Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2021
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Järvamaa teisipäevak AegviiduPõlva 9.Teisipäevak VeskimõisaTallinna 9. Teisipäevak Rõõsa
2
Viljandimaa orienteerumispäevak RamsiVõrumaa kolmapäevak PähniHarju MV Tavarada Vääna-JõesuuTallinna Pargijooksud 2021 Harku
3
Tartu neljapäevak KirikukülaSetomaa orienteerumispäevak TudernaPärnumaa neljapäevak RaekülaKäina neljapäevak Käina, SpordihooneSaaremaa Neljapäevak MändjalaTallinna Neljapäevak Sõitme
4
5
EMV RO Sprint VõsuEMV RO Lühirada Käsmu
6
EMV RO Tavarada Käsmu
7
Linnaorienteerumine Juhkentali
8
Tallinna 10. Teisipäevak MurastePõlva 10.Teisipäevak Piigaste
9
Rapla päevak VarbolaLääne-Virumaa 5. kolmapäevak Tamsalu Tallinna Pargijooksud 2021 Männiku
10
Tartu neljapäevak PäidlapaluTallinna Neljapäevak MägedeRMK Neljapäevak Puski, Kõpu teeltPärnumaa neljapäevak RannametsaSaaremaa Neljapäevak KandlaRO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC) Soome
11
RO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
12
SH Pööripäeva rogain PärnuTallinna MV sprindis Volta kvartalRO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
13
RO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
14
RO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
15
Põlva 11.Teisipäevak Otitiik-KoorasteJärvamaa teisipäevak KellissaareTallinna 11. Teisipäevak Kangru- RaudaluRO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
16
Tallinna Pargijooksud 2021 KadriorgLääne-Virumaa 6. kolmapäevak LasilaRO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
17
Pärnumaa neljapäevak AudruTallinna Neljapäevak PikknõmmTareste Neljapäevak Tareste taimeaedTartu neljapäevak Uniküla (N)Saaremaa Neljapäevak Leisi (HEINARULL)RO MM (WMTBOC), juunioride RO MM (JWMTBOC)Soome
18
19
Eesti MV lühirada Liiva
20
Eesti MV MN21 teade Liiva
21
22
Tallinna 12. Teisipäevak SauePõlva 12.Teisipäevak Piigandi
23
Narva kolmapäevak Narva-Jõesuu 12km
24
Tartu neljapäevak Elva linnTallinna Neljapäevak Valgejõe-SuruPärnumaa neljapäevak JõulumäeLääne-Virumaa 7. kolmapäevak Valgejõe-Suru
25
26
XT suverogain TartumaaPõlva maakonna MV tavarada Leevi
27
EOL noortelaager VärskaPõlva maakonna MV teade Leevi
28
EOL noortelaagerVärska
29
Tallinna 13. Teisipäevak Keila-JoaPõlva 13.Teisipäevak MõujärveEOL noortelaagerVärska
30
Tallinna Pargijooksud 2021 KakumäeEOL noortelaagerVärska
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind