Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
XT Südasuverogain Taevaskoja32. Koprakarikas Küka
2
32. KoprakarikasKüka
3
Linnaorienteerumine Harku mets32. KoprakarikasKüka
4
Põlva 18.Teisipäevak RosmaTallinna Teisipäevak Hiiu staadion
5
Narva päevak - Olgina Olgina alevikTallinna Pargijooksud 2020 KakumäeLääne-Virumaa kolmapäevak LehtseRapla päevak Varbola
6
Tartu neljapäevak KaiuPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiSaaremaa Neljapäevak Kihelkonna maalinnHiiumaa Neljapäevak HütiTallinna Orienteerumisneljapäevak Keila-Joa
7
8
9
Seiklushundi Elva rogain
10
Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli
11
Järvamaa teisipäevak KellissaareTallinna Teisipäevak KloostrimetsaPõlva 19.Teisipäevak Hino
12
Valgamaa 1.orienteerumiskolmapäevak ArulaTallinna Pargijooksud 2020 MaarduVõrumaa kolmapäevak Delu sils, Smiltene, LätiLääne-Virumaa kolmapäevak MiilaTallinna MV sprinditeates Saku, HarjumaaViljandimaa orienteerumispäevak Sürgavere
13
Tallinna Neljapäevak Aegna1000. Pärnumaa päevak TõstamaaHiiumaa Neljapäevak MalvasteSaaremaa neljapäevak Valjala
14
Tartu neljapäevak Elva linnIlves-3 2020 Elva-Vitipalu
15
Ilves-3 2020Elva-Vitipalu
16
Ilves-3 2020Elva-Vitipalu
17
Linnaorienteerumine Järveotsa
18
Tallinna Teisipäevak KadriorgPõlva 20.Teisipäevak Erastvere
19
Võrumaa kolmapäevak KütiorgLääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere - Palermo metsTallinna Pargijooksud 2020 Snelli parkLupine Örienteerumine Pirita Velodroom
20
Hiiumaa Neljapäevak LehtmaSaaremaa Neljapäevak Muhu, Lõetsa külaTartu neljapäevak UnikülaPärnumaa neljapäevak RaekülaTallinna Neljapäevak Venemäe
21
Põlva maakonna MV öine Kadaja
22
Rogaini EM Engure45. Eesti omavalitsuste suvemängud Paide
23
45. Eesti omavalitsuste suvemängud PaideRogaini EMEngure
24
Linnaorienteerumine Kadrioru park
25
Viljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak OlustvereTallinna Teisipäevak MustamäePõlva 21.Teisipäevak Vastse-Kuuste-Küka
26
Valgamaa 2.orienteerumiskolmapäevak VilaskiLääne-Virumaa kolmapäevak ViitnaTallinna Pargijooksud 2020 Pirita terviseradaTallinna MV öine Rebala
27
Hiiumaa Neljapäevak ViskoosaTallinna Neljapäevak SaueTartu neljapäevak VälgiPärnumaa neljapäevak Piirumi
28
29
Eesti MV öine Narva-JõesuuEesti MV sprint Narva
30
Eesti MV sprinditeade Narva
31
Linnaorienteerumine Loomaaed
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind