EsilehtAbiOtsingKalenderLogi sisseRegistreeri

Tere, Külaline.
Foorumisse postitamiseks pead sisse logima.
Kui Sul pole veel kontot, siis registreeru.
14. mai 2021, 03:53:13
EOLPass
Logi sisse
Otsing

Uudised

Statistika
7 648 postitust 2 951 teemal 799 liikmelt
Värskeim liige: janis
Registreeri - Kasutaja andmed
Vali endale kasutajanimi:
Seda kasutatakse ainult identifitseerimiseks. Foorumis kuvatavat nime saad hiljem muuta.
E-post:
See peab olema toimiv e-posti aadress.
Vali salasõna:
Kinnita salasõna:
Visuaalne kontroll:
Sisesta pildil näidatavad tähed.
Sisesta pildil näidatavad tähed.
Eesti orienteerujate foorumi kasutajateks on oodatud kõik orienteerumishuvilised.

NB! Hetkel on foorumisse registreerumine administraatori kinnitusega. See tähendab, et registreerumise järel ei saa kohe sisse logida, vaid pead ära ootama e-kirja Sinu registreerumise kinnitamise kohta. Et seda kiirendada ja tagada, et Sinu registreerumine kogemata hoopis kustutatud ei saa, saada ühtlasi e-kiri aadressile foorum@orienteerumine.ee, kus märgi kindlasti oma kasutajanimi, millega foorumisse registreerusid.

Kasutaja vastutab oma kontolt tehtud postituste eest. Foorumit modereeritakse ning sobimatud sissekanded võidakse eemaldada.

Kasutaja kohustub hoidma saladuses oma salasõna ning mitte kasutama teiste inimeste kasutajakontosid. Soovitame hoolitseda selle eest, et Sinu salasõna oleks turvaline.

Pärast registreerimist ning sisselogimist on Sul võimalik täita detailne kasutajaprofiil, sealhulgas määrata oma foorumis näidatav nimi.

Palun märgi profiilis kindlasti oma õige EOL kood, kui Sul on see olemas: võib juhtuda, et tulevikus saavad foorumisse postitada ainult EOL koodiga identifitseeritud kasutajad. Kui oled orienteerumishuviline, kuid Sul ei ole veel EOL koodi, saad selle tellida siit: http://www.orienteerumine.ee/orienteerujad/tellikood.php

Igal postitusel salvestatakse Sinu IP-aadress, et reegleid eiravaid kasutajaid oleks võimalik blokeerida. Seda IP-aadressi näevad ainult foorumi administraatorid ja Sina ise.

Palun arvesta sellega, et foorumitarkvara paigaldab Sinu brauseri vahemälusse "küpsise", so. tekstifaili, mis sisaldab kasutajainfot. Seda kasutatakse üksnes kasutaja sisse ja välja logimiseks.

Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Lehekülje loomiseks kulus 0.026 sekundit, tehti 8 päringut.
Amber design by Bloc | XHTML | CSS