Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS199199.386103.66102.3899.4198.8592.58
2Timo SILD198894.774114.93113.9899.7292.57
3Kristo HEINMANN198986.12690.4285.6985.6084.9183.96
4Sergei RJABõSHKIN199284.50597.5188.7083.9782.9769.34
5Jaagup TRUUSALU198879.63589.3988.6585.4468.0666.60
6Ats SõNAJALG199077.35589.5987.3877.8767.8964.04
7Sander VAHER198573.49292.7690.96
8Reigo TEERVALT199469.76579.7278.5876.0257.8956.61
9Andreas KRAAS197868.92582.8766.0465.3765.3364.97
10Lauri SILD199068.26191.01
11Andres SAETALU199566.60577.0370.7570.1865.8549.18
12Kaarel Hendrik ZERNANT199866.49678.9967.4465.8960.8559.30
13Peeter PIHL198464.20280.5779.94
14Heino OLLIN199664.17185.56
15Raido MITT199163.93185.24
16Gion SCHNYDER198663.46184.61
17Tõnis LAUGESAAR199463.04382.1774.5065.82
18Hannes POOLAMETS199462.07571.7070.5561.4656.0250.64
19Kustu KüNNAPAS200162.011169.6266.9161.2456.3855.90
20Timmo TAMMEMäE198461.62280.3673.68
21Kiur Erik EENSAAR199961.44866.7564.3859.0758.9957.99
22Alar KUME199061.40671.6863.7060.2657.3154.05
23Kaarel VESILIND200060.23671.0065.4164.5350.6149.60
24Markus PUUSEPP198660.11381.3470.4360.38
25Martin SIMPSON198759.88179.84
26Alar ABRAM197259.71565.5662.0259.4856.1555.32
27Sander MIRME198157.58560.5757.7256.9056.5956.14
28Andrei NIKITIN196857.15562.3058.3157.2056.4651.50
29Hando ALLMANN200157.08962.0057.6856.8754.6454.22
30Andres RõõM199956.75661.2758.1557.4456.7150.20
31Tõnu LILLELAID198056.64863.5463.4756.4854.9944.70
32Kaido NURJA196956.17657.3857.1256.8955.6353.81
33Dmitri SHVED197056.13660.2559.8255.6053.8351.13
34Sander PRITSIK200155.45966.1354.4552.4852.4551.75
35Reimo LIIV199455.37467.9065.1761.9451.09
36Juho WESTERLUND198955.18283.1254.82
37Ain FJODOROV197255.03370.4065.8557.97
38Mati MäGI197855.00560.9757.4155.6754.9146.04
39Raiko MARRANDI200154.83957.6856.8855.0754.9549.55
40Toomas MAST196454.80563.8161.6456.4255.1836.97
41Uku-Laur TALI199254.75373.5266.8452.88
42Mati KORROL197354.45662.4958.6651.7351.1648.23
43Mart KOPPEL196953.61758.8057.5951.6351.3248.71
44Lauri BEILMANN197653.06559.2257.8852.2651.2544.70
45Janek KäHR198352.95663.3955.1653.5447.8444.82
46Oliver KüTT199852.83472.3961.2453.4947.68
47Tarmo KLAAR197452.73757.6756.9651.9250.4246.66
48Kaarel KALLAS198252.64554.8254.1053.4850.6250.19
49Paavo RõIGAS196952.52557.8257.1252.8248.6746.17
50Maido KALJUR196052.49758.8852.3152.0350.9648.27
51Raido LAIDLA198651.82365.2661.4156.21
52Siim KLAIS198651.51368.1961.5052.10
53Martin VILISMäE198950.79269.3957.58
54Olle Ilmar JAAMA200450.73757.0757.0549.4546.3543.72
55Silver EENSAAR197850.64263.3663.23
56Aleksander KEPLER200150.35759.5352.4546.8146.7946.17
57Toomas MARRANDI197950.21359.6559.6257.94
58Tiit TäHNAS198049.71361.9457.0856.41
59Antti ROOSE196449.69758.7151.1750.8545.5742.13
60Raivo REIMAN196949.65360.1858.3056.77
61Mihkel MAHLA200349.37859.4858.4246.4743.6138.88
62Vjatseslav SAFONOV200249.32959.1455.8345.9743.5942.09
63Mehis MURU198949.27265.8157.37
64Priit PääSLANE196749.07462.0454.2851.1450.62
65Alar VIITMAA197048.82262.6459.42
66Meelis MERENäKK197448.71556.7752.6748.4347.5138.17
67Randy KORB197148.68261.1160.59
68Kaljo JULGE195748.15654.8848.6447.6246.1143.52
69Priit TALU197248.12749.6749.3148.7148.5244.40
70Karel-Sander KLJUZIN199947.96368.6463.4537.17
71Jürgen JOONAS200347.46856.0449.7246.9542.7841.81
72Tanel KANNEL197347.40461.1657.7646.4045.36
73Margus KLEMENTSOV197246.79552.0651.1849.6547.7333.34
74Marek KARM199046.27276.1439.54
75Timo PALO197946.02660.2149.7847.1438.1334.84
76Kaspar PääRSON200245.73160.97
77Vladislav PAHHOMENKOV197145.64655.3448.5246.1945.5932.56
78Inno LING196545.42858.8043.5542.3641.8440.54
79Allar PADARI196845.27855.8048.5648.4237.4636.11
80Anti SULAVEE198345.22358.9756.7543.88
81Jaanus REHA195944.75648.0247.6745.8945.7936.38
82Taivo TALI196644.46655.2546.2546.1937.3837.25
83Andres LAUBA197744.43159.24
84Heiti HALLIKMA197044.41267.1343.90
85Raivo PELLJA196444.33457.3552.1745.0042.49
86Dag AINSOO197744.30354.5152.8848.98
87Rein UNT194944.16746.8544.6643.4343.4342.43
88Sixten SILD196444.04547.4846.1444.3942.8639.35
89Mihkel NAHKUR195943.87749.8546.8446.3139.5636.80
90Urmas SULAOJA196343.76653.1346.9844.1240.8933.67
91Ragnar ROOBA200243.70158.26
92Martin AUNIN197143.56455.5746.8345.8345.39
93Taivo TIMMUSK198343.12453.3147.6546.5544.14
94Danilo PIHT197242.71454.1546.9545.8542.89
95Eerik PRIKS200142.67554.2945.4040.6737.2135.77
96Artur SOO200342.49951.9446.2841.4440.9231.86
97Aleksandr SHVED199242.33268.6937.14
98Kristjan KARABELNIK198142.30351.1950.5247.57
99Tõnu TäNAV196342.12352.7850.5545.34
100Ott RAKKASELG197941.83455.9948.7643.0338.13
101Vallo VAHER197641.82549.9147.6340.2838.5732.73
102Raul KUDRE197041.67253.8550.33
103Marko KüLAOTS197841.65255.8848.24
104Martin MARGA198841.62155.50
105Tõnis JääDMAA200241.54750.2949.3240.4134.2833.39
106Jaan TARMAK198541.48155.31
107Risto RANDMA197741.47455.2353.1249.7826.18
108Toivo SAUE194841.35547.6045.0142.2636.8335.06
109Rain EENSAAR197441.01154.68
110Arvo KIVIKAS195040.92546.7445.1044.1142.0726.57
111Mehis UDAM200440.86349.2248.6246.37
112Mati PREITOF196040.80651.5748.7639.8435.8627.95
113Andrus RäMMANN196040.72354.9446.2842.49
114Heno IVANOV197640.63253.4648.12
115Marek NõMM197940.59154.12
116Samuel KOLSAR200340.44648.7842.9342.2938.4129.80
117Indrek ÜMARIK196540.34256.4344.43
118Armo HIIE196840.29153.72
119Meelis MäLTER197540.10456.6853.1638.4529.92
120Tiit TATTER194840.00744.2639.8639.4638.5537.88
121Margus MARRANDI197339.89255.3244.41
122Ossi PRIKS200539.86652.9347.3445.9026.6726.48
123Aares FJODOROV198039.85153.13
124Tarmo KUUB197839.84359.4346.9734.22
125Vladimir SAVINOV196439.80548.7648.7244.9528.6427.93
126Tiit TALI196039.68254.1645.05
127Meelis ZIMMERMANN196839.67258.5440.64
128Rain LILLSOO197039.54355.4048.0236.15
129Erki KRIKS197639.44253.9544.64
130Toomas TAMMER197639.39152.52
131Raivo LAANEMETS196839.26152.34
132Enn JAAMA196939.18254.1643.80
133Viktor KASSATKIN197139.17455.4747.8840.5930.13
134Kaupo JäRVE197438.85355.6343.8337.67
135Meelis MäLBERG197038.84447.9345.5342.1737.01
136Martin KAUP197538.82359.5346.0531.43
137Heini TAMMIK195338.49944.5140.6539.1834.8733.26
138Tarmo LILLSOO038.12150.82
139Raul LAAS195937.99745.6641.6037.3134.7130.66
140Urmo KESKüLA197737.93150.57
141Kaido HALLIK197337.90451.6940.3639.3337.06
142Taavi PALO198737.77150.36
143Olavi LOO197137.75150.33
144Emil EENSAAR200437.65150.20
145Hannu PLOOMPUU198737.44253.0640.53
146Ilmar UDAM197337.31251.2842.00
147Mattias BLEHNER199537.13149.51
148Martin Erik MARIPUU200237.08753.4641.1536.4228.0526.30
149Erko JAKOBSON197936.96252.7739.64
150Mihkel JäRVEOJA198636.96149.28
151Kuno ROOBA197236.73148.97
152Siim TURBAN200136.68249.5042.21
153Mairo KIRSS198036.67252.0839.60
154Nansen PALO200536.67744.9443.2139.0533.1223.01
155Kristjan-Martin KIRJANEN199436.55445.0944.3441.2431.77
156Kaur KASE198736.05148.07
157Ragnar KRANBERG200236.01643.5335.6034.9934.0731.86
158Mikk PõDRA198435.97553.3643.6740.1427.3615.31
159Tarvo KLAASIMäE198135.63147.51
160Ülo TIMUSKA196135.57347.2641.6836.60
161Kevin HALLOP199735.18247.6740.29
162Jüri ROKKO195335.18642.7638.7933.1231.5529.67
163Tarmo SIIMSAARE198135.13245.1742.65
164Indrek LILLSOO197334.94255.4231.94
165Peep KOPPEL194634.84742.5740.9336.7431.4822.47
166Joe LEPP196734.65146.20
167Lauri OLLI197234.64259.1427.46
168Sven RINGVEE197934.63146.17
169Tanel PAPP199534.56245.2841.13
170Ivo MILLER197734.19644.2038.1237.0226.0825.54
171Aivar SARAP196934.07250.5534.63
172Mairolt KAKKO196833.97248.2236.71
173Chris Marcus KRAHV200533.94648.5646.0630.1325.9918.95
174Eduard PUKKONEN196033.88353.7137.4128.45
175Ahti BLEIVE196733.66144.88
176Alo SäKK198033.40251.0132.48
177Raio PIIROJA197933.28354.8233.8428.80
178Andres TALVER196033.15555.0032.4030.9424.8622.53
179August JAKOBSON200633.00248.3434.17
180Olev PIIRISILD200432.93253.7428.59
181Urmas TAMMEMäE196032.91345.3638.4032.40
182Rein KRIKS195132.89539.3739.0430.9928.7826.28
183Erkki PENU197132.50343.7640.5930.36
184Raul KANGUR197032.45444.9839.4531.8927.89
185Rasmus KRUUSA200032.36143.15
186Ragnar KRUUSLA198532.26143.01
187Riho MäNNI195132.26642.1336.5529.6927.3325.58
188Anti KALLE197032.07142.76
189Jonatan KARJUS199131.92142.56
190Raivo ERIK196831.84250.8828.73
191Oliver IMMATO198631.80142.40
192Johannes EHALA198631.70349.0735.1827.62
193Toomas TALUMAA197031.55142.07
194Lauri PäHN199831.50142.00
195Einar LUUP196531.42141.90
196Madis OSJAMETS198131.33342.8134.0733.68
197Karmo TISLER200331.17746.7533.1131.6224.0820.27
198Lauri LEPPIK196431.15441.8539.5930.9726.03
199Arthur RAICHMANN197231.11141.48
200Jaan OLVET196930.98141.31
201Mart OSTRA196930.93141.24
202Aivar MEINDOK196230.89141.19
203Aleksander PRITSIK196230.78238.8338.12
204Markus KALJUR200630.73741.7831.2629.9129.3421.38
205Ülo VIRU196430.71346.4744.4317.49
206Tarmo TARLAP197030.68348.3633.8026.12
207Allar KIVIL197630.68351.3129.8527.11
208Rein ZAITSEV196930.43339.0034.7933.62
209Tõnu ILVES196330.37344.1241.6221.44
210Paul AUG195130.26241.9033.75
211Koit PAASMA195030.21342.6333.6230.37
212Martin MURAKAS198929.79238.3536.13
213Sander BLEHNER197229.41139.21
214Tarmo RAIDMA196929.33237.1536.17
215Koit KOLSAR197729.19335.2734.9332.82
216Kalev RUBERG195929.18138.91
217Risto KALJUND198929.02138.69
218Mart KüLVIK196028.73346.1035.5519.76
219Kristjan LEIGER197028.50334.4234.3831.78
220Ando POST196028.14337.0633.3728.88
221Jüri MERIRAND195527.81643.4734.2722.6922.2716.36
222Tarmo TOLM197927.79344.0941.8412.15
223Jaak ROHTSALU196027.73242.0327.29
224Bert Joosep PANKER200627.61640.3433.7929.5320.7913.62
225Rafael GORDON194627.48433.8631.7728.2628.24
226Mihkel MäLTER194527.40342.2831.6722.77
227Raido KISS200027.34347.2427.3921.86
228Siim LANNES197826.97343.6734.6316.90
229Uku AASRAND200426.89135.86
230Kalle NELK195026.80339.3330.8824.38
231Lauri TARLAP197526.54538.3434.2933.4320.84 5.81
232Tiit RIISALO196726.37135.16
233Toomas VOOLAID196626.15134.87
234Airet KOLK196326.05134.73
235Timo KUDRE200525.75636.8926.5025.8320.6618.88
236Kurmet KUTTI200525.75545.1140.7520.5111.7110.66
237Erkki LEPIK197625.66134.21
238Tõnu SIKKAL195525.44240.8422.76
239Rünno SULG197325.21528.5327.7427.2523.2019.34
240Kalmer KOOSAPOEG197225.16133.55
241Eero RUOKAMO195324.80242.0519.95
242Anti PARIK195324.58132.77
243Hannes LUIDALEPP198224.53234.0127.31
244Rein HANSTEIN194924.53336.3335.7514.48
245Rain VELLERIND196524.51235.8025.48
246Udo LüüS195524.50735.5233.8623.2217.1612.74
247Toivo MURAKAS198524.44132.59
248Alari LUMBERG198224.19132.25
249Toomas TARVE196324.18232.9927.46
250Mart ELLER197224.11132.14
251Hanno-Laur KUNNUS200124.10445.5722.7819.6919.08
252Tõnu RAID193923.93530.6728.8523.4622.0014.69
253Igors BOGDANOVS196923.92234.8724.93
254Raiko ALLIKSAAR200623.82439.5433.4327.67 5.22
255Pärtel KüLVIK200723.75131.66
256Rain JAAKSOO198323.66131.54
257Renno MERENäKK200523.32738.3624.8420.3717.3715.65
258Kevin LEPP199623.28131.04
259Indrek VIIKMAA197123.25336.4228.8516.80
260Heiki SAVITSCH197223.09343.7223.5714.21
261Heigo PõLD196823.06130.75
262Kai SAKSMAN195022.96130.62
263Meelis LAURIMAA198322.68130.24
264Lembit NöPS195122.65532.5831.8922.4715.5510.78
265Riho KOKK195622.61130.15
266Erko ÕUNAPUU197422.25129.67
267Roman SHVED197022.18230.0425.40
268Ülo VAINURA194622.13326.7326.1625.22
269Margus JAANUS196222.03337.4620.6119.69
270Taavi TAMMIK199321.86129.15
271Mait TõNISSON197321.85232.9621.67
272Jaak KANNISTE196021.81129.08
273Maksim GUREJEV196321.74229.0525.31
274Urmas LAEV196221.69333.0728.2415.24
275Silvar SAVOLAINEN197421.56439.2923.2719.3013.95
276Jüri JOONAS199221.54229.8524.00
277Mart ARU197421.52327.1026.4422.41
278Andres VIIRA196721.47238.9714.70
279Madis HAUG196521.47626.2825.5821.7817.0016.69
280Margus VENELAINE197021.46128.62
281Tõnis HALDNA196521.29128.39
282Jaan VIIRMANN200221.29128.39
283Tanel MõTTUS198521.29227.8525.38
284Renno NELLIS198221.14128.19
285Veiko LILLE198321.02339.1630.61 4.41
286Tarmo PERTEL198320.92127.89
287Raul OLESK196020.73330.3723.6619.14
288Sander KUUSK199120.71127.61
289Andri KEPLER200420.57731.2523.1623.1117.92 7.40
290Vello POST195820.55528.2628.2320.9420.01 5.30
291Arne SAMMEL195520.33127.11
292Mart JAKOBSON197220.32238.6512.16
293Peedo PIHLAMäGI195819.96226.6723.22
294Indrek KAROLIN197319.90126.53
295Mihkel LIIVAGO200319.89126.52
296Tago TEETAMM197519.74126.32
297Kalev KüLAASE198119.70226.1723.08
298Aimur RAUDSEPP195519.45531.0730.6420.7913.69 1.04
299Jaanus AUS197419.42125.89
300Jüri KADAJA195318.82228.2818.76
301Enn AEDNA194418.64424.1323.6819.6015.42
302Argo KAUGE196418.58124.77
303Eerik LOSSMANN196418.31124.41
304Veiko HINTSOV196918.16244.74 0.67
305Avo VEERMäE195017.89123.86
306Mati KALLEMETS194717.85224.3120.31
307Mattias MAIDLA200317.75633.0318.3714.3814.22 8.76
308Väino AUL194817.74238.94 5.40
309Maanus UDAM200617.67229.3914.78
310Marios TAMMES200117.60434.9620.2615.33 7.66
311Jarmo KAASIKU199917.50123.33
312Artur RAUK198617.28123.04
313Tauno KURE195717.23528.8823.3819.0410.84 4.01
314Toomas TELGMA196516.92221.2521.05
315Mati PILT195116.52433.0320.1814.81 5.40
316Otto Toomas KIBENA200516.46337.1013.15 7.86
317Kaspar KAROLIN200516.24324.9817.2215.11
318Aare LIMBERG195316.24221.4519.14
319Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
320Kalvo KRIISK197916.16121.54
321Indrek ROASTO198016.14224.4215.93
322Ralf KIVIL200515.73222.6316.69
323Riho ENNI198015.57219.9319.00
324Sergei SHVED196715.56220.2718.64
325Mihhail TAIVERE194015.40326.0022.55 5.81
326Kalju VAIKJäRV195415.28120.37
327Paul PIIRIMäE200614.82119.76
328Mihkel KALMARU197014.75119.67
329Laur-Rogert SULG200614.73432.9121.64 6.73 4.19
330Rando MARRANDI199614.69219.5017.23
331Robert PIHU200214.61231.17 5.35
332Tanel ESTA197714.49220.4215.80
333Kalmer KEEVEND195714.43435.9116.26 8.79 3.16
334Juhan BACHMANN194314.41419.9119.7716.53 7.84
335Markus JUHKAM200714.32735.5018.60 6.96 6.68 3.84
336Viljar VAINOLA197514.29219.0616.66
337Tammo ESTA197414.27119.02
338Viesturs LUCANS196014.23118.97
339Karel JUNG200714.17527.6725.29 7.08 6.39 4.44
340Rein KüTTIM193914.15419.1418.4613.7911.48
341Karel KURAGIN200114.14423.0215.5914.81 9.41
342Jakob VESKE200313.92225.62 9.18
343Mati POOM194413.84622.6318.3710.92 9.33 7.95
344Kaspar MILL200413.74525.8616.81 9.49 8.69 7.83
345Kalju TAMMEVESKI196313.69118.25
346Andres KäVER197413.66530.8213.0412.20 9.80 2.46
347Jakob VINKEL194113.54118.05
348Jaak REIMAA195513.25519.6817.1116.33 9.95 3.19
349Robert SANDER200513.16224.04 8.86
350Oleg KOSHIK198513.14223.25 9.60
351Jüri TäHEMAA194413.09323.6419.32 3.25
352Arseni KRAMARENKO200712.91117.21
353Robin OLLI200712.49116.65
354Sander NAHKOR198812.09327.9514.53 0.20
355Otto PLUUM200611.73115.64
356Tiit OLJU195411.68316.9812.2711.96
357Uko KõRGE196511.56115.42
358Rein ROONI195711.30416.9314.8410.20 8.27
359Riho KLEMENT198911.11213.9713.81
360Eero JOONAS196911.00220.00 7.50
361Sander SAARING200511.00114.66
362Oliver KIMASK200410.94330.97 6.65 1.00
363Kevin Markus KORROL200410.90417.7612.9711.52 6.19
364Priit TRUUSALU196310.90114.53
365Jüri PüSSIM194210.61221.81 4.71
366Rainer JõESAAR198510.27113.69
367Rauno PAHAPILL200010.25113.67
368Märt MARIPUU198110.24214.2211.38
369Raivo ARU197610.21113.62
370Marlon NAAN2006 9.96223.37 1.52
371Margus MäLL1985 9.86320.89 8.36 5.56
372Jaan AINELO1958 9.68112.91
373Jan AAS1974 9.56213.6910.21
374Aleksander HLEBNIKOV1971 9.50112.66
375Ahto KARU1955 9.43320.11 8.40 4.78
376Audun PALO2008 9.17425.39 6.85 4.44 4.07
377Elmo PäRNA1944 8.72313.0311.52 6.22
378Kai WILLADSEN1952 8.71219.07 2.70
379Matis OTTAN1997 8.66215.62 6.03
380Tanel SAUE1974 8.65111.53
381Heino PEETERSON1937 8.57111.43
382Märt KESKüLA1976 8.39111.19
383Indrek REITSAK1977 8.32111.10
384Joonas HALAPUU2000 8.31111.08
385Timo ASIKAINEN1958 8.26111.01
386Kristofer PäHKLEPA1999 8.24110.99
387Ago KäIS1953 8.22110.96
388Mati KüLAASE1949 8.13110.84
389Arne KOLK1950 7.90110.53
390Laurits RüTMAN2005 7.89318.45 7.76 1.62
391Alar ALAJAAN1979 7.70418.07 8.11 7.96 0.10
392Vello LOORITS1941 7.66217.29 1.87
393Romet KRIKS2007 7.65215.87 3.26
394Kristjan KIVIPALU1973 7.50214.68 4.08
395Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
396Daniel SIBUL2004 7.02413.93 8.13 5.65 3.51
397Veljo VASK1974 6.921 9.23
398Kaimo MAISTE1980 6.761 9.01
399Jaanus VILJAMAA1963 6.64211.54 5.05
400Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
401Hendrik LILLSOO2007 6.571 8.76
402Kristo OJA1996 6.52212.45 3.86
403Kardo KUTTI2008 6.45412.5410.90 4.81 0.42
404Maarius KOTSULIM2005 6.39620.26 4.39 2.85 2.32 2.15
405Siim PELLO2007 6.34312.43 5.00 4.96
406Jakob KOPPEL2006 6.13214.89 0.44
407Lembit VASSIL1941 6.091 8.12
408Tõnu TOLM1953 6.061 8.08
409Ats VIRUMäE1946 5.702 9.59 4.66
410Lev MIGDALSKI1939 5.641 7.52
411Karl-Markus JANNO2007 5.58416.42 3.21 3.09 2.07
412Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
413Toomas MATTUS2005 5.261 7.01
414Andrus SIPSAKA1961 5.241 6.98
415Endel REMMET1937 5.161 6.88
416Rasmus SAARE2005 5.13414.68 4.42 3.65 0.03
417Toomas KOPPEL1953 5.042 8.27 4.34
418Kalev HUNT1951 5.001 6.66
419Nikolai KUHA1941 4.961 6.61
420Konstantin RAZDOLSKI2007 4.671 6.22
421Henri PERILLUS2005 4.65516.73 2.36 2.33 1.37 0.47
422Aimar JAAKSON1978 4.292 5.87 4.85
423Rando JAAKSOO2007 3.761 5.02
424Tiit PLOOMPUU1951 3.591 4.79
425Mattias PIHU2004 3.472 8.30 0.38
426Toomas NAELAPää1950 3.302 5.23 3.02
427Kert PIIRAK2008 3.171 4.22
428Alari UUSNA1969 3.131 4.18
429Sergei MUIZNIEKS1978 3.092 7.53 0.19
430Uku JOONAS2008 2.982 5.12 2.33
431Jaan MILJAN1947 2.901 3.86
432Uku VIISPERT2004 2.812 4.21 2.82
433Ants TAMM1943 2.742 5.33 1.51
434Stefan KIVIL2009 2.702 3.94 2.80
435Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.551 3.40
436Rein KIISLER1941 2.543 5.01 3.88 0.07
437Märt VIIDU2007 2.291 3.05
438Kristjan MAISTE2006 2.181 2.91
439Villem PIIRIMäE2008 2.121 2.83
440Romet PAATSI2008 2.112 2.93 2.35
441Martin TõRRA1941 2.113 3.66 3.53 0.24
442Agu KOPPA1947 1.871 2.49
443Raivo MITT1971 1.761 2.35
444Otto Georg KIKERPILL2005 1.751 2.33
445Erik KERSNA2007 1.582 2.34 1.61
446Uku NõMM2009 1.571 2.09
447Jan-Erik KäRNER2006 1.452 3.58 0.04
448Hans-Kristjan KUNINGAS2003 1.092 2.60 0.12
449Pjotr AKSJONOV1948 1.082 1.92 0.78
450Martin PETTAI1983 0.981 1.31
451Mario MADDISON1979 0.901 1.20
452Reno Robin REHEMETS2008 0.891 1.19
453Ivo TAMLA1960 0.881 1.17
454Karl-Mattias JUHKAM2009 0.832 2.02 0.05
455Hugo RüüTLI2008 0.822 1.51 0.55
456Magnar MõTTUS2007 0.823 2.47 0.34 0.09
457Reigo KEEM2007 0.723 1.50 0.63 0.42
458Anton ROOLAID1977 0.663 1.62 0.61 0.10
459Anti TOHVA2008 0.591 0.79
460Andres KEERNIK2009 0.521 0.70
461Jasper KäRNER2010 0.511 0.68
462Teet BELJAEV2002 0.461 0.62
463Roland JOHANSON2007 0.411 0.54
464Ando VIISPERT1976 0.411 0.54
465Karel Markus KäHR2009 0.251 0.33
466Aleksandr GNIDENKO1961 0.221 0.30
467Hannes TAMMISTE2008 0.152 0.35 0.02
468Ranet RäNDLA2008 0.141 0.19
469Sander LEPP2008 0.132 0.23 0.10
470Tanel LAANEVäLI2008 0.061 0.08
471Erik Marten ZERNANT2009 0.061 0.08
472Martin ILVES1942 0.041 0.05
473Hans Gustav KõLJALG2004 0.041 0.05
474Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 88.88
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind