Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
2021
Juuni
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
15 Põlva 11.Teisipäevak Otitiik-Kooraste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
15 Järvamaa teisipäevak Kellissaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
15 Tallinna 11. Teisipäevak Kangru- Raudalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
16 Tallinna Pargijooksud 2021 Kadriorg(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
16 Lääne-Virumaa 6. kolmapäevak Lasila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
17 Tartu neljapäevak Uniküla (N)(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
17 Pärnumaa neljapäevak Audru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
17 Tallinna Neljapäevak Pikknõmm(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
17 RMK Neljapäevak Tareste, Kõrgessaare mnt(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
17 Saaremaa Neljapäevak Leisi (HEINARULL)(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
19 Eesti MV lühirada Liiva(EST)O-jooks IndividuaalneKobras   EOL edetabeli võistlus VKT=1.05 Päeva(de)l:1.
20 Eesti MV MN21 teade Liiva(EST)O-jooks Teate orienteerumineKobras  
22 Põlva 12.Teisipäevak Piigandi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
22 Tallinna 12. Teisipäevak Saue(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
23 Narva kolmapäevak Narva-Jõesuu 12km(EST)O-jooks OrienteerumispäevakAsimuut  
24 Lääne-Virumaa 7. kolmapäevak Valgejõe-Suru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
24 Tartu neljapäevak Elva linn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
24 Pärnumaa neljapäevak Jõulumäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
24 Tallinna Neljapäevak Valgejõe-Suru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
26 Põlva maakonna MV tavarada Leevi(EST)O-jooks IndividuaalneKobras   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
26 XT suverogain Tartumaa(EST)O-jooks RogainXT Sport  
27 Põlva maakonna MV teade Leevi(EST)O-jooks Teate orienteerumineKobras  
27..30 EOL noortelaager Värska(EST)O-jooks �ritusPeko  
29 Põlva 13.Teisipäevak Mõujärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
29 Tallinna 13. Teisipäevak Keila-Joa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
30 Tallinna Pargijooksud 2021 Kakumäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
Juuli
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Tartu neljapäevak Kaiu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
01 Pärnumaa neljapäevak Valgerand(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
01 Tallinna Neljapäevak Padise(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
01 RMK Neljapäevak Lõimastu, Paraadplats(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
03 Tallinna MV Lühirada Kõrvemaa - Verioja(EST)O-jooks IndividuaalneTON   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
03..09 OJ MM Doksy, Tšehhi(CZE)O-jooks -   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 4.
04 Tallinna MV rattaorienteerumises Saustinõmme(EST)RattaO IndividuaalneNõmme  
06 Põlva 14.Teisipäevak Palojärve ida(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
06 Tallinna 14. Teisipäevak Kloostrimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
07 Tallinna Pargijooksud 2021 Merimetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
07 Rapla päevak Paluküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
08 Tartu neljapäevak Sõõru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
08 Pärnumaa neljapäevak Uulu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
08 Tallinna Neljapäevak Nelijärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
08 RMK Neljapäevak Leemeti, Vanajõeorg(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
10..11 46. Eestimaa suvemängud Kääriku(EST)O-jooks -  
13 Põlva 15.Teisipäevak Kanepi-Palujärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
13 Tallinna 15. Teisipäevak Kaberneeme (EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
14 Tallinna Pargijooksud 2021 Kadaka mets(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
14 Narva kolmapäevak Äkkeküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakAsimuut  
15 Tartu neljapäevak Saare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
15 Pärnumaa neljapäevak Raeküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
15 Tallinna Neljapäevak Kõmmaste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
17..18 XLVII Kalevi Suvejooks Vetla(EST)O-jooks MitmepäevaneLSF PT   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
20 Põlva 16.Teisipäevak Kuulmajärve(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
20 Tallinna 16. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
21 Tallinna Pargijooksud 2021 Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
22 Saaremaa Neljapäevak Tehumardi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
22 Tartu neljapäevak Kukemetsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
22 Pärnumaa neljapäevak Piirumi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
22 Tallinna Neljapäevak Aegviidu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
22 RMK Neljapäevak Kõpu, Mägipä RMK lõkkekoht(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
24 OK Orvand sprindi AV Kaerepere(EST)O-jooks IndividuaalneOrvand   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
27 Põlva 17.Teisipäevak Hatiku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
27 Tallinna 17. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
28 Tallinna Pargijooksud 2021 Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
29 Tartu neljapäevak Välgi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
29 Pärnumaa neljapäevak Kolga-Veski(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
29 Tallinna Neljapäevak Venemäe(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
29 RMK Neljapäevak Tareste, Tiigi tn lõpp(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
31..01 33. Koprakarikas - lühirada, sprint, tavarada Lajavangu, Kanepi alev(EST)O-jooks IndividuaalneKobras   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 2. 3.
August
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
03 Põlva 18.Teisipäevak Lajavangu lääs(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
03 Tallinna 18. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
04 Tallinna Pargijooksud 2021 Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
04 Siseorienteerumine Patarei vangla(EST)O-jooks TON  
05 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
05 Tartu neljapäevak Illipalu + Vitipalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
05 Pärnumaa neljapäevak Võiste(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
05 Tallinna Neljapäevak Aegna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
05 Saaremaa Neljapäevak Üru(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
05 RMK Neljapäevak Hüti, Käina teelt(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
06 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
07 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
08 Tallinn Orienteering Week Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
10 Põlva 19.Teisipäevak Piigaste-Poka(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
10 Järvamaa teisipäevak Türi Kõrgessaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
10 Tallinna 19. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
11 Lääne-Virumaa 8. kolmapäevak Käsmu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
11 Viljandimaa orienteerumispäevak Sürgavere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
11 Tallinna Pargijooksud 2021 Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
11 Võrumaa kolmapäevak Võru spordikeskus(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
12..15 OJ MK 2. ring Idre Fjäll(SWE)O-jooks -  
12 Tartu neljapäevak Purtsi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
12 Pärnumaa neljapäevak Tõstamaa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
12 Tallinna Neljapäevak Kõrvemaa-Verioja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
12 RMK Neljapäevak Meelste, Tahkuna teelt(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
13 Põlva MV öisel tavarajal Mooste-Sulbi(EST)O-jooks ÖineKobras  
17 Põlva 20.Teisipäevak Krootuse(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
17 Tallinna 20. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
18 Lääne-Virumaa 9. kolmapäevak Piira(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
18 Tallinna Pargijooksud 2021 Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
18 Tallinna MV paaristeade Haabneeme(EST)O-jooks Teate orienteerumineLSF PT  
18 Võrumaa kolmapäevak Smiltene vald Lätis(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
18 Narva kolmapäevak Riigiküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakAsimuut  
19 Pärnumaa neljapäevak Metsaküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
19 Tallinna Neljapäevak Saku(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
19..22 EYOC 2021 Vilnius(LTU)O-jooks -  
19 RMK Neljapäevak Lehtma, Sadam(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
21..22 Jukola Rovaniemi(FIN)O-jooks Teate orienteerumine  
24 Põlva 21.Teisipäevak Aarna org(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
24 Rapla-Järva päevak Kaerepere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
24 Tallinna 21. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
25 Tallinna Pargijooksud 2021 Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
25 Lääne-Virumaa 10. kolmapäevak Viitna(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
25 Viljandimaa orienteerumispäevak Vana-Võidu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
25 Tallinna MV öine Saue(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
25 Võrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
26 Tartu neljapäevak Uniküla (S)(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
26 Pärnumaa neljapäevak Piirumi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
26 Tallinna Neljapäevak Vääna-Jõesuu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
26 Saaremaa Neljapäevak Muhu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
26 RMK Neljapäevak Kapasto, Silde teelt(EST)O-jooks OrienteerumispäevakHOK  
27 Saaremaa päevak Kuressaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
28 Eesti MV sprint Kuressaare(EST)O-jooks IndividuaalneSOK   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
28 Eesti MV öine Pidula(EST)O-jooks IndividuaalneSOK   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
29 Eesti MV sprinditeade Leedri(EST)O-jooks Teate orienteerumineSOK  
31 Põlva 22.Teisipäevak Valgesoo(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
31 Tallinna 22. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
September
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01 Lääne-Virumaa 11. kolmapäevak Miila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
01 Võrumaa kolmapäevak Kandle aed Võrus(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
02 Tartu neljapäevak Kärgandi mäed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
02 Pärnumaa neljapäevak Silla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
02 Tallinna Neljapäevak Meremõisa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
04..05 Rogaini EM Otepää(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
07 Põlva 23.Teisipäevak Palojärve põhi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
07 Järvamaa teisipäevak Mägede küla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakJOKA  
07 Tallinna 23. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
08 Lääne-Virumaa 12. kolmapäevak Kadrina(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
08 Rapla päevak Kohila(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
08 Viljandimaa orienteerumispäevakud Holstre-Pollis(EST)O-jooks OrienteerumispäevakLehola  
08 Võrumaa kolmapäevak Paidra(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
08 Narva kolmapäevak Narva Kreenholm (sprint)(EST)O-jooks OrienteerumispäevakAsimuut  
09 Tartu neljapäevak Kirikuküla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
09 Pärnumaa neljapäevak Koonga(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
09 Tallinna Neljapäevak Männiku Polügoon(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
11 Eesti MV tavarada Kuutsemäe(EST)O-jooks IndividuaalneKobras   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
11..17 Koolinoorte (ISF) MM Belgrad, Serbia(SRB)O-jooks -  
12 Eesti MV noorte ja veteranide teade Kuutsemäe(EST)O-jooks Teate orienteerumineKobras   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:
14 Põlva 24.Teisipäevak Kadaja(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
14 Tallinna 24. Teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
15 Lääne-Virumaa 13. kolmapäevak Vainupea(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
15 Võrumaa kolmapäevak Kohandupalu(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
16 Tartu neljapäevak Vooremägi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
16 Pärnumaa neljapäevak Tori(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
16 Tallinna Neljapäevak Saustinõmme(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
16 Saaremaa Neljapäevak Orissaare(EST)O-jooks OrienteerumispäevakSOK  
17 EKSL MV, valik Hiiumaa(EST)O-jooks HOK  
18 SH Pööripäeva rogain Narva(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
18 XT sügisrogain Harjumaa(EST)O-jooks RogainXT Sport  
18..19 60. Hiiumaa KV Kõpu, Hiiumaa(EST)O-jooks MitmepäevaneHOK   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 2.
21 Põlva 25.Teisipäevak Kanepi(EST)O-jooks OrienteerumispäevakKobras  
21 Tallinna teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
22 Lääne-Virumaa 14. kolmapäevak Vinni(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
22 Võrumaa/Aluksne ühispäevak Delinkalns, Aluksne vald (EST)O-jooks OrienteerumispäevakOK Aluksne/Ape  
22 Rapla päevak Märjamaa(EST)O-jooks -Orvand  
23 Tallinna Neljapäevak Männiku Linnak(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
23 Tartu neljapäevak Tartumaa TSK(EST)O-jooks OrienteerumispäevakIlves  
23 Pärnumaa neljapäevak Niidupark(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
25..26 Suunto Games Kolgaküla, Harjumaa(EST)O-jooks MitmepäevaneMercury   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1. 2.
28 Tallinna 1. teisipäevak Tallinn(EST)O-jooks OrienteerumispäevakNõmme  
29 Võrumaa kolmapäevak Puiga(EST)O-jooks OrienteerumispäevakVõru  
29 Lääne-Virumaa 15. kolmapäevak Rakvere(EST)O-jooks OrienteerumispäevakRakv  
30..03 OJ MK 3. ring Cansiglio(ITA)O-jooks -  
30 Pärnumaa neljapäevak Vallikäär(EST)O-jooks OrienteerumispäevakWest  
30 Tallinna Neljapäevak Botaanikaaed(EST)O-jooks OrienteerumispäevakTON  
Oktoober
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
02 Võru MV-d /Setomaa orienteerumispäevak Verhulitsa(EST)O-jooks OrienteerumispäevakPeko  
02 Tallinn Sprint Weekend 2021 Tallinn(EST)O-jooks MitmepäevaneNõmme  
02 Tallinn Sprint Weekend 2021 Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneNõmme  
02 TAOK rogain Kilingi-Nõmme(EST)O-jooks RogainTAOK  
03 Tallinn Sprint Weekend 2021 Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneNõmme  
09 OK West AV ja Pärnumaa MV Allika(EST)O-jooks IndividuaalneWest  
13 Rapla päevak Rapla(EST)O-jooks OrienteerumispäevakOrvand  
16 Kopra V Sügisrogain Vastse-Kuuste (EST)O-jooks RogainKobras  
16 Jõhvika maraton Viivikonna(EST)O-jooks IndividuaalneJõhvikas  
23 Eesti MV pikk rada (EST)O-jooks -   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:1.
Detsember
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
18 SH Pööripäeva rogain Otepää(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
19 Linnaorienteerumise Jõulujooks Tallinn(EST)O-jooks IndividuaalneSK100  
26 Eesti MV suusaorienteerumises sprin Kääriku(EST)SuusO IndividuaalnePeko  
26 Eesti MV suusaorienteerumises sprinditeade Kääriku(EST)SuusO Teate orienteeruminePeko  
2022
Märts
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
05..06 14. Eestimaa talimängud Ida-Virumaa(EST)SuusO -  
19 SH Pööripäeva rogain Türi(EST)O-jooks RogainSeiklushunt  
Mai
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
14 Balti MV tavarada Läti Vabariik(LAT)O-jooks  
15 Balti MV teade Läti Vabariik(LAT)O-jooks  
Juuni
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
19..22 EOLi noortelaager Jõulumäe(EST)O-jooks �ritusWest  
29..03 OJ MM Kolding(DEN)O-jooks -   EOL edetabeli võistlus VKT=1.00 Päeva(de)l:
Juuli
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
19..23 Täpsus-O MM (WTOC) Jeżów Sudecki, Poola(POL) -  
August
Päev Nimi Koht Ala Korraldaja Märkused
01..07 EM2022/ OJ MK Lääne-Virumaa(EST)O-jooks -SK100  
01..07 TOW2022 Lääne-Virumaa(EST)O-jooks -SK100  
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind