIS1985 8.77111.70
512Matis OTTAN1997 8.66215.62 6.03
513Raivo ARU1976 8.57213.62 7.80
514Märt VIIDU2007 8.57910.91 8.85 8.78 7.58 6.72
515Ando VIISPERT1976 8.54630.9610.29 0.61 0.54 0.31
516Indrek KARJA2007 8.53211.57 9.76
517Juss LEINER2006 8.50111.33
518Toomas NAELAPää1950 8.33812.49 9.72 8.58 5.63 5.23
519Timo ASIKAINEN1958 8.26111.01
520Marek LEINER1973 8.21110.94
521Johannes TASA1950 8.18110.91
522Ürjo RAITAR1970 8.09110.79
523Kaur NELLIS2006 7.81110.41
524Laurits RüTMAN2005 7.76419.19 7.88 6.88 0.53
525Sten REISI1984 7.56211.40 7.50
526Kristjan KIVIPALU1973 7.50214.68 4.08
527Henri KERSNA2009 7.461019.94 4.83 4.82 4.00 3.72
528Romet LEOPARD1989 7.35321.64 4.23 0.08
529Tiit PLOOMPUU1951 7.34213.56 4.79
530Kaur KENK2006 7.34524.57 6.29 2.94 2.78 0.11
531Jaan VIRU1990 7.211 9.62
532Audun PALO2008 7.219 8.51 7.71 7.26 6.85 5.72
533Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
534Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
535Ralf REITSAK2008 7.012 9.41 8.11
536Erik Marten ZERNANT2009 7.011010.52 7.26 6.57 6.22 4.47
537Mairo TOHUS2003 6.951 9.26
538Maanus UDAM2006 6.80415.8211.09 1.89 1.44
539Rein LANI1958 6.621 8.82
540Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
541Kristo OJA1996 6.52212.45 3.86
542Pjotr AKSJONOV1948 6.38317.01 4.73 0.78
543Karl-Mattias JUHKAM2009 6.33910.38 6.81 5.32 5.25 3.87
544Lembit VASSIL1941 6.091 8.12
545Urmo KIVISELG1983 6.00211.28 3.71
546Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
547Kristjan MAISTE2006 5.583 9.59 7.19 2.91
548Magnar MõTTUS2007 5.53812.94 6.42 3.14 2.69 2.47
549Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
550Andres KEERNIK2009 5.3510 6.31 5.67 5.35 5.04 4.38
551Lembit TALLI1949 5.321 7.10
552Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
553Martin TõRRA1941 5.168 6.20 5.90 5.40 4.64 3.66
554Teet BELJAEV2001 5.04513.80 7.90 1.96 0.90 0.62
555Sander VALVAS1975 4.921 6.56
556Daniel SIBUL2004 4.903 8.13 5.65 3.51
557Mikk Valter KINDEL2007 4.71210.89 0.89
558Mart SOOBERG1978 4.331 5.77
559Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
560Hugo RüüTLI2008 4.0311 5.27 4.18 3.83 3.67 3.22
561Martin ILVES1942 3.941 5.26
562Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
563Tarvo HENDRIKSON1966 3.781 5.04
564Indrek JENTSON1964 3.701 4.93
565Uku JOONAS2008 3.648 5.12 4.30 3.95 2.50 2.33
566Johann Markus LäTT2009 3.582 7.01 1.93
567Rasmus OLLI2009 3.527 9.44 4.32 2.77 0.69 0.38
568Uku VIISPERT2004 3.516 4.93 4.21 3.51 2.82 2.10
569Mattias PIHU2004 3.472 8.30 0.38
570Kaur KOOSAPOEG2007 3.472 6.58 2.10
571Markus Samuel VAIKJäRV2009 3.479 4.89 3.61 3.53 3.30 2.01
572Sven KADASTE2002 3.351 4.47
573Kert PIIRAK2008 3.302 4.22 4.02
574Stefan KIVIL2009 3.164 5.78 3.94 2.80 1.52
575Alari UUSNA1969 3.131 4.18
576Jaan MILJAN1947 3.112 3.91 3.86
577Sergei MUIZNIEKS1978 3.092 7.53 0.19
578Vladimir TSUZAS1970 3.081 4.11
579Lennart SEIN2008 3.042 4.30 3.29
580Stenver MATT1993 3.021 4.03
581Rein KIISLER1941 2.883 6.22 3.88 0.07
582Mait REI1974 2.751 3.66
583Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
584Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.551 3.40
585Jan SAMORODNI2009 2.508 4.47 2.35 2.26 2.02 1.42
586Karel KETS2009 2.509 5.06 3.20 1.80 1.26 1.18
587Romet PAATSI2008 2.508 3.07 2.93 2.35 2.25 1.89
588Anti TOHVA2008 2.488 2.73 2.72 2.63 2.22 2.11
589Aleksandr GNIDENKO1961 2.391 3.18
590Lev MIGDALSKI1939 2.343 7.52 0.69 0.04
591Tanel LAANEVäLI2008 2.287 3.97 2.65 1.72 1.60 1.45
592Allan ROOSIMäGI1985 2.282 3.90 1.79
593Margus MURDSALU1972 2.261 3.01
594Peeter KOPPAS1957 2.251 3.00
595Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
596Karel Markus KäHR2009 1.979 3.41 2.78 1.86 0.97 0.82
597Agu KOPPA1947 1.871 2.49
598Vello KROHN1940 1.831 2.44
599Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
600Rihard KIVISELG2009 1.743 3.50 1.86 0.79
601Aimar JAAKSON1978 1.591 2.12
602Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
603Lembit MäNNASOO1967 1.461 1.95
604Oliver KIMASK2004 1.323 1.89 1.76 1.00
605Ralf KUUSMAA2010 1.182 2.59 0.35
606Oliver KASK2005 1.131 1.51
607Juhan MAHLA2009 1.094 2.17 1.36 0.68 0.64
608Sven-Andres NIGLAS2004 1.041 1.39
609Uku NõMM2009 1.003 2.09 0.75 0.68
610Martin PETTAI1983 0.981 1.31
611Reno Robin REHEMETS2008 0.986 2.39 1.19 0.86 0.39 0.07
612Lukas LILLELAID2011 0.953 2.33 0.69 0.33
613Anton ROOLAID1977 0.926 2.12 1.15 0.63 0.61 0.10
614Ivo TAMLA1960 0.881 1.17
615Antti NöPS1969 0.811 1.08
616Erik PETERSEN2006 0.793 1.91 0.87 0.01
617Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.783 2.60 0.12 0.03
618Reigo KEEM2007 0.723 1.50 0.63 0.42
619Andreas AUS2009 0.701 0.94
620Markel HANIMäGI2006 0.672 1.05 0.62
621Mattias ILP2009 0.591 0.79
622Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
623Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
624Georg Sebastian VAIKJäRV2012 0.481 0.64
625Roland JOHANSON2007 0.442 0.57 0.54
626Sander LEPP2008 0.397 0.84 0.59 0.23 0.16 0.15
627Mattias MEIMRE2006 0.361 0.48
628Andero-Stig SAARPERE2011 0.341 0.45
629Jakob VESKI2009 0.331 0.44
630Jasper KäRNER2010 0.332 0.68 0.14
631Alarich PAAS2005 0.321 0.42
632Ranet RäNDLA2008 0.272 0.49 0.19
633Hannes TAMMISTE2008 0.204 0.42 0.35 0.08 0.02
634Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
635Oliver VIITMAA2009 0.141 0.18
636Nikolai KUHA1941 0.131 0.17
637Vitali SHVED2001 0.082 0.16 0.03
638Otto TAMKIVI2007 0.081 0.10
639Joosep TALI0 0.061 0.08
640Hendrik KAVANT2004 0.051 0.07
641Timo POOPUU2009 0.052 0.11 0.01
642Simmo Hendrik SISASK2008 0.053 0.11 0.03 0.02
643Rasmus UIBO2009 0.021 0.03
644Jan-Erik KäRNER2006 0.022 0.04 0.01
645Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
646Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 94.90
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind