Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
OK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMännipark
2
Põlva 9.Teisipäevak PiigasteViljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak TääksiOK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMännipark
3
SRD SK Püsirada JuhkentaliTallinna Pargijooksud 2020 MännikuLääne-Virumaa kolmapäevak KäsmuOK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMännipark
4
Saaremaa Neljapäevak TriigiSetomaa orienteerumispäevak NohipaloTallinna Orienteerumisneljapäevak KodasooPärnumaa neljapäevak RaekülaOK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMänniparkSRD SK PüsiradaJuhkentali
5
OK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMänniparkSRD SK PüsiradaJuhkentali
6
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMänniparkSRD SK PüsiradaJuhkentali
7
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMänniparkSRD SK PüsiradaJuhkentali
8
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentali
9
Hiiu Teisipäevak TallinnSRD SK Püsirada MerimetsaPõlva 10.Teisipäevak Karaski idaViljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak Viljandi lossimäedJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentali
10
Lääne-Virumaa kolmapäevak MiilaRaplamaa päevak AluNarva päevak - Äkkeküla ÄkkekülaTallinna Pargijooksud 2020 Tondiraba parkJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentaliSRD SK PüsiradaMerimetsa
11
4. Tallinna Neljapäevak - ajavõtuga püsirada ÄnnijärveSaaremaa Neljapäevak KandlaSetomaa orienteerumispäevak KitsemäedPärnumaa neljapäevak MetsakülaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentaliSRD SK PüsiradaMerimetsa
12
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentaliSRD SK PüsiradaMerimetsa
13
Saaremaa päevak-Hommikuorienteerumine KärlaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentaliSRD SK PüsiradaMerimetsa
14
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaJuhkentaliSRD SK PüsiradaMerimetsa
15
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsa
16
Võrumaa kolmapäevak Rezaka, Aluksne vald LätiJärvamaa orienteerumisteisipäevak AegviiduPõlva 11.Teisipäevak PalujärveJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsa
17
Tallinna Pargijooksud 2020 Glehni parkLääne-Virumaa kolmapäevak LasilaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsa
18
Hiiumaa Neljapäevak TarestePärnumaa neljapäevak AudruSaaremaa Neljapäevak LihulinnTallinna Neljapäevak - avatud püsirada Järvi JärvedSetomaa orienteerumispäevak VärskaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsa
19
42.Rosma jooks Põlva linn, RosmaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsa
20
Haanja ÖÖ HaanjaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsa
21
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaSRD SK PüsiradaMerimetsaHaanja ÖÖHaanja
22
OK Nõmme Püsirada Raudalu-KangruJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
23
Põlva 12.Teisipäevak Kooraste-MudsinaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-Kangru
24
Tallinna Pargijooksud 2020 Lillepi 24.06Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-Kangru
25
Hiiumaa Neljapäevak PuskiSRD SK Püsirada Pirita VelodroomPärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak - ajavõtuga püsirada KobruJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-Kangru
26
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
27
XT Suverogain Kolga-AablaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
28
Tallinna MV rattaorienteerumises KakumäeTäpsusorienteerumine Võru Kevad 2020 RõugeJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
29
EOL noortelaager Kohtla-NõmmeHiiumaa Esmaspäevak KärdlaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaPirita Velodroom
30
Põlva 13.Teisipäevak Hullumäe karjäärTallinna 7.Teisipäevak RakuJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaPirita VelodroomEOL noortelaagerKohtla-Nõmme
     
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind