Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988111.027114.93113.98111.24107.92107.02
2Lauri SILD1990105.328108.91106.28105.40103.61102.42
3Kristo HEINMANN198997.8611101.65100.96100.0794.5692.08
4Sander VAHER198589.676100.5692.3192.2185.8377.45
5Ats SõNAJALG199084.511493.8986.8886.8477.9377.03
6Sergei RJABõSHKIN199284.341097.1694.5782.6976.5470.74
7Jaagup TRUUSALU198876.371079.4576.6276.3976.3373.04
8Reimo LIIV199473.711676.9774.9472.8472.0371.75
9Reigo TEERVALT199473.361381.9672.1071.4071.1070.23
10Uku-Laur TALI199272.89982.1375.1075.0367.9564.23
11Andreas KRAAS197872.77978.9074.6973.1669.7067.41
12Kaarel Hendrik ZERNANT199869.211474.6971.8569.9965.5164.00
13Andres SAETALU199568.701674.8171.8868.0166.5862.24
14Alar KUME199066.491870.5067.6767.3563.5463.38
15Hannes POOLAMETS199465.601371.6765.8564.7563.0562.68
16Kaarel VESILIND200065.16770.2668.2967.3261.1058.85
17Siim KLAIS198664.301566.9864.9264.6262.6462.35
18Alar ABRAM197261.941268.5564.4459.9458.7458.03
19Ain FJODOROV197261.461165.5563.4659.9259.8558.52
20Andrei NIKITIN196861.161163.4961.2660.9260.2659.87
21Tiit TäHNAS198060.991569.9461.9758.6157.4157.03
22Kustu KüNNAPAS200160.661969.7360.3358.0557.8257.35
23Tarmo SIIMSAARE198160.38766.2562.5761.4555.9255.72
24Oliver KüTT199860.281061.7661.0560.8259.4758.31
25Kiur Erik EENSAAR199959.671463.3060.1559.8658.4956.55
26Hando ALLMANN200159.552263.2658.9958.9458.3958.19
27Sander PRITSIK200159.542363.4160.3359.9057.3356.73
28Alar VIITMAA197059.32566.3363.4160.0953.9852.77
29Tiit TALI196058.451260.6760.2257.9056.7456.73
30Randy KORB197158.151064.7858.7357.1755.9054.19
31Sander MIRME198157.821161.7859.7056.6556.2954.67
32Kenny KIVIKAS199157.083102.3898.4184.63
33Meelis ZIMMERMANN196856.781460.3658.3855.9055.5253.74
34Mati TIIT197156.65764.1858.4854.2453.8652.51
35Raivo REIMAN196956.54960.9559.5455.5254.0352.65
36Priit PääSLANE196756.511062.0055.9355.8454.4754.29
37Kaarel KALLAS198256.421561.5856.4555.6454.3254.10
38Mart KOPPEL196956.272358.8656.8455.7455.7054.20
39Meelis MERENäKK197456.221059.3357.2356.5956.5251.43
40Maido KALJUR196056.112158.9857.2755.6454.6154.06
41Tõnis LAUGESAAR199455.78474.6873.8665.5664.81
42Mati KORROL197355.552158.1256.3054.5954.5554.18
43Andres RõõM199955.46865.3858.7957.4749.1246.55
44Kristjan KARABELNIK198155.45562.0458.7753.0151.9651.47
45Janek KäHR198355.401957.6957.2556.2153.6552.19
46Inno LING196555.291458.0257.1555.7052.8752.72
47Raivo PELLJA196454.751261.6356.4955.3351.4448.87
48Kaido HALLIK197354.70758.4355.5554.8353.2751.41
49Mati MäGI197854.281756.0756.0153.9653.4151.95
50Kaido NURJA196954.111156.4656.3954.4352.5850.67
51Antti ROOSE196454.011658.4653.6452.9452.8752.15
52Allar KIVIL197653.75556.5656.0756.0251.6448.45
53Ilmar UDAM197353.231460.6954.5150.8950.3549.72
54Jaanus REHA195953.021460.2254.5951.1749.8049.32
55Tõnu TäNAV196352.62556.2554.2752.4450.7449.38
56Rain EENSAAR197452.59475.0368.4861.5657.90
57Allar PADARI196852.181158.4458.3248.2948.1047.76
58Raivo LAANEMETS196852.15654.7353.3351.4851.1050.12
59Karel-Sander KLJUZIN199952.01564.2157.4453.9744.3740.06
60Eduard PUKKONEN196051.961055.7053.1051.2151.1348.68
61Erko JAKOBSON197951.931460.3054.4751.3147.8945.70
62Andres TALVER196051.871654.7152.5451.6651.1149.33
63Timo PALO197951.75960.3553.0652.4947.7145.13
64Taivo TIMMUSK198351.68758.6756.8648.4548.1746.27
65Raido LAIDLA198651.56658.4153.4651.5748.2546.12
66Danilo PIHT197251.551854.6052.7851.7349.8948.77
67Kaupo JäRVE197451.261456.0053.5151.3047.7647.75
68Mati PREITOF196051.232058.3050.6050.1848.5848.51
69Urmas SULAOJA196351.08857.0053.8748.9048.5847.04
70Paavo RõIGAS196950.871055.6751.0249.6049.4048.64
71Heino OLLIN199650.73385.5685.4282.68
72Raio PIIROJA197950.69560.2153.0551.1146.7342.36
73Rasmus KRUUSA200049.93563.6055.5952.9148.3029.23
74Kaljo JULGE195749.861553.3349.8949.2748.4048.40
75Vjatseslav SAFONOV200249.291156.6354.5150.6342.3642.32
76Raiko MARRANDI200149.261060.3252.0345.2444.5644.17
77Mart KüLVIK196049.26852.1650.7449.7048.6045.08
78Tõnu ILVES196349.031450.4649.7149.5047.9047.58
79Lauri BEILMANN197648.82754.6154.1750.3947.8237.11
80Lauri PäHN199848.78564.1964.0244.2739.9531.49
81Tarmo KLAAR197448.772550.6149.5448.7247.8247.15
82Taivo TALI196648.621052.1950.9448.1946.0245.78
83Vladimir SAVINOV196448.62858.2447.6146.4745.6745.12
84Tanel KANNEL197348.25551.4950.3249.5047.8542.11
85Martin AUNIN197147.791152.0950.8147.3545.4543.27
86Jürgen JOONAS200347.661853.1847.9846.5745.8244.73
87Raul LAAS195947.571752.7649.0145.9945.1244.96
88Ott RAKKASELG197947.56856.0848.1345.7845.0442.79
89Eerik PRIKS200147.521053.8649.4845.5145.0243.74
90Meelis MäLTER197547.411049.8049.3546.1145.9145.88
91Arvo KIVIKAS195047.311351.2250.8745.3545.3143.79
92Toomas MAST196447.16658.4851.4545.8342.4137.61
93Rain JAAKSOO198346.791152.0247.4947.3347.1039.99
94Dag AINSOO197746.65554.5747.6844.6043.4142.99
95Enn JAAMA196946.65651.0750.2549.0943.4239.41
96Raido KISS200046.451351.4248.5944.9243.7343.60
97Dmitri SHVED197046.45650.9547.4146.3145.3442.22
98Raul KANGUR197046.261349.1747.4145.4744.7744.46
99Marek KARM199046.09469.2355.3854.8550.98
100Margus KLEMENTSOV197245.751047.4446.5446.1945.1243.48
101Olle Ilmar JAAMA200445.741454.1246.9243.2842.3642.01
102Erik AIBAST197345.48466.0662.0950.3048.95
103Ivo MILLER197745.191450.8946.2145.2642.0041.61
104Lauri RUBERG198745.14851.3048.8843.8541.1840.48
105Aleksander KEPLER200145.131447.2046.1544.8444.4243.06
106Ülo VIRU196445.03851.4350.0644.9642.4336.28
107Priit TALU197244.94750.9648.5148.2341.1435.87
108Toivo SAUE194844.75752.3845.5542.9142.4340.50
109Rein UNT194944.311446.6845.9643.6043.1842.15
110Jüri ROKKO195344.172546.3446.2643.0742.9642.20
111Tõnis JääDMAA200244.121648.7745.5445.2344.5436.52
112Andrus RäMMANN196044.121453.2442.7142.0941.2841.27
113Mairo KIRSS198044.06651.8845.0942.9942.8937.46
114Kevin HALLOP199744.05655.2651.5444.1235.2134.11
115Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
116Väino ELLAMIK197143.82648.7244.2742.5542.4341.15
117Tarvo AVASTE196943.76459.6855.6253.9949.52
118Heini TAMMIK195343.392247.9846.5641.6840.8839.86
119Vladislav PAHHOMENKOV197143.381149.5543.5741.9141.5740.32
120Lauri OLLI197243.07948.3045.5443.3142.3435.88
121Vallo VAHER197642.94846.8845.9645.6939.4936.70
122Kai SAKSMAN195042.53843.6143.2542.7642.3440.68
123Lauri TARLAP197542.511950.7745.5445.1938.1232.95
124Mihkel NAHKUR195942.251044.5444.0642.4841.8338.36
125Mihkel MAHLA200342.241450.8243.4941.8939.4935.53
126Maksim GUREJEV196342.22645.9043.6142.5739.8939.13
127Samuel KOLSAR200342.081343.8343.1242.4440.8040.19
128Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
129Marko KüLAOTS197841.811249.0541.0841.0239.4238.50
130Arthur RAICHMANN197241.74549.2343.2340.1038.5337.59
131Madis OSJAMETS198141.47843.8243.6143.4840.4635.99
132Indrek LILLSOO197341.45647.2841.7141.6540.4536.18
133August JAKOBSON200641.251846.3445.7740.5437.7335.87
134Riho MäNNI195141.181445.0342.7441.7238.7637.64
135Erki KRIKS197640.81744.3842.6739.6838.9138.39
136Rein ROONI195740.791442.3541.3141.0040.5138.76
137Andrei MITENKOV196240.52646.5241.2739.6938.6236.48
138Koit PAASMA195040.431244.3440.9339.9239.3537.61
139Jüri MERIRAND195540.401846.4145.9037.2436.4935.96
140Rein KRIKS195139.891642.5241.1038.9938.8138.02
141Anders ÅKERMAN197339.84452.1950.2749.9546.81
142Artur SOO200339.722243.9842.2439.6436.6536.08
143Tiit TATTER194839.561441.7041.2438.4238.2538.21
144Rafael GORDON194638.821344.1239.8438.4835.8335.83
145Raivo PANKER196538.691641.5741.1638.1336.3336.26
146Peep KOPPEL194638.622141.1239.3238.1137.8736.70
147Martin Erik MARIPUU200238.26945.6740.5640.4835.4829.12
148Sven ORAS198938.11648.0340.1239.5532.5730.29
149Jaak ROHTSALU196037.95844.9444.2636.0935.3529.13
150Mihkel MäLTER194537.901839.4339.1038.1036.5036.37
151Ülo VAINURA194637.901340.8740.2738.4836.2033.66
152Urmas LAEV196237.80741.0038.6437.3636.8635.14
153Kalev RUBERG195937.64840.8439.4436.8335.6535.44
154Rain LILLSOO197037.51550.5345.0741.1432.5718.25
155Margus MARRANDI197337.43544.4544.3540.1836.4121.77
156Anti PARIK195337.411640.8839.4936.0535.6535.00
157Markus KALJUR200637.372044.2442.0640.7032.3327.54
158Mehis MURU198937.12467.6160.2150.42 7.37
159Martin MURAKAS198937.03644.4541.5140.2229.6429.31
160Märt KESKüLA197636.93550.9039.1436.4433.5624.62
161Lauri LEPPIK196436.891940.6236.6836.2635.7435.14
162Sixten SILD196436.76549.8337.9836.4934.6424.85
163Urmas TAMMEMäE196036.66638.9938.6537.8837.5730.19
164Alar ALAJAAN197936.621446.9840.6539.8227.8427.82
165Aleksander PRITSIK196236.051239.9438.6535.9033.0132.76
166Sander NAHKOR198836.03454.4354.3637.6233.72
167Tago TEETAMM197535.72640.9935.3835.3034.8432.08
168Enar NõMMISTE198735.71447.5146.4842.9641.58
169Kristjan-Martin KIRJANEN199435.331042.7037.1434.4432.1130.25
170Jürgen EINPAUL198335.11362.8459.7552.96
171Tarmo TARLAP197034.59536.9236.1134.9432.7032.27
172Toomas TALUMAA197034.54642.9240.7035.5433.1320.41
173Rein HANSTEIN194934.401335.2535.0134.4133.9433.38
174Indrek ÜMARIK196534.34361.3758.5551.80
175Silvar SAVOLAINEN197434.14940.7540.2033.5530.0426.15
176Rain VELLERIND196533.96741.4136.6233.1230.1828.48
177Eero RUOKAMO195333.96541.8036.2032.5729.7929.43
178Nansen PALO200533.941842.1638.4333.1930.7825.15
179Jaan VIIRMANN200233.88549.8840.2236.6234.26 8.40
180Raivo ERIK196833.61443.9843.8942.4137.77
181Tõnu LILLELAID198033.54452.5145.1343.8426.21
182Lauri MALSROOS198633.39366.1259.7041.13
183Vello POST195833.39736.8335.5634.1631.5628.82
184Andrus VIILMA197833.381137.6535.8134.0430.1729.21
185Kristjan LEIGER197033.34935.8635.7933.8231.9529.27
186Peeter PIHL198433.18287.5078.42
187Lembit NöPS195133.161339.9233.8832.6430.5728.79
188Tauno KURE195733.081042.0233.4530.4830.3229.15
189Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
190Koit KOLSAR197732.90844.6839.4231.4725.8623.07
191Toomas TARVE196332.89443.3642.5441.7736.79
192Olev PIIRISILD200432.311141.8630.9030.7229.0529.02
193Udo LüüS195532.241641.5932.3929.7128.9628.57
194Kalle NELK195032.241541.6732.0929.8529.3828.23
195Guntis ARNICANS196832.21361.0957.7042.26
196Kalju TOOMAS194731.921033.6233.5132.8130.0829.56
197Tiit PLOOMPUU195131.871238.6631.7931.4230.3327.13
198Mart OSTRA196931.75638.7535.3329.8229.8025.03
199Andrus SIPSAKA196131.701042.9929.2929.1528.5628.53
200Veiko VINKEL199631.59456.0239.6536.8825.40
201Jüri JOONAS199231.56545.5040.9137.2428.97 5.19
202Siim LANNES197831.28736.5136.0431.4727.7424.63
203Mehis UDAM200430.951036.8733.4832.1827.9024.30
204Ossi PRIKS200530.821247.9030.1326.1025.3324.66
205Tarmo KUUB197830.56450.2337.2036.4328.93
206Rein ZAITSEV196930.00537.6136.0629.3329.0717.94
207Jaak REIMAA195529.92836.7731.7528.4327.9524.72
208Ott-Kaarel KALM199129.89547.2643.0328.6616.0414.47
209Chris Marcus KRAHV200529.572042.4131.4125.5625.0123.48
210Oliver IMMATO198629.35349.3749.1448.24
211Tõnu SIKKAL195529.34833.6029.7629.3227.0227.01
212Toomas VOOLAID196629.33732.3331.6528.4627.4226.77
213Jaanus JõGIS197629.15452.7538.4536.9617.57
214Heno IVANOV197628.62349.2649.2244.62
215Toomas TELGMA196528.53937.7835.3424.7123.7121.11
216Heiti HALLIKMA197028.51354.4545.9042.19
217Olle KäRNER197728.48280.1162.27
218Kurmet KUTTI200528.221438.9536.2124.2520.9520.76
219Aimur RAUDSEPP195528.17831.7231.3829.7029.5518.49
220Jaak JAAGUS195628.13734.8331.0326.9926.3021.50
221Andres VIIRA196727.97638.7232.7228.5023.8716.05
222Tõnu RAID193927.951931.0329.1927.1226.6925.74
223Tarmo RAIDMA196927.76441.3438.1334.3125.03
224Silver EENSAAR197827.61271.6366.43
225Heiki SAVITSCH197227.50537.2335.1330.2317.4917.44
226Ragnar KRANBERG200227.47444.9738.4633.6920.23
227Sander ANNUS197327.09345.6945.2944.46
228Indrek SAAREPERA196826.97436.7734.7932.5730.74
229Mihkel JäRVEOJA198626.93271.9962.67
230Kalmer KEEVEND195726.751040.6032.1624.2219.2217.56
231Tarmo TOLM197926.73349.4243.3640.86
232Karmo TISLER200026.332030.3029.1826.0023.6822.48
233Enn AEDNA194426.251234.0824.8924.6624.1323.50
234Ahto KARU195525.94732.2226.8226.6523.2120.81
235Timo KUDRE200525.801431.7631.6523.9222.1319.54
236Hanno-Laur KUNNUS200125.501027.2126.1825.9325.0523.15
237Viktor KASSATKIN197125.49343.3642.7241.38
238Märt KIVILA198225.33346.6641.7738.23
239Madis HAUG196525.091133.1324.3723.5523.0321.39
240Ülo TIMUSKA196125.09439.6539.5328.3017.97
241Valeri KURAGIN197325.08437.6435.5327.5924.62
242Indrek VIIKMAA197125.01627.6327.0425.7223.2821.40
243Tõnu ILLARU197124.97345.7739.8539.21
244Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
245Marti RANNE196924.65438.6733.0429.2022.34
246Mihhail TAIVERE194024.641427.8824.3623.8623.6623.42
247Olavi LOO197124.37343.8341.4536.57
248Juhan BACHMANN194324.361627.4924.6624.2823.0722.30
249Kalvo KRIISK197924.36530.9725.3224.7524.4416.31
250Indrek REITSAK197724.30348.6744.7828.07
251Rauno PAHAPILL200024.29830.2625.6422.4921.6521.41
252Lauri Juhan LIIVAMäGI198124.18346.4540.2934.18
253Kaspar KAROLIN200524.011735.6722.8822.6919.6819.15
254Daniel VASSER198323.87346.7640.9831.63
255Ragnar ILP197923.64836.5331.5120.1215.8614.16
256Eero MõTTUS197423.51346.2239.3631.97
257Hannu PLOOMPUU198723.43342.0538.0837.01
258Alar ASSOR198523.32347.0942.1227.39
259Pear POST196623.25343.9941.1731.09
260Aivar MEINDOK196223.11341.3138.2036.02
261Anti SULAVEE198322.67262.4550.89
262Kristofer PäHKLEPA199922.43436.0630.0126.8919.19
263Indrek MAHLA197622.41627.1924.5122.1121.5116.75
264Rünno SULG197322.221333.7623.1319.0317.9717.21
265Viljar VAINOLA197522.03925.8325.2820.6620.5117.86
266Jaanus VILJAMAA196321.97532.0830.2225.1719.41 2.96
267Mati POOM194421.842123.5223.4522.2420.2119.80
268Bert Joosep PANKER200621.722226.0221.9821.9419.5919.09
269Ain NEMVALTS196821.41336.9436.5333.58
270Margus LEHTME198221.37437.5033.6630.76 4.92
271Ando POST196021.30337.1935.9833.31
272Elmo PäRNA194421.291526.5224.7219.9318.1217.17
273Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
274Ralf KIVIL200521.20626.3624.4824.1521.09 9.94
275Artur RAUK198621.18258.8047.10
276Siim TURBAN200121.12631.3024.9719.3318.3911.61
277Rene POST199220.89261.2743.16
278Otto Toomas KIBENA200120.881623.1121.3021.0319.5819.36
279Endel REMMET193720.79722.8322.2421.0519.7218.11
280Igors BOGDANOVS196920.72430.0326.1724.5122.89
281Matti BETLEM196020.61337.5235.7629.75
282Kalmer KOOSAPOEG197220.48439.4933.6222.77 6.50
283Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
284Mart ELLER197219.85336.2132.1530.90
285Rein KüTTIM193919.81429.3125.6722.6521.44
286Priit POOPUU198019.81255.8843.16
287Heiki RAMMUL194819.49723.4223.1022.7922.22 5.94
288Renno MERENäKK200519.451023.9722.2819.5215.7415.72
289Jüri TäHEMAA194419.431021.3619.9219.1218.4318.34
290Raul HINDOV196819.38248.8548.05
291Markus JUHKAM200719.352021.8021.4819.3418.9115.23
292Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
293Mattias MAIDLA200319.211834.9616.6515.5514.8114.06
294Agu KOPPA194718.771821.1319.3318.4317.9017.06
295Aleksandr SHVED199218.76251.0142.78
296Väino AUL194818.47438.3228.6919.92 5.44
297Heikki KYYRöNEN194618.44334.7431.7125.75
298Märt MARIPUU198118.42432.4625.9017.3516.37
299Nikolai KUHA194118.41923.2321.9417.1015.4114.37
300Raiko ALLIKSAAR200618.26732.2617.1216.7714.3310.83
301Tiit POOPUU198118.17250.7840.09
302Gert SAAMANN196818.14330.9330.8028.97
303Argo KAUGE196418.12434.3330.8822.87 2.52
304Andres KäVER197418.03535.4430.8212.50 6.01 5.39
305Arne KOLK195017.87523.4822.0117.2813.8712.73
306Sven RINGVEE197917.84336.0735.4717.65
307Ants TAMM194317.711618.6618.5418.3816.6016.37
308Mikk PõDRA198417.52336.3330.1821.09
309Priit ÖVERUS196617.45247.6839.59
310Maanus UDAM200617.301320.7218.1317.0415.6114.98
311Riho KLEMENT198917.19334.0033.9318.04
312Mart ARU197417.17247.1138.72
313Margus JAANUS196217.06331.6328.9424.71
314Ragnar ROOBA200217.03248.0037.14
315Kevin Markus KORROL200416.99831.3023.1512.2510.37 7.88
316Johannes TASA195016.87244.2840.06
317Ando VIISPERT197616.83941.7320.9012.47 4.86 4.20
318Tammo ESTA197416.79243.3840.56
319Fred NEEDO198316.78242.9240.97
320Toomas MARRANDI197916.76246.0737.71
321Jakob KOPPEL200616.741324.9018.0615.8712.5012.39
322Mati PILT195116.46328.3027.0726.91
323Paul AUG195115.92245.2634.32
324Alo SäKK015.54248.1029.60
325Oliver KIMASK200415.511718.9217.7716.4714.2510.12
326Laur-Rogert SULG200615.412117.7916.5315.5914.3112.84
327Kerdo MäNNILAAN200315.41436.6216.3514.45 9.63
328Magnar ALEV197215.41238.5738.47
329Peedo PIHLAMäGI195815.38241.5035.40
330Mihkel JäRVE198515.31437.8416.6312.82 9.26
331Sander SAARING200515.27335.4723.2517.61
332Raul OLESK196015.22330.7323.8821.48
333Martin TõRRA194115.20820.0018.6113.4811.9911.93
334Martin KAUP197515.12245.3930.21
335Maido MäOMA198415.09240.3535.08
336Kaarel BARINOV198514.94238.7735.93
337Marko SüLD197814.90334.7320.1219.65
338Ilmar KIRJANEN195014.33334.5323.1913.91
339Kardo KUTTI200814.311233.3615.0314.55 4.39 4.21
340Aivar SARAP196914.12251.9918.60
341Erkki LEPIK197614.09243.0027.44
342Ragnar LEIMANN198113.93439.1518.0311.58 0.89
343Jonatan KARJUS199113.83169.16
344Aare LIMBERG195313.78324.4423.6520.83
345Markus PUUSEPP198613.59167.97
346Riho KOKK195613.57234.8133.02
347Marek NõMM197913.48167.41
348Mihkel ABRAM200313.44527.4418.99 8.63 8.43 3.73
349Karel KURAGIN200113.43522.8019.2112.58 9.22 3.36
350Indrek KAROLIN197313.36243.1423.64
351Timmo TAMMEMäE198413.26166.30
352Janar SAKS200213.14519.7015.7010.2310.0410.03
353Aares FJODOROV198013.10239.8825.64
354Maarius KOTSULIM200613.071216.3913.7813.3211.2210.64
355Arne SAMMEL195512.99233.0731.88
356Erkki PENU197112.75245.2618.49
357Rasmus SAARE200512.751218.3412.2212.1510.7210.31
358Martti PARVE196112.57162.84
359Oleg KOSHIK198512.49416.9816.4014.8214.23
360Meelis MäLBERG197012.43237.6924.47
361Mati RANDOJA194912.40333.6328.22 0.14
362Andy KARJUS196612.34231.5430.15
363Jakob VESKE200312.32517.6415.1412.94 8.84 7.03
364Ago KäIS195312.23232.9628.20
365Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
366Tarvo KLAASIMäE198112.05160.25
367Marek MäOMA198611.87159.35
368Kaspar MILL200411.85719.1115.4114.72 6.61 3.39
369Tarmo PERTEL198311.73243.3515.32
370Matti YLILUIKKI196511.72158.60
371Neeme LOORITS196811.71158.53
372Allan ANNISTE196411.57322.0120.0815.78
373Ranno KANNEL200511.55339.4415.28 3.02
374Risto RANDMA197711.33237.3019.33
375Kaspar Mathias KORROL200711.26429.8222.04 3.54 0.89
376Heljus SAKS198911.25244.6611.60
377Urmo KESKüLA197711.18155.92
378Jaan TARMAK198511.15155.73
379Joonas HALAPUU200010.90234.2320.27
380Ilmar MõISTLIK194410.79422.3014.2411.21 6.18
381Tauno MURAKAS198010.42233.3318.75
382Andre NõMM197410.34151.72
383Kaur KASE198710.33151.67
384Aare HUIK196910.29227.0824.38
385Toomas KOPPEL195310.25229.2821.97
386Taavi TATSI197810.18150.88
387Toomas TAMMER197610.14150.71
388Kerto KAASIKU2007 9.89521.1214.08 7.38 6.26 0.59
389Veljo VASK1974 9.88149.42
390Martin OSMIN1979 9.86149.32
391Arvo SALA1970 9.81149.07
392Martin VILISMäE1989 9.77148.84
393Jaan AINELO1958 9.76231.1417.64
394Andres LAUBA1977 9.74148.69
395Kaido EICHFUS1975 9.61148.06
396Einar LUUP1965 9.54147.71
397Marten VUNUKAINEN1991 9.52147.62
398Gion SCHNYDER1986 9.52147.61
399Jaak TEPPAN1984 9.49147.43
400Kirill KLENSKI1978 9.40146.98
401Toomas NAELAPää1950 9.36814.9810.48 8.54 7.57 5.24
402Juho WESTERLUND1989 9.24146.18
403Siim PELLO2007 9.121020.19 8.50 6.64 5.37 4.92
404Veiko HINTSOV1969 9.08145.42
405Oliver ANNUS2003 9.06244.71 0.58
406Toomas MATTUS2005 9.04715.9511.82 7.72 7.00 2.70
407Mart SOOBERG1978 8.94315.6614.6714.38
408Marek ATONEN1977 8.94144.71
409Henri PERILLUS2005 8.92812.1510.2410.07 9.39 2.77
410Raul KUDRE1970 8.91144.55
411Uku AASRAND2004 8.87144.36
412Stanislav TOLMATSOV1986 8.86334.91 6.72 2.69
413Marko TEDER1985 8.85144.25
414Ando LAVRITS1979 8.80143.98
415Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
416Marek PRITSIK1987 8.78143.91
417Martin ILVES1942 8.77318.3817.37 8.08
418Rudolf MüRK1942 8.76318.2717.07 8.48
419Rain MURU1980 8.72143.60
420Timo SUPPI1978 8.71143.57
421Tiit OLJU1954 8.71419.4810.09 7.44 6.56
422Urmo LIBLIK1982 8.71143.54
423Villem PIIRIMäE2008 8.68913.5712.53 6.90 5.26 5.14
424Silver REBENITS1978 8.66230.0713.23
425Aleksander HLEBNIKOV1971 8.62710.82 8.67 8.42 7.83 7.36
426Karli LAMBOT1970 8.55226.8015.94
427Joe LEPP1967 8.53142.67
428Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
429Mart JAKOBSON1972 8.49221.4021.04
430Kalev KüLAASE1981 8.48142.39
431Tõnu KUUSIK1956 8.46518.06 6.59 6.54 6.09 5.04
432Hendrik LAANEMAA2003 8.32416.6413.96 7.82 3.20
433Jürjo LOKK1982 8.30141.51
434Siim VANAHANS1980 8.27141.34
435Alari LUMBERG1982 8.21141.03
436Jaanus AUS1974 8.13140.64
437Rait PALLO1974 8.05140.23
438Martin TAMPUU1999 8.04235.45 4.74
439Johannes EHALA1986 7.94139.71
440Tõnu NURM1947 7.88139.40
441Mikk TALI1988 7.85322.3016.51 0.42
442Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
443Ahti BLEIVE1967 7.81139.05
444Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
445Paul PIIRIMäE2006 7.72510.96 8.88 7.93 5.65 5.18
446Ragnar KRUUSLA1985 7.66138.29
447Priit POTTER1981 7.43137.17
448Mait TõNISSON1973 7.43137.16
449Michael RAER1983 7.25219.9316.30
450Aimar JAAKSON1978 7.21332.05 2.59 1.43
451Aleksei SPIRIDONOV1972 7.19220.2915.67
452Madis LEPIKSAAR1989 7.19135.93
453Kaspar ANNUS2006 7.18135.91
454Tanel SAUE1974 7.13235.04 0.60
455Karel JUNG2007 7.0911 8.92 8.10 6.77 6.44 5.24
456Johan ALENIUS1967 7.06135.28
457Tarvi OLLI1978 7.00134.99
458Mati KALLEMETS1947 6.99220.6614.31
459Allan ROOSIMäGI1985 6.92417.0913.17 4.31 0.03
460Heino REBANE1954 6.88134.41
461Tanel PAPP1995 6.86134.30
462Ardi KALJUVEE1983 6.83134.17
463Tarmo LILLSOO0 6.82134.09
464Marlon VIRVE2006 6.726 7.97 7.50 7.37 5.43 5.33
465Tõnu JääDMAA1966 6.71321.9311.47 0.15
466Harry VEIDE1952 6.69133.45
467Lembit VASSIL1941 6.65317.1514.14 1.94
468Raido AREN1983 6.54132.70
469Andreas TäHNAS2003 6.54513.77 7.85 7.66 1.93 1.47
470Marios TAMMES2001 6.52132.62
471Jaan KALLAK1981 6.51132.54
472Daniel SIBUL2004 6.50622.20 6.35 2.55 0.92 0.49
473Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
474August ALBERT1964 6.31131.54
475Marek LEINER1973 6.23131.16
476Pärtel KüLVIK2007 6.1313 8.29 6.51 6.09 5.14 4.62
477Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
478Paul POOPUU1958 6.06130.30
479Aigar PINDMAA1957 6.05130.26
480Mati KüLAASE1949 6.03130.15
481Jukka KARVONEN0 5.99129.94
482Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
483Villu SERV1999 5.96129.82
484Leonid MALIKOV1979 5.96129.82
485Jüri VANAVESKI1966 5.95129.75
486Martin LIIDLEIN1993 5.93228.58 1.06
487Joosep AINJäRV2002 5.92419.53 6.08 3.97 0.04
488Mati KARP1952 5.87216.5612.79
489Rait LILLE1971 5.84129.19
490Rando MARRANDI1996 5.82129.08
491Roman SHVED1970 5.76219.05 9.76
492Kunnar VAHI1972 5.74128.71
493Sergei SHVED1967 5.64218.34 9.84
494Meelis LAURIMAA1983 5.55127.77
495Veiko LILLE1983 5.53127.67
496Robin OLLI2007 5.49810.51 4.91 4.63 4.34 3.08
497Aarne IDAVAIN1952 5.49314.89 7.14 5.42
498Arvo SOOSALU1952 5.46127.31
499Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
500Raivo ARU1976 5.33126.65
501Mati OJANDU1951 5.33126.63
502Rando JAAKSOO2007 5.3112 7.79 5.03 4.68 4.58 4.49
503Andres PAE1970 5.14125.70
504Priit TRUUSALU1963 5.14311.43 9.15 5.11
505Mattis ALLIKSOO1979 5.12125.60
506Meelis KADAK1984 5.10125.52
507Mati TATRIK1965 5.08125.40
508Sander KOLLOM1971 5.03125.16
509Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
510Raivo MITT1971 4.97310.6110.58 3.65
511Indrek JENTSON1964 4.90219.23 5.29
512Sergey SELEZNEV1990 4.89124.47
513Sass SAAT1986 4.89124.44
514Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
515Ardo PAJUR1974 4.81124.05
516Jüri PüSSIM1942 4.77212.7411.11
517Romet SUTT1995 4.71123.54
518Romet KRIKS2007 4.6913 5.01 4.96 4.85 4.40 4.23
519Kalev HUNT1951 4.66123.32
520Kaimo MAISTE1980 4.64123.18
521Arto RAMMUL1976 4.63216.88 6.27
522Audun PALO2008 4.5414 5.64 4.66 4.26 4.16 3.96
523Jaan OLVET1969 4.49122.45
524Madis ORAS1950 4.46122.28
525Laurits RüTMAN2005 4.334 8.71 5.29 4.10 3.56
526Peeter SALONG1982 4.32121.62
527Lukas DEININGER1998 4.26121.31
528Raul ADARI1990 4.24219.20 1.98
529Otto PLUUM2006 4.174 9.46 6.87 3.00 1.53
530Jüri KADAJA1953 4.11120.57
531Mart VERNIK1977 4.11120.53
532Rain KAUGE1994 4.07120.36
533Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
534Indrek ROOS1978 4.05120.26
535Tormi VAHAR1991 4.04120.20
536Jari JULGE1993 4.00120.00
537Indrek ROASTO1980 3.98119.88
538Vahur PALU1965 3.97119.83
539Mihkel LIIVAGO2003 3.884 8.58 7.16 3.63 0.03
540Emil EENSAAR2004 3.83119.13
541Heini KOPPEL1947 3.81218.14 0.90
542Kaarel PIIRIMäE1979 3.77118.83
543Uku JOONAS2008 3.7511 4.18 4.11 3.73 3.50 3.23
544Erik KERSNA2007 3.7315 4.67 4.55 3.52 3.04 2.89
545Veikko TAMLAK1968 3.68118.39
546Neeme KALDA1983 3.64118.18
547Markus ZIMMERMANN2006 3.617 7.38 7.12 1.29 1.20 1.08
548Sergei MUIZNIEKS1978 3.59117.96
549Georg PAAL2001 3.53117.66
550Robert PIHU2002 3.48213.78 3.64
551Uku VIISPERT2004 3.487 7.74 4.56 2.60 1.44 1.07
552Heinar RADIN1973 3.48212.91 4.50
553Arti ALBERT1980 3.46117.28
554Vahur PAJOMäGI1974 3.44117.21
555Kalev KUKK1951 3.39213.03 3.92
556Ats VIRUMäE1946 3.37212.49 4.37
557Juho HEINRAND1940 3.34116.68
558Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
559Anton ROOLAID1977 3.296 6.79 6.34 3.04 0.20 0.10
560Magnar MõTTUS2007 3.2916 4.03 3.82 3.47 2.96 2.15
561Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
562Evert PADARI1998 3.22211.34 4.76
563Arvo RAJA1961 3.21116.04
564Hans Gustav KõLJALG2004 3.20213.53 2.46
565Kalju TILK1941 3.18214.81 1.10
566Tõnu KARP1957 3.18115.88
567Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
568Jakob VINKEL1941 3.09115.45
569Mauri SINNELä1952 2.99114.94
570Andres KEERNIK2009 2.986 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
571Margus SARAP1965 2.94114.72
572Märt VIIDU2007 2.905 4.70 4.13 3.23 2.09 0.36
573Arseni KRAMARENKO2007 2.86214.10 0.19
574Tanel LAANEVäLI2008 2.8413 4.23 3.52 2.49 2.46 1.49
575Karl-Markus JANNO2007 2.7111 3.77 2.97 2.91 2.14 1.78
576Alo SüVARI1976 2.643 4.99 4.44 3.77
577Andrei SEMENKOV1976 2.58112.88
578Konstantin RAZDOLSKI 2007 2.57112.87
579Andri KEPLER2004 2.55112.73
580Kert PALLO2005 2.50112.51
581Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
582Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
583Vello KROHN1940 2.39210.97 0.97
584Gregor NARUSK2006 2.34111.69
585Siim ROHT2005 2.24111.22
586Kiur KALDMAA2007 2.244 4.30 3.39 2.98 0.54
587Roland JOHANSON2007 2.196 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
588Andre BELJAEV2000 2.162 9.86 0.96
589Pjotr AKSJONOV1948 2.143 8.79 1.87 0.04
590Romet PAATSI2008 2.1310 2.27 2.24 2.24 2.11 1.80
591Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.122 6.92 3.67
592Kerten MATTO2002 2.103 3.67 3.44 3.37
593Mihkel TALI2006 2.076 3.45 3.17 2.50 0.80 0.41
594Anti TOHVA2008 1.9912 2.77 2.00 1.86 1.70 1.61
595Stefan KIVIL2009 1.893 4.33 2.61 2.52
596Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
597Sander BLEHNER1972 1.751 8.73
598Mart VENDELIN1944 1.721 8.59
599Askar NEUMANN2001 1.702 4.79 3.69
600Karl-Mattias JUHKAM2009 1.647 2.67 1.73 1.60 1.45 0.77
601Rein KIISLER1941 1.642 6.76 1.43
602Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
603Janek JõGIS1971 1.581 7.91
604Teet BELJAEV2002 1.531 7.64
605Dmitri JAKOVLEV1988 1.521 7.58
606Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
607Lembit TALLI1949 1.501 7.49
608Reigo KEEM2007 1.468 2.58 1.84 1.36 0.80 0.70
609Erik PETERSEN2006 1.451 7.24
610Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
611Jaan METSA1971 1.331 6.65
612Kevin KASAK2006 1.314 6.41 0.09 0.03 0.01
613Kalju VAIKJäRV1954 1.311 6.54
614Madis MEIMRE1979 1.271 6.37
615Mattias MEIMRE2006 1.231 6.15
616Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
617Emil ÅKERMAN2007 1.062 3.52 1.78
618Ivo TAMM1978 1.001 5.02
619Sven-Andres NIGLAS2004 0.992 3.80 1.16
620Jakob KIRS2006 0.981 4.91
621Henri KERSNA2009 0.922 2.97 1.64
622Ervin PEIK1966 0.911 4.54
623Kristo OJA1996 0.881 4.40
624Kristjan RAAVA2004 0.861 4.31
625Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
626Kusti PRIKS2008 0.831 4.16
627Alari UUSNA1969 0.821 4.12
628Martin Dominik LUKJANOV2005 0.811 4.06
629Heino PEETERSON1937 0.792 3.79 0.14
630Rein EIGER1972 0.781 3.89
631Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
632Ants LIIVAMäGI2006 0.752 2.28 1.46
633Margus MAIDLA1973 0.741 3.69
634Hugo RüüTLI2008 0.675 1.21 0.96 0.71 0.33 0.15
635Rain PAJUR1976 0.661 3.29
636Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
637Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
638Martin PETTAI1983 0.531 2.65
639Juhan MAHLA2009 0.531 2.63
640Reno Robin REHEMETS2008 0.525 1.47 0.70 0.31 0.11 0.03
641Vello LOORITS1941 0.511 2.53
642Alarich PAAS2005 0.481 2.41
643Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.432 2.12 0.03
644Aare AAN1983 0.431 2.15
645Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
646Kaspar KIMASK2005 0.382 1.84 0.04
647Rimo PALUSALU1972 0.351 1.76
648Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
649Robert SANDER2005 0.321 1.59
650Karel Markus KäHR2009 0.322 1.53 0.05
651Oliver KASK2005 0.301 1.49
652Sander LEPP2008 0.306 0.78 0.39 0.21 0.06 0.04
653Manivald JAKOBSON2010 0.271 1.34
654Mairo TOHUS2003 0.221 1.09
655Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
656Dag KIVILA1964 0.191 0.94
657Vladimir VARI1947 0.141 0.70
658Jan-Erik KäRNER2006 0.132 0.57 0.10
659Rein JõGISMAN2006 0.092 0.46 0.01
660Raul JõGISMAN2005 0.071 0.37
661Valter PLOOM1941 0.071 0.36
662Otto Georg KIKERPILL2005 0.071 0.34
663Atso KESKüLA2010 0.071 0.33
664Ivo TAMLA1960 0.052 0.19 0.08
665Aleksandr GNIDENKO1961 0.031 0.17
666Laur LAANETU2006 0.021 0.12
667Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
668Juhan PAE2007 0.011 0.03
669Kaur KOOSAPOEG2007 0.001 0.01
670Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 97.68
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind