Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

                                                

Orienteerumisjooksu koondis

EOL juhatuse 17.02.2020 otsus nr 2279

Kinnitada Eesti orienteerumisjooksu MN21 ettevalmistuskoondised 2020. aastaks: 

A-koondis

Timo Sild                           -  Kaitsejõudude SK
Lauri Sild                           -  Kaitsejõudude SK
Kristo Heinmann                 -  OK Ilves
Kenny Kivikas                     -  OK Ilves 
Evely Kaasiku                     -  OK JOKA
Laura Joonas                      - OK Võru

 

B-koondis
Marianne Haug                   -  OK Võru
Eleri Hirv                            - OK Võru
Teele Telgma                      - SK Saue Tammed
Kerstin Uiboupin                  - OK Võru
Margret Zimmermann          - OK Kape
Heino Ollin                          - Rakvere OK
Peeter Pihl                          - SK Saue Tammed
Sergei Rjabõškin                 - SRD SK
Ats Sõnajalg                       - Harju KEK RSK
Jaagup Truusalu                  - OK Võru
Sander Vaher                      - OK Põlva Kobras
Kaarel Vesilind                    - SRD SK

       

Koondise treener-esindaja Olle Kärner

Koondise abitreener Gion Schnyder

Eesti orienteerumisjooksu MN21 koondiste koostamise alused 2020. aastaks

Orienteerumisjooksu Team 2017 leht Facebookis.

 

Autasustamise nimekirja koostamise alused

 

EOL juhatuse 19.12.2019 otsus nr 2273

Kinnitada Eesti orienteerumisjooksu noorte- ja juunioride ettevalmistuskoondise A-koondis perioodiks talv-kevad 2020 järgmises koosseisus:

1. Kaarel Vesilind M20              - SRD SK
2. Kustu Künnapas M20            - Hiiumaa OK
3. Hando Allmann M20             - OK Võru
4. Vjatšeslav Safonov M18        - SRD SK
5. Mihkel Mahla M18                 - Värska OK Peko
6. Jürgen Joonas M18               - OK Võru
7. Olle Ilmar Jaama M16           - Värska OK Peko
8. Chris Marcus Krahv M16        - Otepää SK
9. Teele Telgma N20                  - SK Saue Tammed
10. Mari Linnus N20                  - Värska OK Peko
11. Lorely Kõrvel N20               -OK Põlva Kobras
12. Johanna Laanoja N18          - OK Põlva Kobras
13. Leana Jete Korb N18           - Värska OK Peko
14. Birgit Rõõm N16                 - OK Ilves
15. Maria Eller N16                   - Hiiumaa OK
16. Brigitte Panker N16             - OK Ilves
 

Koondise treener-esindaja: Elo Saue
 

Eesti orienteerumisjooksu noorte- ja juunioride ettevalmistuskoondise A-koondis perioodiks talv-kevad 2020

Eesti juunioride- ja noorte orienteerumisjooksu koondiste koostamise alused 2019. aastal

 

Suusaorienteerumise koondis

EOL juhatuse 07.08.2020 otsus nr 2309

Vastavalt Eesti Orienteerumisliidu ettevalmistuskoondiste statuudile (kinnitatud EOLi juhatuse 20.01.2018 otsusega nr 2138) kinnitada suusaorienteerumise MN21 ja noorte-juunioride ettevalmistuskoondistesse 2020/2021 hooajaks järgmised sportlased:
 

MN21 A-koondis:

1.  Mattis Jaama                  - Värska OK Peko
2.  Daisy Kudre                   - Värska OK Peko
3.  Doris Kudre                    - Värska OK Peko
4.  Epp Paalberg                  - Rakvere OK
 

MN21 B-koondis:

1. Kevin Hallop                    - Värska OK Peko     
2. Kaisa Rooba                    - Rakvere OK
 

MN21 koondise kandidaadid:

1. Rimmo Rõõm                  - OK Ilves      
2. Andres Rõõm                  - OK Ilves
3. Kaarel Vesilind                - SRD SK
4. Silvia Luup                      - OK Võru
5. Kelly Vildek                     - Rakvere OK 
 

Juunioride- ja noortekoondis:

1. Sander Pritsik, M20        - Rakvere OK
2. Mehis Udam, M17           - JOKA                      
3. Olle Ilmar Jaama, M17    - Värska OK Peko
4. Mari Linnus, N20            - Värska OK Peko
5. Birgit Rõõm, N17            - OK Ilves
 

Juunioride- ja noortekoondise kandidaadid:

1. Siim Turban, M20             - Rakvere OK
2. Nansen Palo, M17             - OK Võrut
3. Chris Marcus Krahv, M17     - Otepää SK
4. Liis -Marii Kaso, N17          - Rakvere OK
5. Timo Kudre, M17               - Värska OK Peko

Koondise treener-esindaja Kuno Rooba
 

Suusaorienteerumise MN21 ja noorte-juunioride ettevalmistuskoondis 2019/2020 hooajaks

2020.a SO MN21 koondiste koostamise alused

2020.a SO noorte ja juunioride koondiste koostamise alused

SO koondiste 2019/2020 hooaja eelarve

 

Koondise tegemistest loe nende blogist

 

Rattaorienteerumise koondis

EOL juhatuse 28.03.2018 otsus nr 2156

Kinnitada Eesti rattaorienteerumise A-ettevalmistuskoondis 2018.aastaks:

1.  Lauri Malsroos                    -   SK Saue Tammed
2.  Margus Hallik                     -   OK L-US
3.  Riivo Roose

 

Koondise treener-esindaja Margus Hallik
 

Eesti rattaorienteerumise koondiste koostamise alused 2018. aastal

Eesti koondis MMil ja noorte EMil Austrias

 

 

 

www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind