Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
32. Koprakarikas KükaXT Südasuverogain Taevaskoja
2
32. KoprakarikasKüka
3
Linnaorienteerumine Harku mets
4
Tallinna Teisipäevak Hiiu staadionPõlva 18.Teisipäevak Rosma
5
Lääne-Virumaa kolmapäevak LehtseTallinna Pargijooksud 2020 KakumäeRapla päevak VarbolaNarva päevak - Olgina Olgina alevik
6
Tartu neljapäevak KaiuHiiumaa Neljapäevak HütiSaaremaa Neljapäevak Kihelkonna maalinnTallinna Orienteerumisneljapäevak Keila-JoaPärnumaa neljapäevak Kolga-Veski
7
8
9
Seiklushundi Elva rogain
10
Linnaorienteerumine TalTech-Tehnopoli
11
Põlva 19.Teisipäevak HinoJärvamaa teisipäevak KellissaareTallinna Teisipäevak Kloostrimetsa
12
Tallinna Pargijooksud 2020 MaarduViljandimaa orienteerumispäevak SürgavereVõrumaa kolmapäevak Dēļu sils, Smiltene, LätiValgamaa 1.orienteerumiskolmapäevak ArulaLääne-Virumaa kolmapäevak MiilaTallinna MV sprinditeates Saku, Harjumaa
13
Saaremaa neljapäevak ValjalaHiiumaa Neljapäevak MalvastePärnumaa neljapäevak TõstamaaTallinna Orienteerumisneljapäevak Aegna
14
Tartu neljapäevak Elva linnIlves-3 2020 Elva-Vitipalu
15
Ilves-3 2020Elva-Vitipalu
16
Ilves-3 2020Elva-Vitipalu
17
Linnaorienteerumine Järveotsa
18
Põlva 20.Teisipäevak ErastvereTallinna Teisipäevak Kadriorg
19
Tallinna Pargijooksud 2020 Snelli parkLääne-Virumaa kolmapäevak RakvereVõrumaa kolmapäevak Kütiorg
20
Tartu neljapäevak UnikülaPärnumaa neljapäevak RaekülaHiiumaa Neljapäevak LehtmaSaaremaa Neljapäevak MuhuTallinna Neljapäevak Venemäe
21
Põlva maakonna MV öine Kadaja
22
45. Eesti omavalitsuste suvemängud PaideRogaini EM Engure
23
45. Eesti omavalitsuste suvemängud PaideRogaini EMEngure
24
Linnaorienteerumine Kadrioru park
25
Tallinna Teisipäevak MustamäePõlva 21.Teisipäevak Vastse-Kuuste-KükaViljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak Olustvere
26
Tallinna MV öine RebalaLääne-Virumaa kolmapäevak ViitnaVõrumaa kolmapäevak Vilaski, ValgamaaTallinna Pargijooksud 2020 Pirita terviseradaValgamaa 2.orienteerumiskolmapäevak Vilaski
27
Hiiumaa Neljapäevak ViskoosaTartu neljapäevak VälgiTallinna Orienteerumisneljapäevak SauePärnumaa neljapäevak Piirumi
28
29
Eesti MV sprint NarvaEesti MV öine Narva-Jõesuu
30
Eesti MV sprinditeade Narva
31
Linnaorienteerumine Loomaaed
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind